Novi prostor uzgoja, pokušaj prvi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.02.2012
10
0
0
49
Jao nikako se naviknuti na ovaj forum, po dva dana čekam da mi postovi se objave, pa onda ne znam više šta sam pisao, a šta nisam jer ne mogu provjeriti pošto se ne vidi nigdje, i onda dobijem poduplane postove.

Prostor smo našli, oscilirajući dobili, sad samo posaditi i voliti biljčice :)
 
22.02.2012
10
0
0
49
Dnevnik će ići, i uzgoja i lječenja. Iako malo sporije jer slikice i podatke ću dobijati sa drugog kraja svijeta pa onda postati. Barem zasad je tako ispalo...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
klavir je napisao(la):
...slikice i podatke ću dobijati sa drugog kraja svijeta pa onda postati...

moze li to onda da se vodi kao tvoj grow :icon_question: i ja mogu kaciti fotke mog frenda sa novog zelanda...
 
22.02.2012
10
0
0
49
PowerSeed je napisao(la):
moze li to onda da se vodi kao tvoj grow :icon_question: i ja mogu kaciti fotke mog frenda sa novog zelanda...

Izraz "drugi kraj svijeta" u ovom slučaju je samo izraz koji sam upotrijebio jer prostor se preselio, ne znači bukvalno 10000 km daleko, nego par kuća dalje što za mene je kao drugi kraj svijeta (duga priča). Prijateljica će biti uz biljke svakodnevno, ja ne baš toliko, a pošto ona nema internet i ne bude na njemu, ja ću uzimati ili dobivati podatke i dizati ih ovdje. U svakom slučaju će to biti zajednički pothvat...

Uostalom, dnevnik bi se vodio kao "naš". Ja ne vidim razlog zašto dvoje ljudi ne bi vodilo dnevnik zajedno...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
klavir je napisao(la):
...Uostalom, dnevnik bi se vodio kao "naš". Ja ne vidim razlog zašto dvoje ljudi ne bi vodilo dnevnik zajedno...

nemam nista protiv niti sam rekao da to ne moze, jedino je bilo upitno ono "drugi kraj svijeta", ko je mogao da predvidi da se radi o par kuca dalje... moras biti malo precizniji kad postavljas postove, vidis da je nesporazum lako moguc... samo cepajte
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
To su te rasprave gdje je kraj svijeta :sun2:
U svakom slucaju sljedece sto me zanima su slike boxa :D
 
01.05.2007
10
1
0
35
Postovani vutroljubci !

Evo nakon dugo vremena dodjoh na forum malo da se informiram prije growa :) citao sam dosta i informirao se zadnjih godina i evo uspio sam nabaviti neko sjeme i mislim poceti

Posto znam da je PowerPlant velika sativa , a malo sam skucen s prostorom i kratak s novcem , postavio bi par pitanja kako bi izbjegao pocetne greske .

1. Planirao sam prostor 1m x 0.8 m x 2 m (sirina , dubina , visina ) sto znaci kompletno s lampom i reflektorom , a zelim minimalno 2 biljke i urod od nekih 300gr ( po mogucnosti sto vise :D ) po biljci ( zajednicki projekt nas par zato i je izabrana vrsta s velikim urodom )

2. Uzeo bi 400w HPS i dali ce mi on pokrit i vege i cvijetanje ?

3.Smatram da racun za struju nece puno porast , da miris nece biti problem makar sam mislio kupiti filter i spojit se na dimnjak ( misljenja o tome , prijedlozi ? )

4. Dali je to dosta mjesta za te biljke ?


Hvala vam unaprijed i ocekujte jos pitanja kasnije !
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
dobar izbor sorte, a nadam se i drustva ako vec mora ekipni rad, hps400 sigurno pokriva sve, 0.8m2 je ok za dve biljke, za filter moras sam proceniti, ciji je prostor, hoce li namirisati neko ko ne treba... racun moz' da skoci nekih 10~15e, zavisi koji ces rezim svetla koristiti i obavezno u jeftinijoj tarifi, sretno
 
01.05.2007
10
1
0
35
bez brige ekipa je na mjestu :) hvala na odgovoru , a sta mislis oce bit uroda koliko ocekujem minimalno ? I jos me zanima koliko L zemlje po biljci da uzmem ?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
sto vise litara to bolje sve, nemoj saditi takvu biljku u 5L ni slucajno, a procenu uroda ne radim ni u vlastitom growu, a ne nekom koji jos nije ni krenuo, kad proklija otvori dnevnik pa pratimo dalje
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
1. Planirao sam prostor 1m x 0.8 m x 2 m (sirina , dubina , visina ) sto znaci kompletno s lampom i reflektorom , a zelim minimalno 2 biljke i urod od nekih 300gr ( po mogucnosti sto vise :D ) po biljci ( zajednicki projekt nas par zato i je izabrana vrsta s velikim urodom )

Minimalno 2 biljke ce ti jako tesko dati 300g same od sebe. Trening u vidu topiranja u pocetku pa lst nakon toga ce ti pospjesiti growth sigurno...prije 3 ili 4

2. Uzeo bi 400w HPS i dali ce mi on pokrit i vege i cvijetanje ?

Tu kvadraturu pokriva u svakom slucaju...

3.Smatram da racun za struju nece puno porast , da miris nece biti problem makar sam mislio kupiti filter i spojit se na dimnjak ( misljenja o tome , prijedlozi ? )

Evo linka na potrosnju...Sebi sam racunao nekih 600 ukupno sa svom opremom i ide oko 200 kn mjesecno...tako je i cirka razlika

Izracun potrosnje struje

4. Dali je to dosta mjesta za te biljke ?


Za dvije ce biti...
 
01.05.2007
10
1
0
35
hvala na svjetima , zanima me recimo dali ima mjesta za 3-4 biljke ili npr 3 biljke i dio za klonove ?
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
klavir je napisao(la):
Uostalom, dnevnik bi se vodio kao "naš". Ja ne vidim razlog zašto dvoje ljudi ne bi vodilo dnevnik zajedno...
Ako ona nije na netu i neće ništa pisati, dnevnik vodi kao svoj, ne piši u množini - nema MI.
Takva su pravila za vođenje dnevnika uzgoja iz sigurnosnih razloga. Nečemo ih mjenjati ni radi medicinskog uzgoja za sada, pa nek se zna.


@frenzyg
Malo si mašio temu, al ajd nek ostane... Ovo nema MI i nema EKIPA se odnosi i na tebe.

SimasZg je napisao(la):
mnogo priče bez slika...
spcartmanmad.gif


ajmo nešto konkretno okačit

Potpisujem! Ova tema je na korak od zaključavanja i pokapanja na vutra groblju...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.