Novi sam :D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.07.2013
7
1
0
Pozdrav svima, zovem se ******, zivim u Srbiji (grad nemam pojma xD), imam 20 godina, nigde ne radim posto nigde ni nisam trazio posao ako vas zanima...
Nego ja sam hteo da pitam jel vutra stetna za mene posto imam bronhitis? a zeleo bi da pocnem da duvam posto moji drugari kazu da je do jaja kad se duva... i molim vas iskreno mi recite da se posle ne tripujem kao moj drugar... lik se naduvo i poceo da trpa cigle u ranac, ja ga pitam "Sta to radis bre?", ovaj mi kaze "Brate cu da odletim ako ne stavim ovo na ledja, moji ako me vide da letim izbacice me iz kuce".


Pozz od Bad Copy (Tako se ovde potpisujem).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SoStoned
09.07.2013
21
3
0
29
Dobro dosao :) Ja imam astmu vec 4-5 godina pusac sam nase biljke oko 2 godine i nista mi ne fali.. A to sto on ima takve tripove znam par ljudi koje kad su high pece ih glava upadaju u takve tripove, ali kao sto kazem tripovi, samo se istripujes, a i mozda se taj tvoj drugar srpdao sa tobom :p Ja ti kazem probaj, neces zazaliti :) Dobro dosao jos jednom :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
:signs046: probaj pa ako ti bude baš smetalo,nemoj duvati ...dobrodošao :)

što se tiče tripa,uvelike ovisi o tebi i naravno o društvu oko tebe,hehe...opušteno sam
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
verovatno se nahvato "zmajeva" ahhaha to su uglavnom strejteri koji bleje u sobici gde se cadi pa se naduvaju od dima,recnikom slenga "nahvato se zmajeva" :D ne brini tebra neces ti na vuji videti zmajeve osim ako ne gledas gokua i dragon ball :D ja sam video tomija i dzerija da se peglaju tiganjima tj kevu i sestru,al to je bila slajba...na vuji nista nisam nikad video za 10 godina osim vedrijih boja i dobro mesec mi se smejao par puta :D eto to je sve...rlx i uzivaj u dimu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SoStoned

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
Tesko da ti imas 20 godina sa obzirom na koji nacin razmisljas.
Pa zato sto furaju,a ne tripuju.Nego hajde ti meni reci kako bi se ti ponasao da vidis jebenog zmaja,pegaza,minotaura i kojekakva mitska stvorenja?
Daj ohladi malo,uzivaj na forumu,druzi se sa ljudima,pomozi,zezaj se,opusteno samo.Mani se tih likova koji puse vutru a ne znaju ni zasto je puse.

Molim te bez takvih glupih postova kako od vutre halceve dobijas,ima naivnih ljudi koji bi to mogli procitati pa vutru svrstati u rang sa lsdom i slicnim halucinogenim drogama.

Jos jednom.Uzivaj u dobrom vutra raspolozenju.

Edit: eto vidis,u isto vrijeme postove pisali i isto ti objasnili ja i gospodin rakija_srb.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rKj420

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
svi mi imamo po jednog takvog u društvu...a neko i više...
sećam se,jedan lik u mojoj srednjoj,dali mu da puši eukaliptus-još mu rekli "vutra prskana opijumom" (lol) a on je išao po školi i padao,i govorio "brate,kako sam se razvalio,samo haluciniram,svašta mi se priviđa" :D

pa onda,dve ortakinje,smarale me,ali ono,SMARALE,za vutru danima....i ja popi***m,i smotam im džoint ČISTOG duvana,rezultat- "jao,kako smo se razbile,jedva smo kući otišle.."
i tako...
čisto da razjasnimo-evo linka ;)
http://en.wikipedia.org/wiki/Placebo
 
10.07.2013
76
22
8
109
loop je napisao(la):
svi mi imamo po jednog takvog u društvu...a neko i više...
sećam se,jedan lik u mojoj srednjoj,dali mu da puši eukaliptus-još mu rekli "vutra prskana opijumom" (lol) a on je išao po školi i padao,i govorio "brate,kako sam se razvalio,samo haluciniram,svašta mi se priviđa" :D

pa onda,dve ortakinje,smarale me,ali ono,SMARALE,za vutru danima....i ja popi***m,i smotam im džoint ČISTOG duvana,rezultat- "jao,kako smo se razbile,jedva smo kući otišle.."
i tako...
čisto da razjasnimo-evo linka ;)
http://en.wikipedia.org/wiki/Placebo
to živa istina kajo su ljudi glupi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SoStoned

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
skipe je napisao(la):
to živa istina kajo su ljudi glupi

Eh da sam barem poceo pusiti sa pravim "vutrasima" kao sto su mnogi sa ovog sajta...eeehhhh da sam

Mi volimo vutru,volimo duvati,volimo saditi i diviti se njezinoj ljepoti,volimo zelenu boju listova,njihov oblik i miris,volimo smolu sa hedova,pa volimo i jebenu truhlu sjemenku u paketu.

