O travi (drogama) u saboru i Otvorenom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
Svirač_Trube;124253 je napisao(la):
pun k...c mi vise paranoje i drotovluka
e baš to...
moraš se skrivat ko neki zločinački ološ pred licem "pravde". :fuck-4:

"Jao vama, pismoznanci i farizeji! Licemjeri!
Nalik ste na obijeljene grobove. Izvana izgledaju lijepi, a iznutra puni mrtvačkih kostiju i svakojake nečistoće.
Tako i vi izvana ljudima izgledate pravedni, a iznutra ste puni licemjerja i bezakonja.
"
kako reče Isus Nazarećanin. :icon_smile:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Svirač_Trube;124253 je napisao(la):
ajmee kad bi se dekriminalizirala droga ,prvo sto cu uradit otiša bi u centar grada i smoto bi joint od 10grami vutre nebi ga moga drzat sam..i duva bi ga i svima varia u facu!! pun k...c mi vise paranoje i drotovluka

I onda bi te strpali u zatvor jer si ima vise od par grama za osobnu upotrebu HAHA!
 
18.08.2009
25
0
0
111
ej covece pao sam sa 1,65 g (ONAKO LEP HEAD) i stigao mi papir kuci da je krivcni zakon srbije o opojnim drogam izmenjen i
da je dozvoljeno posedovanje manje kolicine za licnu upotrebu i shodno tome nisam nacinio nikakav prekrsaj **OPTUZBA SE ODBACUJE**
hvala IM
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
u svko doba .. . je napisao(la):
ej covece pao sam sa 1,65 g (ONAKO LEP HEAD) i stigao mi papir kuci da je krivcni zakon srbije o opojnim drogam izmenjen i
da je dozvoljeno posedovanje manje kolicine za licnu upotrebu i shodno tome nisam nacinio nikakav prekrsaj **OPTUZBA SE ODBACUJE**
hvala IM
E nemrem vjerovat,i meni bi uskoro trebo doc poziv za ono sta sam pao..
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
u svko doba .. . je napisao(la):
ej covece pao sam sa 1,65 g (ONAKO LEP HEAD) i stigao mi papir kuci da je krivcni zakon srbije o opojnim drogam izmenjen i
da je dozvoljeno posedovanje manje kolicine za licnu upotrebu i shodno tome nisam nacinio nikakav prekrsaj **OPTUZBA SE ODBACUJE**
hvala IM


Isusa ti, nisam znao za to!!!

Ajme predivno

A do kolko grama se "smije" imat?
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
u svko doba .. . je napisao(la):
ej covece pao sam sa 1,65 g (ONAKO LEP HEAD) i stigao mi papir kuci da je krivcni zakon srbije o opojnim drogam izmenjen i
da je dozvoljeno posedovanje manje kolicine za licnu upotrebu i shodno tome nisam nacinio nikakav prekrsaj **OPTUZBA SE ODBACUJE**
hvala IM

aj skeniraj to papirče pošto prosto ne mogu da poverujem u ovo, a nemoguće je da takva izmena zakona prošla bez ikakvog obaveštenja u medijima
 
18.08.2009
25
0
0
111
daaaa covece niko mi neveruje dok nevidi to *papirce* nemam skener al cu odraditi nesto pa ga postavim ...AL STVARNO SI U PRAVU, NIKAKVA
MEDIJSKA FRKA NIJE BILA OKO TOGA NITI JE BILO GDE POMINJANA TAKO VELIKA IZMENA
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
E, neznam jeste gledali večeras ono sučeljavanje Josipović vs Bandić.

uglavnom, zapazio sam samo ove izjave:

Pitanje: "Mislite li da se treba dekriminalizirati marihuana"
Odgovori: "Dekriminalizacija DA, legalizacija NE," rekli su kako je sramotno da radi tako bezazlenog prekršaja ekipa ide u zatvor i po sudovima, ali Josipović je naglasio kako bi se "oni koje uhvate trebali lječiti a ne slati u zatvor."

Ali, bitno je da su obadva ko iz topa rekli DA dekriminalizaciji...

Danas sam se sa frendicom kladio da će do 2015-e bit dekriminalizirano u HR. Ako bude, ona mora zapalit samnom (inače ne duva), a ako ona bude u pravu, ja nesmijem varit tjedan dana.... Hahaha
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
u seres tjedan dana?? jebote haha zeje*avam se ^^ nego doci ce do dekriminalizacije cim udemo u EU, tak da pusi s tobom sigurno (ako si iz hrv) iako osobno to je jedini razlog zasto bi htio da udemo... a ovo nemogu vjerovati da je dozvoljeno imati manje kolicine?? to mi sumnjivo to bi odjeknulo po vjestima kontam
 
18.08.2009
25
0
0
111
Povremeni odlazi u brda, bistro i duboko nebo utociste pruza. Rehabilitacija duse i tijela, ispod visokog stabla: Osjecam se dobro


hej frula jel to citat darkwood dub ??
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
koji je ovo off topic u svko doba???? daj ljudi svaki dan iscekujem nove vijesti cijeli sam u iscekivanju a vjerujem i mnogi drugi,a vi se tu sprdate ili tko zna vec o cemu to vasi napuseni mozgovi govore!!!!