NOVI SPONZOR: the growshop

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Evo odučili smo se za još jednu suradnju sa NL companiom.Prvotni dogovr važi za dva meseca pa ako bude sve ok idemo na duži rok...
Takodje vrlo dobra,založena on line trgovina priznata i medju Nl growerima pa i šire.
OPREMA,SEMENKE,MEDIJI,... sve sto vam je potrebno za uzgoj

http://www.thegrowshop.nl/affiliate/idevaffiliate.php?id=133




sta da kazem osim da je ponuda od semenki i stvarno sve opreme po realnim cenama i dobroj saradnji.

Genjo i Kobaja če srediti sa bannerima ovih dana.


oni koje se odluče naručti mogu se pozvati na vutra.org-i probajte podeliti sa nama kako je prošla narudžba.Čisto da i ostali znaju realnu sliku.
ko želi sta pitati prije nek izvoli
Hvala
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
evo, mene zanima koliki je stupanj diskrecije kod narucivanja sjemenki i recimo, koliki postotak u prosjeku tih sjemenki proklija? Takodjer, kolika je postarina i kakvo je stanje sa narucivanjem opreme za uzgoj?

da nebi narucio paket a ono murijak mi iskoci iz njega.. :)
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
sto se narucivanja sjemena tice,dobijas to u omotnici na svoju adresu tako da u tome nema problema jel isplati li se posti provjeravati sve posiljke a koliko znam nemaju oni ni pravo na tako sto bez naloga...isto tako i sa opremom sto je cudno kod kupovanja zarulja ili tako cega...nitko nemoze reci da si bas ti to narucio...do sada koliko znam od ovih sto su narucivali nije bilo nikakvih problema sto se tice diskrecije...sve je proslo u najboljem redu...a sto se tice postarine nisam siguran ovisi odakle narucujes ali kontam da nebi trebalo biti skupo...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Ma, thegrowshop i Alien su jedni jačih i sigurno medju najboljim on-line shopovima.Sto se tiče diskrecije tu nema zbora,takodje njihove profesionalnosti.Najčesče su kupci groweri iz Nl i komercialni uzgivajači
Dosad članovi nisu imali problema sa naručivanjem-HVALA BOGU

Sto se tiče klijanja semena to pak zavisi od banke semena i njihovih breedera.Ali kao sto ste videli ostali to su firme kojim je stalo do njihovog brenda.- ja nisam imao problema -koliko znam i ostali

Mnogo njih se pak zali ,da naručuju kod nekih bezveznih banki semena pa onda nema nista!!!!!
Cene su realne -takve kakve važe za Nizozemce

Možete pogledati sta je na izboru od semenki i postaviti pitanja ovde-ili ču vam ja probati pomoč ili čemo molit da vlasnik trgovine proba dat koji odgovor...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Odlicno,jedan sponzor vise,a kazu sto vise to bolje...Ici cu na njovu web stranicu da vidim kakvo je stanje tamo...:dog_walk2:
 
27.08.2007
3
0
0
45
Hello everybody,

I like to introduce myself and also the growshop;

We are a online Growshop and at the moment 1 of the biggest you will find on the interenet with almost 2000 products, because we only have a online shop we can keep the prices low for our customers.
We always try to help our customers also after the order and shipping, we think our customers are very important so we treath everybody with the same respect.

We are located in The Netherlands but we ship worldwide, we have customers from Japan to Canada and from Russia to Brazil.
If you have any question please don't hesitate to ask us.


With best regards,

The Growshop
 
27.08.2007
3
0
0
45
Hi there,

It take me a while to post something but here it is we like this forum (although we don't unerstand much of the language :icon_lol:) but it looks very nice.

If you have any questions or you need any help don't hesitate to ask, i have arragend with the site admin that if you don't speak english he will translate it for you into english to me, maybe he can translate this for the forum readers in your mother language then its easier to read for you.

We also like to introduce a new seedline named The Potfather you can find them on our site under seeds a very nice seedsline.

With best regards,

Frans
The Growshop
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Welcome to our community and thank you for your kind words. Most of our members speaks english, but anyway here is a translation of your post in our mother language.

Evo grubog prijevoda posta;
The Growshop je napisao(la):
Zdravo,

Trebalo mi je neko vrijeme da postam nesto ovdje, ali evo, svidja nam se ovaj forum (makar nismo razumjeli vecinu jezika :icon_lol:) ali izgleda vrlo lijepo.

Ako imate nekih pitanja ili trebate neku pomoc, ne okljevajte pitati, dogovoreno je sa adminom da ako ne govorite engleski, on ce vam prevesti na vas jezik za mene, mozda moze prevesti ovo za citatelje foruma na njihov materinji jezik da vam je lakse procitati.

Takodjer voljeli bi vam predstaviti novo sjeme nazvano 'The Potfather' koje mozete naci na nasem sajtu pod 'seeds', vrlo dobro.

Uz srdacan pozdrav,

Frans
The Growshop
 

Holsten

Aktivan Član
04.09.2008
70
1
0
33
E sad,bio sam na njihovom sajtu i sve je extra jeftino,zanima me da li je neko iz srbije narucivao s ovog sajta da li je sve uredu kako sta neka neko napise kako je proslo od prvog do zadnjeg dana narucivanja.Kupio bi od njih ali vidim da svi idu na Allien shop ali ovaj mi je nekako mnogo jeftiniji i daju po 11 semenki u kutiji bas extra.