Nijedan od tih furaca se sigurno nece uclaniti na ovaj sajt.Zasto?Zato jer ne duva zbog sebe,nego bas zbog tog furanja i sigurno ste svjesni svi koji ste se uclanili da ste to uradili upravo jer ste hjeli nesto vise saznati o nama dragoj biljci,pa su se neki i zaljubili,dok to furaca ne zanima.
Jedino sto njega zanima jeste to kako ce sutra moci svima reci da je pusio vutru.Zamisli da debil dodje jaranu koji nikada nije pusio i isprica mu kako je morao cigle trpati u torbu da ne odleti.Pa ja mi se prvi sjebao i okrenuo ledja,stvorio sebi glupe predrasude u glavi i prosirio pricu kako mi se jaran istripovao.

Mislim da je "nasa biljka" upravo zbog takvih osoba na losem glasu.
Uzivajmo u ovoj manjini koju imamo ovdje na sajtu jer svi dijelimo istu ljubav :love001: :love001:
 
12.07.2013
7
1
0
SoStoned je napisao(la):
Tesko da ti imas 20 godina sa obzirom na koji nacin razmisljas.
Pa zato sto furaju,a ne tripuju.Nego hajde ti meni reci kako bi se ti ponasao da vidis jebenog zmaja,pegaza,minotaura i kojekakva mitska stvorenja?
Daj ohladi malo,uzivaj na forumu,druzi se sa ljudima,pomozi,zezaj se,opusteno samo.Mani se tih likova koji puse vutru a ne znaju ni zasto je puse.

Molim te bez takvih glupih postova kako od vutre halceve dobijas,ima naivnih ljudi koji bi to mogli procitati pa vutru svrstati u rang sa lsdom i slicnim halucinogenim drogama.

Jos jednom.Uzivaj u dobrom vutra raspolozenju.

Edit: eto vidis,u isto vrijeme postove pisali i isto ti objasnili ja i gospodin rakija_srb.
Nisam ja nista rekao lose za vutru nego samo pitam da znam... Tesko da imam 20 godina? decko, to sto mi ne verujes to je tvoj problem a ne moj ;) i hvala na odgovoru.

SoStoned je napisao(la):
Eh da sam barem poceo pusiti sa pravim "vutrasima" kao sto su mnogi sa ovog sajta...eeehhhh da sam

Mi volimo vutru,volimo duvati,volimo saditi i diviti se njezinoj ljepoti,volimo zelenu boju listova,njihov oblik i miris,volimo smolu sa hedova,pa volimo i jebenu truhlu sjemenku u paketu.

Nijedan od tih furaca se sigurno nece uclaniti na ovaj sajt.Zasto?Zato jer ne duva zbog sebe,nego bas zbog tog furanja i sigurno ste svjesni svi koji ste se uclanili da ste to uradili upravo jer ste hjeli nesto vise saznati o nama dragoj biljci,pa su se neki i zaljubili,dok to furaca ne zanima.
Jedino sto njega zanima jeste to kako ce sutra moci svima reci da je pusio vutru.Zamisli da debil dodje jaranu koji nikada nije pusio i isprica mu kako je morao cigle trpati u torbu da ne odleti.Pa ja mi se prvi sjebao i okrenuo ledja,stvorio sebi glupe predrasude u glavi i prosirio pricu kako mi se jaran istripovao.

Mislim da je "nasa biljka" upravo zbog takvih osoba na losem glasu.
Uzivajmo u ovoj manjini koju imamo ovdje na sajtu jer svi dijelimo istu ljubav :love001: :love001:
Dete necemo sad da se vredjamo... i da uzmem da duvam travu kao isao bi da se kurcim sto sam duvao? zbog cega? da se ribe loze na mene? da mi govore "OO CAREEE"??? nisam klinac -.- hocu da probam travu samo zato sto sam cuo da je lepo dok si naduvan, da si smiren i bas te briga za sve... a to sto ti pricas tu za mene zaebo si se jako ;) puno pricas a malo znas teBra. pozzzzzzzzzzzzz
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
: ponovo nesporazum.
Nisam rekao za tebe nego za ljude popout tog lika koji je trpao cigle u torbu.A i sam ces skontati da su ljudi na ovom forumu pre,preosjetljivi kada neko ruzno prica o wuwi.