Novi Sajt!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.01.2005
12
1
0
47
Vutragenjo je napisao(la):
dzoni je napisao(la):
Cestitam i ja nisam jos sve pregledao ali mi je ipak zapalo za oko ona smjesna slika za exctasy i gubitak serotonina nakon 7 godina.
Ako mislite biti imalo seriozni manite se jeftinih i zastarjelih dezinformacija i dobro birajte izvore iz kojih crpite infos.

Po cemu mislis da je to dezinformacija. Na slici se naravno govori o ucestaloj upotrebi ekstazia a ne ako si uzeo jedan ili dva.

Slika je nevjerovatno tacna...

Probacu da ti nadjem tacan link...


A avrame ta slika znaci nazad na sajt...
Ima vec nekoliko godina odkako je naucno dokazano da te stare teorije nisu tacne i da koncentraciju serotonina nije moguce trajno decimirati bilo kojom supstancom.
Serotonin je obicna amino kiselina koju tijelo proizvodi od l-triptopana i ima ga najvise u cokoladi, mlijeku i drugim karbo-hidratnim namirnicama.
Osim toga vec dugo je na trzistu gotovi 5-HTP 5-hydroxytryptophan kojeg tijelo u roku od pola sata pretvori u Serotonin tako da je od dvije pilule mozak zasicen serotoninom bez obzira uzimao ti exctasy jednom ili svaki dan zadnjih sedam godina.
 

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
51
Hm...:)
Jel to neko dodao nove opcije na forum home stranicu?

View posts since last visit
View your posts
View unanswered posts
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Opa pa vidi se ko redovno gleda sajt...

:)

Niko mi nije prijavio da neke stranice ne rade - sjemenke.php i raznouzgoj.php

Pih totalno sam zaboravio...

Nisam imao materijal nadam se da ce Slo Era ili Greenman da nam napisu nesto opsirnije o sjemenkama uskoro. A i dobijamo sponzora za sjemenke. Bice Dobar obecavamo ili ga ne stavljamo na sajt.


Znaci sjemenke su nam obavezne...a razno na uzgoj to cemo vidjeti sto semo. Ako ko ima pregled i spremnost da nesto napise javite se...


Takodje sto god neko zeli da ubaci na sajt ili misli da bih tamo trebalo da bude javite mi.
 
05.04.2005
2
0
0
Svaka vam chast trazio sam pola godine na netu sajt gde ima kako da se zasadi wu i nasho sam ovde!!!!Mogli bi da dodate josh neshto npr:Svaki regisrovani korisnik da ubaci svoju sliku!!To bi bilo vrh!
 

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
51
Ma mozete slobodno i slike od prosle sezone da ubacujete u album.....ko ima....Ja bih voleo da vidim.
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Mozda se kasno ukljucujem u razgovor,ali sajt je odlican,sazet i vrlo profesionalan,Momci svaka vam cast! ::super