Nutrijenti (Hrana) i svijetlo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.09.2019
6
9
3
26
pozz namjeravo sam po prvi put zasadit indoor, pa me zanima jesu li ovi nutrijenti dovoljni za vegetacijsku i cvijetnu fazu dovoljni. i koliku snagu led sijalice da uzmem odnosno koliko wati.
linkovi za nutrijente.

i trebam li jos sta uzet od hrane.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lovetogrow

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
i koliku snagu led sijalice da uzmem odnosno koliko wati.
drug, pa neka logika kaze da bi trebao napisati za koliki prostor planiras rasvetu, koje su dimenzije boxa, koliko biljaka planiras... sto se tice djubriva, to mozw da posluzi a ima i tema na forumu samo o djubrivima pa prouci malo

 

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
1.272
13.291
358
Za prvi grow,bi mogo započet sa ovim gnojivima,al dobro pročitaj upute(...ne smiju se mješat sva3 zajedno...),mislim,da si dobro odabrao ,samo dalje! kvalitetno sheme,pravi úsloví,i uz "morebitni"dnevnik,imat češ se kome obrátit ili kontra..pozz✌️
 
27.09.2019
6
9
3
26
hvala

Za prvi grow,bi mogo započet sa ovim gnojivima,al dobro pročitaj upute(...ne smiju se mješat sva3 zajedno...),mislim,da si dobro odabrao ,samo dalje! kvalitetno sheme,pravi úsloví,i uz "morebitni"dnevnik,imat češ se kome obrátit ili kontra..pozz✌
ako se ne varam trebam i gnojivo za fosfor dusik kalcij jel tak?
 
Poslednja izmena od urednika:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Lovetogrow nemoj ga još dodatno zbunjivat.:confused:
Vutra_User...

Ove 3 bočice na slici su jedno gnojivo, tj. 3 - komponentno gnojivo Flora serije;
(Gro + Micro + Bloom).
Sva 3 se miješaju zajedno kako bi dobio gotovu, pravu formulu. Ako si se već odlučio za GHE, preporučam ti da si nabaviš cijelu liniju Flora serije: download.jpg
...znači, nedostaju ti još Ripen (PK) (dodaje se na kraju u zadnjim tjednima) i svi ovi ispod stimulatori/aditivi (Bio Roots, Bio Protect, Bio Bloom, Diamond Nectar, Mineral Magic).
Također, za završni flush ti treba FloraKleen.
 
Poslednja izmena: