O travi (drogama) u saboru i Otvorenom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
u svko doba .. . je napisao(la):
Povremeni odlazi u brda, bistro i duboko nebo utociste pruza. Rehabilitacija duse i tijela, ispod visokog stabla: Osjecam se dobro


hej frula jel to citat darkwood dub ??


jeste :) to je iz pjesme nova dostignuca.. stvar je... uf.. nemogu opisat.
sve ce bit ok. osjecam se dobro (]:)

sry za off :)
alliiiii zato: on topic : uuuhh, da , da droge..sabor... ovo ono.. droga.. losa stvar, sabor. idemo dalje, maj nejm iz milan. aj spik ingleš
 
20.12.2009
12
0
0
35
evo,da i ja nesto dodam,prije 3 tjedna pao sam s 2g vutre i s 6 grama mjesavine duhana i vutre. Meni su rekli na pp kolko se dobro sjecam jer sam bio naduvan da cu dobit kaznenu prijavu,a da sam imao ispod 2 grama dobio bi samo prekrsajnu prijavu,to je neki novi zakon kolko ja znam, ugl u odvjetnistvu su mi rekli posto sam maloljetnik i posto mi je to bilo "prvi" puta da idem svaka 2 tjedna na testove u centar za prevenciju ovisnosti i tako 3-6 mjeseci, i ako budem cist da budu odbacili kaznenu prijavu. Cudno mi je to..nekako su preblagi.. znam frendove koji su bili u cuzi zbog tak necega slicnog...
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Pustit će te zato što si maloljetan.Ja sam svojevremeno imao jednu "akciju" (nema veze sa vutrom) i pustili su me bez prijave,pošto sam priznao i platio materijalnu štetu.
Zato ti je bolje da ne duvaš jer unatoč svemu što je sada poznato o vutri,i dalje se tretira kao droga i ako budeš "čist" pustit će te bez prijave,a to ti može biti kasnije u životu vrlo pozitivan faktor,npr. prilikom traženja posla.
 

Dolf

Aktivan Član
27.09.2009
104
11
18
32
slazem se treba ih sjebati sve na finjaka i sto kaze svirac trube sa buksnama od 10g prasiti kroz grad i praviti se lud do kraja
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
u svko doba .. . je napisao(la):
ej covece pao sam sa 1,65 g (ONAKO LEP HEAD) i stigao mi papir kuci da je krivcni zakon srbije o opojnim drogam izmenjen i
da je dozvoljeno posedovanje manje kolicine za licnu upotrebu i shodno tome nisam nacinio nikakav prekrsaj **OPTUZBA SE ODBACUJE**
hvala IM

ima kakvih novosti o ovome!
neki dokaz il nešto...

makar neznam koliko se to tiče članova iz HR
ali me strašno zanima ova situacija!