novopečeni u pc grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.10.2012
17
9
3
39
pozdrav krenuo bi sa pc grow pa me zanima kakva su iskustva.isao bi na šparne žarulje 4 kom po 24w dali je to dosta.znaci box 1 ulazni vent i 2 izlaz , 4 lampe vodoravno postavljene.dali treba gledat spektar svjetla kombinirat ga ili kako vec.imam još tonu pitanja ali poredu cu krenut.nadam se da se necete srdit na moj amaterluk ,posto trebam pomoc ovo cinim iz med. razloga i smatram da posle svih ovih kemija koima su me rokali, ovj simpa zeleni cvjetić bar ce mi dat volju za hranom i jos nečim čega se nikako ne zelim odreć.hvala i sretan wam grow
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Preporučio bi ti prije svega da probaš pravilnik pročitati. Nažalost ili na sreću ova pitanja su postavljena barem 20 puta te praktički nisu dobrodošla ovdje na forumu. S jako malo truda mogao si doci do informacije koje pitas ovdje gore. Pa onda kada nesto skontas ispucas pitanja na nesto korisnije za sta stvarno nisi mogao naci odgovor. Preporuka između ostalog.

https://vutra.org/forums/završeni-unutrašnji-dnevnici.70/
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Jel kužiš šta ti kažem bizzo :)

Aj da nebude da spamam.
Ništa šparne hps od 70w dual spektar je šparozniji i bolji. Dalje upuh pasivan, najjaci vent kojeg imas na ispuh, drugog na lampu a treceg na biljke. Za dalje uključi glavu i angažiraj se oko čitanja pc dnevnika. Aj bok
 
05.10.2012
17
9
3
39
doslo do promjena. dobio na poklon hps 400 komplet rucni rad i sad mi je to vjerojatno prevec za pc sta napravit mislio sam stavit lampu i ispod nje staklo +ventovi nesto kao cooltube saamo ovo bi bilo coolkvadrat, al opeet mi se cini puno svitla (400w hps osram 32000lum 5200k) upomoc sta da radim ove sparne mi ne obecavaju puno.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ako krenes citati forum naci ces podatak da je to rasveta za 1m kvadratni. e sad ne znam sta si ti dobio ali hps nema toliko kelvina, to je pre mh lampa, a i trebalo bi da ima vise lumena ako je 400w hps