Novi Sponzor na Vutra.org - EMGD

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Dobili smo novog sponzora te smo odlucili da umjesto da primimo lovu nesto poklonimo u vrijednosti od 45 eura ili ti 328 kuna. Otvorit cemo temu sa nagradnom pa ko uzme uzme :)

Sto se tice samo sponzora moze vam sam vlasnik reci malo vise o firmi EMGD webshop. Ukoliko ima pitanja u vezi samog sponzora postavite ih ovdje.
 
11.02.2010
37
4
0
39
Vutragenjo je napisao(la):
Dobili smo novog sponzora te smo odlucili da umjesto da primimo lovu nesto poklonimo u vrijednosti od 45 eura ili ti 328 kuna. Otvorit cemo temu sa nagradnom pa ko uzme uzme :)

Sto se tice samo sponzora moze vam sam vlasnik reci malo vise o firmi EMGD webshop. Ukoliko ima pitanja u vezi samog sponzora postavite ih ovdje.

Ja sam taj vlasnik!
Moj web shop želi se specijalizirati u prodaji žarulja i elektromaterijala. Dnevno nadopunjujemo shop novim artiklima i još to nije kompletna ponuda svega što nudimo.
Ovlašteni smo distributeri Sylvania žarulja i rasvjete.
Ono što je članovima ovog foruma bitno, osim Grolux 400W i 600W koji vam je poznat, ustaljena HPS-ica je kod Sylvanie SHP, dakle natrijeva visokotlačna žarulja. Imamo nekoliko vrsta natrijevih žarulja: SUPER, STANDARD i BASIC. Najčešće držimo BASIC verziju zbog cijene, ali napominjem BASIC verzija ima nešto manje lumena od STANDARD i SUPER verzije.
Metalhalogena žarulja kod Sylvanie je oznaka HSI, dakle na grlo E27 ili E40 ili čak Rx7s (grlo za svake strane za reflektore).
Naravno da imamo i propaljivača i prigušnica u ponudi, grla E40.
Ono šta nemam trenutno u ponudi su reflektori odnosno odsijači - ali to si možete ionako jefitinije nabaviti u kućnoj radinosti.

Pratite moj shop jer gotovo svaki tjedan ima neka akcija, sniženja i do 40% nekad tako da se isplati.

Kako Vutragenjo ne želi da mu se plati jer mrzi lovu, ja sam pristao da darujemo kroz neku nagradnu igru nešto robe članovima i moderatorima. Detalje o tome čemo kasnije kada se gazda odluči šta i kako.
Za bilo kakva pitanja možete mi slati na PM ili preko direktnog maila ili kontakt obrasca na shopu.

U tijeku je redizajn stranice, biti će cijene u € tako da se može kupiti i iz drugih zemalja..

poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BrokulaBranko
11.02.2010
37
4
0
39
Pozz svima!

Ajd da ja kao novi sponzor nešto i ponudim po povoljnim cijenama...
Snizio sam SHP natrij žarulju 30%, provjerite cijene na ovom linku... AKCION

Svakom kupcu koji kupi preko 200kn dobije ovu žarulju na poklon i majcu... . Radi se o štednoj žarulji 2700K i deklarirano 10000 radnih sati..
Robu dostavljamo na kućnu adresu intereuropom, moguće je platiti i internet bankarstvom..

Za narudžbu se potrebno registrirati na web shopu i obaviti narudžbu.

Trenutno na samom sustavu imamo neki bug kod troškova dostave u koracima kod naručivanja pa ako imate problema kod odabira troškova dostave znate da je to tehničke prirode.

P.S. ako se ne želite registrirati na web shopu i ne želite da vam se vide podaci u mojoj bazi na webu narudžbu možete obaviti i preko PM. Samo mi tada dajte adresu na koju šaljem naručeno...

poz
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
super...
bit će nešto i od kupnje, baš bih trebao jednu hps-icu... a i ovo mi se čini fina stvar, za iznad 200kn dobiješ lampu i majicu...
super stvar, definitivno ćemo se čut!
 

weberjohn2

Aktivan Član
27.01.2010
68
4
0
33
Ej kaj ti je to neka stedna , koliko ima lumenov i kakvo grlo treba. Oces nabavljat kakve jace stedne ili stedne od 125 envirolite tak nesto. Zahvaljujem
 
