Novi Sajt!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
51
Super!!!
Bas mi je drago sto je sajt poceo sa radom.
Na prvi pogled vrlo mi se svideo!!!
Cestitam svima koji su ucestvovali u pravljenju i zelim uspesan rad i nadalje!
Ziveli!
 
09.11.2004
10
0
0
44
www.geocities.com
cestitam momci! lepo izgleda i ima dosta informacija...
fest39.gif

mozda biste samo mogli posebno da istaknete moguce kontraindikacije prilikom upotrebe pojedinih vrsta droga - tema je ozbiljna pa bi trebali biti maksimalno odgovorni, posebno zato sto nemate uvid u to ko sve cita ove stranice.
 

embrlajzer

Aktivan Član
29.10.2004
119
3
0
39
www.labrnja.tk
Mary je napisao(la):
mozda biste samo mogli posebno da istaknete moguce kontraindikacije prilikom upotrebe pojedinih vrsta droga - tema je ozbiljna pa bi trebali biti maksimalno odgovorni, posebno zato sto nemate uvid u to ko sve cita ove stranice.

Npr: Od previše gandže možete se loše istripovati... ~)

Ajd... da ne budem partibrejker... :pivo
 
22.01.2005
12
1
0
47
Cestitam i ja nisam jos sve pregledao ali mi je ipak zapalo za oko ona smjesna slika za exctasy i gubitak serotonina nakon 7 godina.
Ako mislite biti imalo seriozni manite se jeftinih i zastarjelih dezinformacija i dobro birajte izvore iz kojih crpite infos.
::super
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
dzoni je napisao(la):
Cestitam i ja nisam jos sve pregledao ali mi je ipak zapalo za oko ona smjesna slika za exctasy i gubitak serotonina nakon 7 godina.
Ako mislite biti imalo seriozni manite se jeftinih i zastarjelih dezinformacija i dobro birajte izvore iz kojih crpite infos.

Po cemu mislis da je to dezinformacija. Na slici se naravno govori o ucestaloj upotrebi ekstazia a ne ako si uzeo jedan ili dva.

Slika je nevjerovatno tacna...

Probacu da ti nadjem tacan link...


A avrame ta slika znaci nazad na sajt...
 

Spirit Dancer

Aktivan Član
25.03.2005
94
2
0
36
JAH Bless this site !!!!!!!
At last....

Cestitam momci dobri ste ima poneka mana ali ok je

IRIE !~

edit: Kobaja: ispravio u `at last`... tako se pise