Novi setup HS1 + Apollo 6

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Ići će to preko 1 gpw siguran sam, panel ima 75 w a na više mjesta sam vidio da ljudi s jednom fotoperiodnom biljkom ispod ovog panela uberu 200 g. Hs1 je panel na koji već duže vrijeme bacam oči, a sad ćemo i na vutri vidjet moć ovog panela :respect:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
@Avantura Dutch Passion - Mazar sam vec growao :D predobar je! Znas li mozda kakvi su oni Humbolt seeds?
Blue dream automatik je ok ali nije to to, "siromašniji" je od feminiziranog po iskustvima drugih ali i po specifikacijama.
White diesel Haze od sensiseed mi je jako dobar, jako brza, nešto najljepljivije za prste šta sam vidio, miris i okus vrh, ne zabija nego je taman za po danu. To bi još izdvojio.
Moraš malo istraživati šta da ti kažem.
Sretno:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: anunnaki_

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
@anunnaki_ ajde brate pocni , jedva cekam da vidim ovaj setup na delo nadam se da imas odlicne menke kakve zasluzuje ovakav setup ;) sve najbolje :thumb:


edit: posto nisam procitao ovu drugu stranu vidim da imas slatke muke oko odabira, po meni treba uzeti nesto od barneyja ili od hamboldt jer racunam da nhihove menke imaju super prinose a i odlicne strainove
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
daj ubaci s tim kupovnima bar jednu uličarku, zapostavi ju i sa svjetlom ako treba, samo da vidimo usporedno, :puuuh::...
valjda imaš mjesta za par litara još, makar i čudnog oblika
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Zahvaljujem, kao paus papir, negdje sam nasao skroman opis, ipak ima neki oblik mikro saca. Razlika osvjetljenja sa i bez difuzora jasno daje na znanje sto treba tražiti od hi end panela. @adri nam je to u svom tečaju za zbunjene lijepo objasnio, optika, reflektor, difuzor. :thumb:
Jel pikirana sretnica?
 

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
@1310 Jos uvek nisam narucio ali najprimamljivije su mi ove od Humboldt-a sto sam naveo gore... najvise zbog kratkog perioda cvetanja, dvoumim se jos sa nekim Sweet Seeds F1 fast verzijama ili bolje receno troumim izmedju Dinafem,Sweet Seeds ili Humboldt.

@huana.meri Druze ne da mi se da se cimam s tim ulicarkama, jer ako nije zenka onda moram da je cupam, plan mi je da krenem sa 4 komada fem i verovatno necu nikakav trening da im radim da vidim kako ce to biti... Mozda odradim neko topiranje cisto da ih razgranam malo :D

@Himalaya Gold Kao sto rekoh gore zanima me neka brza foto varijanta, npr kao sto Sweet seed ima onu F1 brzu verziju, ili od humboldta ovo sto sam vec okacio linkove, ne bih da ih odugovlacim nesto specijalno :D
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Neodlucnima mala sugestija :cool: Exodus, Greenhouse seeds , smrda kod mene, gorostasna kod miniona, 56 dana cvatnje :p