o marihuani,konoplji u nasem sirem okruženju

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.816
493
108
47
Zanimaju me web stranice,publikacije....sve sto je izdano na temu konoplje,marihuane na ovom podruèju..
samo dragi nam Balkan :D
Istodobno molim Makedonce ako posete naš sajt, da nam i oni malo približe dogadjanja u vezi vuje u njihovoj zemlji...javite se Makedonci
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

evo jedne slovenaèke stranice, koja nažalost ne znam što nije uvrstila vutra.org medju linkove ex yuge

www.konoplja.org
Pristojna stranica sa podrškom foruma.Možete naèi dosta koristnih informacija,tehnièki SLO beže napred od svih nas."Loša" stran stranice je previše arogantnosti i prepucavanja na forumu-šteta ima tamo njih nekolicina koji su se stvarno posvetili uzgoju!!
Svojedobno smo razgovarali o suradnji ali je na tom i ostalo.Morat èemo malo poraditi na tom.

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
5
0
konoplju.org posijecujem vec jako dugo...al zajebano mi je kad neznam qrca slovenskog...

[email protected]

Aktivan Član
20.02.2007
93
3
0
........vutra je puno bolja od ove konoplje.......jer tamo je samo teoretski dio.....a ovdje i teorija i iskustva.....

OP
OP
SLO-Era

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.816
493
108
47
Nismo se razumeli-konoplja sam mislijo na običnu industrijsku konoplju

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
393
31
0
42
Niste se razumjeli vidim i ja ;) i čini mi se da je outdoorac mislio da je bolja vutra.org od konoplja.org