Novi zakon Novo sranje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

dzontra

Aktivan Član
28.09.2005
68
0
0
ako nastavite da opominjete niko vise nece
prodavati sta cemo onda ....
apelujte malo, na ove mladje clanove da preuzmu malo breme prodaje....ako ovako nastavite pusice samo ko sadi .....
::histerija ::histerija
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Ma svaki dan u novinama možeš proèitat kako palo par lanaca, dilera itd. al naravno samo žutog i vutre. Tko jebe kemiju, kad se s vutrom poèinje a s heroinom završava...tako barem kažu ::behehe

Da...pušit æe onaj tko sadi... ::histerija ::histerija

Dok ne izglasaju zakon da policija može i upadat u kuæe...
 

dzontra

Aktivan Član
28.09.2005
68
0
0
u Beogradu je vec lagana panika sve je teze naci dobru salamu...
tako da kapiram da ce cene da...... ::placko ::placko
ili cemo svi da pocnemo da sljakamo u policiji pa sto kazu ljudi
ako nemozes da ih pobedis ....makar ces lakse nabaviti
malo sam modifikovao poslovicu na svoju ruku ali kapiram razumecete ......
 

Oresar

Aktivan Član
17.11.2005
51
0
0
u Osijeku je dobra,neki frendovi su mi bili ovo ljeto u americi i kazu da ni tamo nije bilo tako dobro ko ova koju sam imao
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Sto se mene tice dileri i treba da najebu.Nek' ih hapse nemam nista protiv.Ali nekog hapsiti i kaznjavati zato sto je popusio joint ili imao kod sebe nekoliko grama je stvarno budalastina.

Sta da vam kazem,sadite i ::h2o ~~
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Da ne bude zabune...da malo pojasnim stav.
1.Ni ja nemam gde da sedim pa opet sadim.Sadim 15-ak km od kuce,ali posto volim da gajim i volim da pusim nije mi tesko.Bez obzira na sve druge obaveze.Zato tesko mogu da prihvatim da neko nema gde da sadi.Samo treba da hoce.
2.Ono sto dileri prodaju je uglavnom toliko sranje da je to bolje i ne pusiti.I uglavnom se ti isti dileri ne zaustavljaju na vutri,nego eto slucajno ponude klincu koji kupuje od njih,ekser,mozda speed,pa mic po mic dodju do heroina(vidjao svojim ocima).Pre ili kasnije je gotovo sigurno da ce diler pokusati to da vam uvali.
3.Kad bi pohapsili sve dilere(sto je naravno nemoguce ali uzimam za pretpostavku) svi bi imali koristi od toga.I drzava i svako ko mora da kupi vutru.A i manje bi punili dzepove albanskoj mafiji.I garantovano bi bilo manje ljudi na hemiji.

Zakljucak:Verujte,veliko je zadovoljstvo odgajiti svoje biljke i kasnije uzivati u plodovima svoga truda.Zato sto znas sta pusis i zasto pusis.A kada ne bi postojali dileri ovakvi kakvi jesu onda bi put do legalizacije sigurno bio laksi.

@dzontra:brate koliko dilera znas koji su korektni,posteni i imaju kvalitetnu vutru,prodaju samo vutru i ne valjaju je deci?

p.s.ne verujte u potpunosti ni jednom dileru jer vecina njih podnosi muriji izvestaje,ko kupuje,sta kupuje itd.
 

dzontra

Aktivan Član
28.09.2005
68
0
0
znam jednog koji nema gde da nabavi nista dobro a trudi se da ima najbolje, neprodaje deci jer deca nemaju pare da kupe i posten je jer mora da zadrzi svoje musterije koje se nenalaze tek tako na ulici ...
nemoj me pogresno shvatiti svi bi najradije sadili i pusili svoje ali posto svi zivimo kao idijoti sa roditeljima svaka dalja prica je glupa tako da jedino sto preostaje je pouzdan lerdi i nada da ce neko iz neke pm doneti nesto dobro.
ili neki drugar koji sadi pozvati svaki dan na kaficu...
U svakom slucaju naravoucenije jeste najbolje je saditi svoju vu AKO MOZETE...
 

