Novi zakon Novo sranje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Spirit Dancer

Aktivan Član
25.03.2005
94
2
0
36
Sta mislite o ovom novom zakonu .
Kao izlazak do 24 h .... :D (sto bi rek'o avra)
Ovde u vranju murija pokusava da spreci narkomaniju.
Nemam vise bezbednih mesta gde mogu da ::h2o ...
Ova vlada nas ubija i fizicki i psihicki
Murija me startovala 3 puta za 2 dana ..."provera decko" ...
Stvarno ne znam sta da se uradi

Kako je u ostalim gradovima ? ::zidoglav
 

dread irie

Aktivan Član
10.03.2005
117
2
0
38
Moj predlog, probajte da se drzite van ulica posle 12 cuki ako imate gomilu marihuane. Tada ih ima pun *****...
 

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
51
Mislim da je novi zakon ok, jer su deca danas debili (ne sva, ali ima ih...)

Sto se tice murije, ukupno su me 2 puta nahvatali za dzidzom kod sebe i nakon sto sam im rekao da pusim, nisu me nesto cimali, ali nikakvo privodjenje i slicno.
Bas sam im drugi put ispricao primer kako dete od 13-14 godina moze da udje u prodavnicu i kupi alkohol, da se napije, da razbija flasu, pravi guzvu i slino a ja nikog ne diram i ne dilam. To vec i oni sami znaju....
 
11.03.2005
12
1
0
Mislim da je novi zakon ok, jer su deca danas debili (ne sva, ali ima ih...)

Sto se tice murije, ukupno su me 2 puta nahvatali za dzidzom kod sebe i nakon sto sam im rekao da pusim, nisu me nesto cimali, ali nikakvo privodjenje i slicno.
Bas sam im drugi put ispricao primer kako dete od 13-14 godina moze da udje u prodavnicu i kupi alkohol, da se napije, da razbija flasu, pravi guzvu i slino a ja nikog ne diram i ne dilam. To vec i oni sami znaju....
bas to ::gulp i jos se onda :pegla na sred ulice
mislim ajde nadji bilo gde slucaj da je neko naduvan nekog prebio ili bilos sta slicno ::uladu
 

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
51
Mislim da ce kad-tad da oguglaju na to ako neko pusi dzidzu. Evo, vec se vise pandura angazuje samo oko reda u skolama, tako da negde moraju i da popuste malo...
 
16.03.2005
2
0
0
Proslo leto, jedne subote, organizovali smo privat party u planini iznad Soluna. Sve se to desavalo na otvorenom, u nekoj nedodjiji. U nedelju oko podne poceli smo da pakujemo agregat i muziku i da se spremamo za pokret prema nekoj plazi, ali nas je murija preduhitrila. Banuli su onako teatralno filmski, sa 15 automobila, posto su kontali da nas ima 200. Da vas ne davim...skontali smo mi njih na vreme i oslobodili se svega sto smo imali, ali neki lik je vec bio spakovao u kola nesto za joint uz kafu i to nije uspeo da baci. Posle pretresa su to pronasli (kolicina 2 grama!), odveli su nas u stanicu i svih 19 smo bili pritvoreni do sledeceg jutra dok nas nisu sproveli u sud. Usput smo naravno morali da angazujemo i platimo advokata.
Eto, malo za utehu..

Pozdrav i samo opusteno i pametno...
 
22.01.2005
12
1
0
47
Uuuu dva grama pa vi ste djankiji oni sto spricaju marihuanu dobro je da vas nisu streljali.
Sramota koji primitivizam...
 

Spirit Dancer

Aktivan Član
25.03.2005
94
2
0
36
Ma meni je frka posto ja kupujem na veliko, posto je jeftinije napr. ako ket kosta 300din ja za 2000 kupim
300 grama i niko vise nece da se izlaze riziku zbog te kolicine ....
Uslova da sadim nemam .....
..... Murija je sjebala sve .....
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ovo je više tema za SVE I SVAŠTA li UPOTREBA

:pivo
 

Kool King T

Aktivan Član
08.05.2005
103
3
0
34
imam ja primjer di napušeni se tuku.al oni su kreteni i piju i puse u isto vrime pa neznas sto je pijan il napusen.
 
17.11.2005
2
0
0
Pozdrav svima !
Kako, sta, kad, koliko jos dugo ziveti sa ovim restrikcijama, ogranicenjima prava coveka ?
Skoro, osudjen sam na godinu dana uslovne kazne zbog posedovanja jednog jointa.
Ne znam koliko ce ovo jos da traje, ali ocajan sam.. ::placko
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Pozdrav svima !
Kako, sta, kad, koliko jos dugo ziveti sa ovim restrikcijama, ogranicenjima prava coveka ?
Skoro, osudjen sam na godinu dana uslovne kazne zbog posedovanja jednog jointa.
Ne znam koliko ce ovo jos da traje, ali ocajan sam.. ::placko

Pozdrav i tebi...
Nažalost za ovakav sluèaj èujem prvi put i jedino što mogu je dat ti komentar i kritiku takvog nerealizma i nerazmjera u smislu svakog smisla... Eto, nažalost ništa više...
Trajat æe koliko se god želi da traje, tj. uvijek...
 

Oresar

Aktivan Član
17.11.2005
51
0
0
Joe je napisao(la):
Mislim da je novi zakon ok, jer su deca danas debili (ne sva, ali ima ih...)

Sto se tice murije, ukupno su me 2 puta nahvatali za dzidzom kod sebe i nakon sto sam im rekao da pusim, nisu me nesto cimali, ali nikakvo privodjenje i slicno.
Bas sam im drugi put ispricao primer kako dete od 13-14 godina moze da udje u prodavnicu i kupi alkohol, da se napije, da razbija flasu, pravi guzvu i slino a ja nikog ne diram i ne dilam. To vec i oni sami znaju....

onda si imao jako puno srece,kod nas je jako,jako zajebano,kao odlucili su da uniste sve oblike narkomanstva (premda meni trava nije droga i nesmatram se drogerasom) i to na vrlo okrutan nacin, u biti mogu da ti rade sta oce a ti mozes samo da trpis
 

Oresar

Aktivan Član
17.11.2005
51
0
0
doors_of_perception je napisao(la):
Oresar::
onda si imao jako puno srece,kod nas je jako,jako zajebano,kao odlucili su da uniste sve oblike narkomanstva

Da...odluèili su i dobro im ide... zato oprez tko dila na veliko!!!

bogme oprez i onima koji kupuju na malo,kod nas je sve teze i teze i malo prasine kupit
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
hehe...kod nas nikad nije ni bilo vu...a kao Rijeka se smatra neèim...hehe, gluposti...ovdje nikad nije bilo vu.
Inaèe, iz Osijeka sam bio sreðivo... zadnja je bila jako dobra... ::super
Ma taj program protiv droga koji zapoèeo negdje u 2mj dobro funkcionira...masu rije nove zapošljeno (25,000 ih sad ima)i još sad program: kvartovski policajci..užas... sad mi se motaju i oko kuæe ::placko
Ma oni koji sreðuju na pakete su relativno sigurni (iako to nikako ne znaèi da bi se trebali opustit ili prièat preko telefona i moba o vu itd. NIKAKO!!!)
Tko dila, nek se strpi poslije nove da opet poène... (il da uopæe ne nastavi?)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme

S
Odgovora
7
Pregleda
3K
San Pedro de Peyote
S