Novi sajt navigacija i organizacija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Da li da brisemo pecurke, biljke i zivotinje sa sajta?

  • DA. Brisite odmah!

    Votes: 0 0,0%
  • NE! Ni u ludilu!

    Votes: 13 100,0%

  • Total voters
    13

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Splitsko dite je napisao(la):
Podrška ženama na forumu 1000%!!
Red samo naprid hehe..

Ako mogu primjetit unatoč tome što ne zalazim u spomenutu temu da bi ona trebala ostat isključivo informativne naravi s naglaskom na štetne posljedice zbog same prirode ovog sajta..

Mislim da nije dobro (ponavljam zbog prirode sajta) da se o gljivama i sličnim stvarima priča kao i o vutri,mislim na načine uzgajanja,nabavu ,iskustva s različitim vrstama...
Moglo bi odaslat krivu poruku ljudima koji velikom većinom ne razumiju samu srž ovog sajta,a nama je osnovna zadaća to promjenit,poglavito tako da im nedamo povoda.
Što manje pričamo (javno tj. na forumu) o našim iskustvima s težim drogama ugled ovog sajta postaje veći..

Savjeti iz osobnih iskustava su zlata vrijedni a tako i podrška trenutnim ovisnicima,ali moje mišljenje je da vutra nije misto za to..

Nadam se da me kontate jer ja osobno nemam ništa protiv ni gljiva ni išta,dapače...

A i glasa sam da se ostavi...:costumed-smiley-027


Kad sad malo "oladin" i kad promotrin iz drugog kuta, je u pravu si za spominjanje teških sranja na Vutri...
Jebiga, ponila me "mržnja" prema svin tin "teškoćama"... ja bi sad svih skinija na brzinu i posla ih da leže po livadama i šumama s jojon u ruci ;)

Ali, jebiga, to je totalna utopija, i neče radit...
Je, biće bolje da se Vutra ne petlja sa ikakvin iskustvima, podrškama itd. Za to ionako postoje specijalizirani sajtovi, i to dobro organizirani. Tribaće svejedno stavit opise tih sintetičkih otrova, čisto znanstvene textove sa pozitivnim (a ka da ih ima, jo budale mene;) i negativnim činjenicama, i smjernice za oslobađanje od istih. Uz, naravno, istaknut moto sajta, iliti točku 12. pravilnika:

12. Stop hemijskim drogama

Vutra.Org propagira obrazovanje ljudi u vezi Marihuane kao i legalizaciju iste. Iako na našem sajtu možete naći par tekstova o hemijskim drogama, strogo je zabranjeno (pogotovo na forumu) bilo kakvo diskutovanje u vezi hemijskih droga jer to može loše uticati na reputaciju našeg sajta, a mi to ne želimo. Kršenje ovog člana pravilnika povlači moderaciju vaših poruka pa čak i trajno banovanje sa foruma.

Jebiga, točka 12. je sve rekla ;)
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Bezze_Sa je napisao(la):
Ja tek sada vidio, mislim ono, sajt je prvenstveno namjenjen vuvi, ne znam, onda ubacite i sve ostale droge, i odmah sajt gubi svoj smisao. Ne znam opet, ja bih se bazirao samo i bukvalno samo na vuvu, usavršavati se dokle god budem mogao.... kupovati opremu (polako jedno po jedno, jer nisam babin sin što kažu, (kao neki ovdje, koji bolje da kupe "gotov proizvod", nego što oni uzgajaju, al' eto (odoh u OT... sorry)...
Ne znam, opet kako vi hocete, ja sam maloprije glasao ....


Moram se složiti sa čovjekom. Samo bih pridodao da po mojem mišljenju postojanje tih sekcija na ovom forumu umanjuje šanse da se nešto konkretno napravi po pitanju dekriminalizacije ili legalizacije jer će dolaziti do argumenata tipa: "Što to svi ovi trpaju u sebe?"; "Nisu normalni." itd... A ovako i onako postoje ljudi koji su na ovom forumu samo zbog gljiva i ostalog, baš kao što ima ljudi koji te sekcije uopće ne pregledavaju.

Također bih zamolio administratore i moderatore da se uvede malo stroža politika naspram sintetičkih droga koje se na ovom forumu(moje skromno mišljenje) previše ćesto spominju u kontekstima koji su daleko od negativnih. Mislim da nam to nikako ne može biti od koristi...

Peace!
 

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
Ja kazem, nemojte brisat. Višak informacija nikome ne šteti.
A ako će ikad ikoga ozbiljnije zanimat šta Vutra pretstavlja,pitat će a i mislim da mu stvarno nebi smetao višak informacija o ostalim prirodnim psihoaktivnim supstancama.
 

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
:icon_lol: E ljudi mozda mogu ja pomoci samo neznam za kad ste planirali da mjenjate site, veoma se dobro razumijem u php i mysql pa ako budem sa vremenom pomognem vam, samo imam problem neznam dizajn mislim nije da neznam nego nemogu potrefiti usranu boju da se slazu nikako pa eto dizajnera ako ima nek se javi ja cu source da rijesim dijelimicno il da podpomognem nekom ko vec to radi.

Samo ako budem sa vremenom pozz
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Imamo mi vec odje jednog rastu programera :--) Sto je ovo raste krenule u php aaa Avrame??



Salim se super ce nam to doci posto vec imamo uradjen dizajn i kodiran sajt. Trebace nam nekoliko stvari od integracije vbulletina unutar sajta do svakakvih zezancija. Kobaja je tu zaduzen pa najbolje sa njime da vidis mada smo zatrpani poslovima trenutno...well Kobaja je zatrpan pivom ali bice ok...nadamo se da ce naci neku djevojku da ga drzi doma i da radi nesto ::))