dzontra

Aktivan Član
28.09.2005
68
0
0
zasto mislis da bi lerdi namestao kupca to je smesno...
moze samo da bude obrnuto
zato samo kupujte i ako vam je savest necista namestite svog dilera
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
I ja zivim sa roditeljima,jos uvek.Pa me to nije sprecilo da sadim.Dobro,znam da ne moze svako ali tvrdim da vecina moze,samo kad bi htela.I tako bi i bilo kad ne bi bilo dilera ili kad bi prodavali zaista kvalitetnu vutru koja je za nase uslove skupa.A sad cu da objasnim zasto bi diler drukao muriji.Zato sto samo tako moze da radi,relativno nesmentano.Evo primer,covek iz mog mesta (da ne kazem grada :)),je u svom kaficu javno,ali bukvalno javno prodavao sve.Od vutre do heroina.I to je znao ceo grad.A kako je to moguce?Pa lepo,malo je podmazivao keshom a malo informacijama.Ko je bio,kad je bio,sta je kupio.Ko se s kim krece,kad ima para i kakve kombinacije nudi.I murija lepo tacno zna ko se cime poliva,odmah ima krug osumnjicenih za kradju,provalu i sl.Jer odakle svim tim ljudima pare za drogu?E vidis o tome se radi.Ne znam koliko imas godina i zivotnog iskustva,ali bez obzira veruj mi znam sta pricam.

Razumem ja sta ti hoces da kazes ali razmisli ipak i o ovome sto ja pricam.

p.s.diler se mozda trudi da ima najbolju vutru ali je nema ne zato sto ne moze da nadje nego nece da je plati.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Poslušajte GreenMan-a... Ima mnogo sluèajeva di dileri drukaju... Evo npr. sad nedavno sam baš èuo za jednoga koji je zato bio ubijen od batina zbog svojih dvostrukih ambicija.
Drukaju da sebe zaštite...
Što se tièe dilera i njihove vutre, to èisto ovisi... Npr. u Zagrebu je meni osobno najbolja vutra od onih Hrv koje sam probao dok npr. Rijeka je katastrofa... Tu ju i prskaju i pitaj Boga što još rade... A oni dileri koji navlaèe kupce na jaèe droge...èujte, što veæi grad to više takvih sluèajeva... Iako mene nikad nitko nije ni ponudio ni s vu kako bi me navuko na vu... Al ne kažem da ne postoji...
Što se tièe uzgajanja... I ja bih volio sam svoju imat al 2 su problema: kolièina i mjesto. 2 godine za redom sam pokušo kod frenda to uzgajat no on to 2 put (15tak biljaka) sjebo (hehhe...zamislite, vu mu uspjela poplijesnit?!). U šumi mi i ne pada na pamet sadit jer novine su prepune sluèajeva onih koji su pali a da su uzgajali u šumi i to u još mjestima tipa sela itd. (jako teškim) a kod nikog nemam.

Hehehe...al zato uskoro poèinjem doma sadit gljive, salviu, kaktuse i druge biljke... hehhe jedva èekam:))) (jer opæenito oduvijek volim uzgoj)
 

Oresar

Aktivan Član
17.11.2005
51
0
0
Vutragenjo je napisao(la):
U americi je odlicna trava i dobro se placa...


nebi znao,nisam njihovu,al ovo sto sam imao,je prejebeno,nikad nisam imao bolju,zadnji put,od jednog 3 i pol sata smijanja,skoro sam trbusnjake ko u sportasa dobio,kolko sam ih napinjo od smjeha

malo o cjeni,tu je 300 kn za 50g ili 500 za 100
 

Oresar

Aktivan Član
17.11.2005
51
0
0
vidim da je tu ekpia s iskustvom sadenja,pa bi vas pito za jednu informaciju,mozda i imana nekom djelu foruma,al da sad netrazim,evo sta me zanima

ima,to mi reko prijatelj,da se moze narucit iz amerike valjda ili iz nizozemske pribor za uzgajanje i to za nekih 50-100 $ sad se vise nesjecam sta je reko,pa sad,jel to ko od vas narucivao,ako je,jel valja,jel se isplati i kolko je postarina za nas dio evrope

eto,unaprijed hvala na svakom odgovoru ~)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
kod nas 400 50 i 800 (u Op) i 700 (u Ri...iako ima i po 800) za 100. I jako loše...

A l Zg zato...Jako jako dobra i 250 (èak i 200) za 50 i 500 100g...
 

Oresar

Aktivan Član
17.11.2005
51
0
0
doors_of_perception je napisao(la):
kod nas 400 50 i 800 (u Op) i 700 (u Ri...iako ima i po 800) za 100. I jako loše...

A l Zg zato...Jako jako dobra i 250 (èak i 200) za 50 i 500 100g...

skupo brate,skupo,kod nas zavisi sta dobijes,da dobijem ono od zadnji put (sve cvjetici) dao bi i 350
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
OFFTOPIC!

Ide lock

@Oresar : citaj malo nemoj da ti je tesko,kad nije bilo tesko ljudima da pisu nemoj tebi da bude tesko da citas.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme

S
Odgovora
7
Pregleda
3K
San Pedro de Peyote
S