o uzgoju pomoæ

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
...ovako evo pozdrav iz Pule!
i ja sam zasadio dragu nam biljèicu ima oko 2-2.5mj i oko 20cm imam ih vise komada...sad me zanima kako cu prepoznati zensku biljku po listovima??? i kad cu pocet dobivati vrhove tj, kako to izgleda???
...i jos jedno pitanje!...za koliko ce mi vremena biljka biti spremna za ~) ???evo za sad to je sve...e da biljka mi je na suncu od 7-21h ::behehe
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pa dobro do nekih odgovora se tesko dolazi posto ima dosta topica i odgovora koja se moraju citat ne bih li se doslo do zeljenog dogovora.

Namjeravamo da uradimo sekciju sa najcescim pitanjima i odgovorima. Imajte strpljenja pa tek smo poceli sa radom a i svi smo veoma zauzete individue.

Ako ko zeli pomoci. Ne sa predlozima nego sa radom javite se!
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Muske biljke ranije sazrevaju i pojavljuju se tuckovi tj. prasnici bele boje u vidu grozda.Ako ne zelis semenke odmah iscupaj muzjaka.
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
43
A mene zanima to u vezi muzjaka,posto i ja prvi put uzgajam,da li taj muzjak uopste moze da se pusi i da li ima neki rad.Npr. ako bih uzgajao muzjaka do kraja septembra i lepo procveta da li moze da se desi da bude kao ove vutre sto se prodaju?Jer nesto ne verujem da ovi klosari valjaju samo zenke.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
1.Muzjak ce ti procvetati vec u Avgustu,a mozda i ranije.
2.Pa mozda te nesto i uradi al' da popusis jedno 20 grama odjednom.
3.Ovi sto valjaju valjaju uglavnom albansku vutru vrlo sumnjivog kvaliteta,tako da moze da ti zapadne svasta.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ne cvetovi, nego èupaj celu mušku biljku

ako su na jednom mestu- sve èe se ti oprašiti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.