npr. INTERNET

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

rastaMAN^

Aktivan Član
24.10.2008
75
0
0
33
Bilo sta...igrice,surfovanje,facebook,msn,myspace....
Sve od navedenih je svima nama porok... :)
Ljudi se unistavaju online igricama...npr. WOW (World of Warcaft)
Sede po ceo dan u kuci i igraju jednu igricu po 10 sati dnevno...
procenite sta je bolje...(WoW ili marihuana...)

:angry015:

Pozdrav!!! :b_woot:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
ma ja isto često visim na tom netu ali više dugo ne znam šta bi na njemu..ono, upalim net, odem na vutra.org i ne znam di drugdje...na te chat programe više ne idem, te myspace-ove ne volim kad tamo ljudi koji imaju po 1000 "frendova" a samo se tripaju i klikaju po tuđim profilima zapravo bezveze, jedino neki mejl tu i tamo ili online igrica ona flash jednostavna da me zabavi nabrzaka, ali nemam pojma šta radit na tom netu zapravo....dobra stvar za informaciju, pročitat nešto ili otić na youtube pa gledat filmiće, ali zapravo bezveze:sadbanana::icon_biggrin:

Aj, dobro da postoji bar ovaj sajt iako, šta, i tu sve pročitaš u 10min pa opet visiš ko blesav:devilfingers: haha, al ajde, prva liga, šta je je:)))
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
fuck wow, igraj WaW, zombie...
ja visim stalno na netu i mislim da je odlicna stvar.. nije net samo za zajebanciju.. bilo kakve informacije (posao, fax, gdje sta kako koliko) su postale dostupne u samo par minuta.. upoznao sam nevjerojatne ljude diljem svijeta, mnoge i osobno nakon toga..
visim redovito na 3-4 foruma, google talk, filmovi i tako.. a jednog dana bi mi se moglo dogodit da cu i zivjet od interneta, s obzirom na struku, pa mislim da je svakako veliko postignuce, jedino jos da ljudi nisu kakvi jesu, pa da te nitko ne pokusava ozenit za par krznenih prijatelja (citaj kuna) na svakom uglu...
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
e da WoW bome znam kako je to kad se zarazis za neku igru,igro sam prije nesta slicno tome Knight Online ono upocetku sam da mi vrijeme brze prode a postepeno je pocelo prelazit u zarazu sjedio pred kompom dok zora nesvane pa i duze al sve u svemu bila je brija dok turci nisu ujebali stvar a i bilo je ok napimo se napusimo i onda svako ode doma igrat na svoj komp i svi skupa odemo ubijat i brutalno je to sta mislimo da nam nemoze niko onda nista a zapravo je sam rjec o tome da smo se predozirali :)

p.s: pao sam sam 1 razred zbog toga al nema veze hehe
 

Holsten

Aktivan Član
04.09.2008
70
1
0
33
Hahah,igram sve sto moze da podrzi moj komp obicno san andreas preko neta SA:MP,neke puzzlice cs1.6 ma sve bukvalno.