11.02.2010
37
4
0
39
weberjohn2 je napisao(la):
Ej kaj ti je to neka stedna , koliko ima lumenov i kakvo grlo treba. Oces nabavljat kakve jace stedne ili stedne od 125 envirolite tak nesto. Zahvaljujem

To ti je tkz. fluokompaktna pinska štedna žarulja. Konkretno ova koju si pokazao je grlo GX24q-4, to je najčešće u ugradnim armaturama, "downlighterima". Za nju treba i elektronksa prigušnica. Mislim da takva nije za neki grow, ne znam kakva imaju drugi iskustva.
Jače štedne za sad nemam, najjača je od 23W, a ove envirolite neću imati u ponudi.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Temp. boje 2700K-za cvjetanje.
Lumen; 3200
Može radit i na el.magnetnoj prigušnici,ali se naravno preporuča elktronska.
Istina,jedna žarulja zauzima manje mjesta i ako ti je to problem,ova ti je bolja od klasične štedne,a k tome još možeš i predspoj van maknuti pa si temp. rješio,ali je jeftinije uzet dvije klasične štedne nego jednu ovu,a o mogućim komplikacijama prilikom spajanja da ne govorim.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
pozdrav svima!
Stavio sam EMGD webshop u bookmark pa kad nadjem mjesta di bih mogao uzgajati "nesto", definitivno cu posjetiti EMGD. :)
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Greenpower1 je napisao(la):
Polako,ne kupuju se oprema za grow svaki dan:)

Ljudi koji imaju već gotov setup moraju redovito mjenjat lampe. HPS svaka 2-3 growa jer im padne učinkovitost i promjeni im se spektar, MH još češće a imam osjećaj da i s CFLkama nije ništa bolje.
 
11.02.2010
37
4
0
39
Da, to je istina promjeni im se luminacija. To se kod javne rasvjete ne osjeti ali kod ovakvih osjetljivih radnji se to vidi....
 
08.03.2011
13
0
0
29
sam bog vas je poslao , već tri noći tražim po netu kako spajati prigušnice ,tražio sam hps žarulje sve je oko 250 kn,
samo nastavite s ovom prodajom
sad preko ovih proljetnih praznika ću najvjerojatnije uzet od vas 2 hps- ice 70 w E27 i 1 MH 150 w E27
 
08.03.2011
13
0
0
29

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Što je 135? Visina? U tom slučaju jedna 150W HPS,što će ti dvije od 70W!? MH nemoj kupovat,to ti je moj savjet,jer ja imam 150W HPS i drago mi je što nisam uzeo i MH jer ni ovu više ne koristim. Dobra je za početak,ali osobno preporučam korak dalje i kupnju 250W lampe jer je efikasnija,a viška lumena neće biti,dok manjak lako nastane ako poželiš ipak veći box napravit s vremenom.
Ako nije 135 visina,odustani od tog ormarića ili što je već...

Edit:
Nemoj pisati postove jedan za drugim. Koristi opciju ispravi post.

http://shop.emgd.hr/zarulje/hid-zarulje/shp-ts-super-tubular/shp-ts-250w-tubular-e40.html
http://shop.emgd.hr/zarulje/dodatni-pribor-za-zarulje-i-rasvjetu/propaljivac-150-400w.html
http://shop.emgd.hr/prigusnica-dnvm-250w-otvorena.html
http://shop.emgd.hr/zarulje/dodatni-pribor-za-zarulje-i-rasvjetu/grlo-e40-porculansko.html

Evo,nakon preporuke,ako se odlućiš,sve što ti treba,osim reflektora-to nema (koliko znam)
 
08.03.2011
13
0
0
29
da visina je 135 ,znači sa 150 w HPS mogu odraditi i vege i cvjetanje
uzeo bih ove 2 od 70 w jer su grla e27, a ja baš nisam neki električar i neznam to spajat (propaljivač i prigušnicu ), jedino ako imaš neki detaljan link gdje piše kako se to spaja ili neki video :S
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Iako su e27, svejedno trebaju prop i prig...tako da ti nema smisla uzimati 2 paketa...jer za svaku zarulju trebas jedan predspoj... =)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.