novi u igri molim pomoc!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ljubljana26

Aktivan Član
18.11.2012
94
94
18
33
meko sranje od mjesta
pozdrav svima ne znam dali stavljam na krivo mjesto post, ako stavljam molim da me neko ispravi.... ovako: trebam savjet nabavio sam nesto od opreme pa da pocnem nabrajat: RASVJETA:400W kit sylvania grolux ,FOLIJA: 2 m cb, MENKE: RQS Royal auto GNOJIVA: kit Hesi, i NEUTRALIZATOR MIRISA: ona block 170 i imam box visok 150cm širok 100cm


NISAM JOS S NICIM POCEO(nezelim s nicim pocinjat dok se ne informiram najbolje sto mogu, zato mi treba pomoc od vas)


i evo sad da napisem koliko ja znam o opremi:


RASVJETA:400W kit sylvania grolux- planiro sam ju odma na pocetku stavit dosta visoko da mi ne spali biljke


FOLIJA: 2 m cb- mislim da ce ove biljke bit zadovoljne s tom folijom


MENKE: RQS Royal auto- koliko sam ove sjemenke proučio nebi mi trebale zadavat neke velike probleme u mom početku, naravno svojom jednostavnošću vratit ce mi s malim urodom neki kazu da daje uz dobre uvjet 25-30grama a neki čak i do 45grama


GNOJIVA: kit Hesi- kazu da su to odlicna gnojiva molim za pomoć oko toga na sliku sam stavio broj ispod svake bocice pa mi pomozite ako znate i imate minutu vremena :) DSC03273.jpg


NEUTRALIZATOR MIRISA: ona block 170- isto se neko moze nadovezat ako ima nesto bitno u vezi toga


MOLIM SVE KOJI MISLE DA MI MOGU POMOC NEKAKO S NEKI SAVJETOM DA MI SLOBODNO PIŠU
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
43
Nema potrebe da ti iko ista prica,oprema ti je super-poradi samo na strpljenju:icon_lol:
iliti,u prevodu,odgovore na svoja pitanja mozes naci na forumu-nije to bas MINUT vremena,
a i ljudi ovde ne vole pisati romane
dakle izdvoj sat-dva.procitaj sve redom
i ocekujemo dnevnik!
sretno i dobrodosao!
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
bez ikakvog treninga auto 10g plafon. nemoj se zaludivati gramazama znanje je caka i zapamti dabe ti najbolja gnojiva ako ti je zemlja smece i obrnuto gledaj da bude sve idealno i sto kvalitetnije to ti kazem jer si novi

citaj tude dnevnike zavrsene tamo ces nauciti brdo i ja sam tako veruj mi

sretno pozz
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
trazi u baumaxu "composana za cvetoce rastline", stoj im ispod stalaza sa cvecem i kaktusima, trenutno imaju samo vrecice od 10kg.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
ja koristim DCM neki mix za cvetajuce bilje vidi se po daku da je kvalitetna i zadovoljana sam ali prvo kad isklija ide u terra magmu u 2l saksije 2 nedelje i onda presadivanje
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
ljubljana26 je napisao(la):
GNOJIVA: kit Hesi- kazu da su to odlicna gnojiva molim za pomoć oko toga na sliku sam stavio broj ispod svake bocice pa mi pomozite ako znate i imate minutu vremena :) Pogledajte prilog 3236

Hesizemlja.jpg

Ima i na slovenskom, googlaj malo ako ti treba :)

Trebao si bolje dnevnik uzgoja otvorit...
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
ljubljana26 je napisao(la):
mislio sam gotovo na vrh

Očigledno nisi dosta čitao, neko na 400w koriste cool tube(ali ako je kod tebe to već u kompletu izvinjavam se jer nisam upoznat)
Inače na 10-tak cm od biljke je sasvim OK, a i manje čak, sve zavisi koliko se greje staklo.

Sretno....
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Moze i composana za ruze ako nema composane univerzal ili Substral terra magma...za kaljeve i hranjenje pogledaj na stranici od seedbanke cije sjeme imas sto oni preporucaju pa si iskombiniras kako ti pase ;)