Novi renkovi i dizajn istih!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Vec i ptice znaju da smo duzni par renkova izvjesnim clanovima. Sramota stvarno sa nase a najvise moje strane. Davajte sad sve ideje sto imate za nove renkove. Od clana mjeseca do ne znam cega. Nemoj da kasnije bude ovi renkovi lose izgledaju i glupo zvuce. Ima dosta dizajnera na foruma pa eto dajte neke ideje. Cak i uzi krug moderatora ima vrsnih umjetnika pa ajde nemoj kasnije eee genjo ovo e genjo ono ja sam ipak samo osrednji coder. Dajte psd ili slicno jer treba renkove dizajnirat sa rastucim titulama kao trenutno.

Ja sam imao ideju da budu hedovi objeseni koji vise da se sushe ili da se listovi sushe. Ili neke saksija mozda cak i onaj smajlic. :watchplant: naravno samo saksija i to crno bjela kad nije jos popunjeno ili mozda ovo samo jedan do drugog i naravno maleno da visi o kanapcicu:


rank.gif



E sad onda bi dodali ispod ili da bude uredjeno unutar ranka za clanove mjeseca, godine, shamane, pobjednike nagrada itd itd (dajte ideje ako boga znate).


Evo kako to neki drugi forumi rade:

graphic-design-guru.gif


member.gif
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Finta...
Mene zanima kako ce se ti rankovi odredjivat ako se smije znati naravno??
Umjetnik nisam ali viseci hedovi i lostovi dobro zvuce tako da podrzavam svaku ideju koja je u tom stilu...
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
a ono, treba bar bit grower mjeseca ili kvartala; i naravno grow godine
teško će bit o tome odlučivat
a bila bi shema ono imena rankova uz listove ili već što, korisnicima, recimo, od 0-50 postova napisat Sjemenjka pa nakon Proklijao, pa: 1 par listova 2 para....; veg faza; cvijetanje...
već kužite gdje se priča nastavlja, bila bi jedinstvena stvar, nisam to još vidio okolo
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Zvuci super gaucho samo sto listova ima sedam. Takodje ako se neko zaleti da uradi nesto neka bude bez backgrounds neki psd u lejerima po mogucnosti. Jer treba pravit masu tih govanceta malih. Izgleda lako ali moze uzet dan ko nista....hehe barem meni :)


Mada mi ona saksija od smajlica sve lijepse i ijepse izgleda. I jos sa ovom gauchovom idejom eeee a za ove travare stavicemo bunike jooooj
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
35
gausho piše:
malo je teže biljku "uvenut", dosta foruma svojih imam i dosta programiram, ima jedan mod samo za ovaj vB forum; da kad je netko inaktivan i sljedeći put kad se pojavi mu piše da nek posta nešto da nebude inaktivan; mogli bi mi napisat tipa nešto: Nikad nećeš naućit sve, zato stay tuned" :D ili nešto sl.
a to bi bila šema da su slike pitara, pa male biljke pa raste raste itd, pa na kraju sušeni budovi
ja sam prvobitno imao ideju da se textualno piše, jer tako oduzme dosta manje vremena
treba uzet neki karikirani prikat vutre skupa sa šaksijom i onda je u photoshopu "srezat" i spremat, to bi moglo bit brzo riješeno
 

Melange Reflections

Aktivan Član
01.07.2008
188
21
18
39
Plava Planeta
1-3.jpg
2-1.jpg
3-1.jpg
4-1.jpg
5.jpg
6.jpg
e sad bi jos tu biljku trebao naciniti sa marihuana listovima i onda bi na nesto i licilo..mada i ovako izgleda lepo(meni)...​
nije neophodno da raste biljka kako idu renkovi...mogu renkovi da budu nadovezani na crveni objekat(ojekat iznad avatara) u obliku marihuana listova koji krecu od sredine,budu sve veci kako idu renkovi i zadnji renk bi uokvirio user~name...​
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Hm a jel se ti rankovi odnose na broj postova jer ako da onda su mi puno ljepši ovi listovi nego one saksije

A ako ne što bi onda određivalo stupnjevanje toga ranka jer koliko sam ja shvatio ova tema je trebala bit za dizajn nekih posebnih rankova tipa član godine i štajaznam?
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Da to i ja pitao pa mi nisu odgovorili...
Cemu ce sluziti ti rankovi uopce...
Neko natjecanje i to???
Ja sam da listovi ostanu za postove...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
Red Weed je napisao(la):
Da to i ja pitao pa mi nisu odgovorili...
Cemu ce sluziti ti rankovi uopce...
Neko natjecanje i to???
Ja sam da listovi ostanu za postove...
aj budi ljubazan da se ne opterećuješ jer ni ne pridonosiš bilo čemu na forumu sem spamom
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
šta nebi napravili da ide vutra, ali u stranu ko da se razvuće konopcem :), pitar u centru onda jedan head na jednu drugi na drugu i kako idu rankovi naprijed sve više svijeta :D

ili zašto nebi opremu listalo, prva slika pitar, druga lampa, treća vent, četvrta gnjoj, još lampi, itd, to samo na neki forum vidio samo neke tech stuff
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Dvije stvari.

Umjesto listova nesto drugo. Sto ce se odredjivati prema broju postova.


I poseban renk za posebne clanove.



ovo se moze uraditi posabna slika za posebne clanove ili da bude nekako zajedno sa listicima...aj uradicu ja nesto pa da vidite kako i sto.
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Ma listovi su skroz OK neznam cemu ih mjenjati...
A ovo za posebne rankove stavite odredite par znacki kao sto su biljka u tegli sa slovom M na njoj za growera mjeseca i G za grovera godine... A za ostalo posebne rankove nesto prigodno ranku i to je to i samo stavite ispod ovih listica jos jednu liniju gdje ce se stavljat rankovi....

Meni mozete staviti odmah spamer i niskoristi godine kao sto balcan_smoke kaze... Bit cu vam zahvalan....