O.Z.O.R.A Festival 2009 .:. 11-16 August

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
19.05.2008
12
1
0
33
Pozz svima

kao sto neki vec u znaju a za one malo slabijeg uma:

Main Stage Live acts:

Atmos (Digital Structures) – SWE
Allaby (Nano Records) – UK
Andromeda (Yellow Sunshine Explosion) – SWE
Blue Planet Corporation (Flying Rhino Rec.) – FR
Derango (Parvati Records) – SWE
Echotek (B.N.E. Entertainment ) – ISR
Electric Universe (Electric Universe Rec.) – GER
Etnica (EtnicaNet) - IT
Furious (Insomnia Records) – RUS
Hallucinogen (Twisted Records) – UK
Hyper Frequencies (Syncronize Records) – FR
Irgumburgum (Psybaba Records) – HUN
Jaia (Digital Structures) - FR
Juno Reactor (Metropolis Records) – UK
Kashyyk (Insomnia Records) – MEX
Liquid Soul ( Iboga Records) – CH
Logic Bomb (Solstice Music) – SWE
Man With No Name ( Dragonfly/TIP Records) – UK
Neuromotor (Mechanik Rec./Medusa Rec) – FR
Ocelot (Dropout Productions) – USA
Pleiadians (Harmonia Records) – IT
Prometheus (Twisted Records) – UK
Protoculture (Nano Records) - ZA
Shpongle LIVE IN CONCERT (Twisted Records) – UK
Son Kite (Digital Structures) – SWE
Silicon Sound (Neurobiotic Records) – FR
Talamasca (Mind Control Records) – FR
Total Eclipse (Mandala Records) – FR
Transwave (3D Vision Records ) – FR
Tristan (Nano Records/Twisted) – UK
TrippyHippies (Psybaba Records) – HUN
Vibrasphere (Digital Structures/Tribal Vision) – SWE


Main Stage Dj sets:

Alpha (Interzone.pa) – GER
Ans (Nano Records) – UK
Cosmo (Noise Poison Records) – SK
Christof ( 3D Vision) - FR
Edoardo (Neurobiotic Records) – IT
Driss (Hadra Network) – FR
Dj Marios (Samothraki Festival) – GRE
Doc (Candyflip Records) – GRE
Guiseppe (Parvati Records) – IT
Kristian (Transient Records) – UK
L’Elf (Turbo Trance Records) – FR
Lucas (T.I.P. Records) – UK
Peter Didjital (Digital Structures) – SWE
Shane Gobi (Alchemy Records) – UK
Oleg (Deepsmile/Human Touch) – HUN
Era (Protoplazma) – HUN
Gorgo (Human Touch) – HUN
Jirzij (Psybaba Records) – HUN
Kraak (SpiralExit) – HUN
Tsubi (Human Touch) – HUN


Chill Stage Live acts:

Aes Dana (Ultimae Records) - FR
Asura (Ultimae Records) – FR
Entheogenic (Universal Symbiosis Rec.) – GER
Carbon Based Lifeforms( Ultimae Records) - SWE
Ott (Twisted Records) - UK
Soul Surfer (Millennium Records) – SWE
Solar Fields (Ultimae Records) – SWE
Vibrasphere (Digital Structures/Tribal Vision) – SWE
Digital Tooki (Stani Pani Collective) – SER
Atati (Transcarpathiarts) – UA
Cord (Chi Recordings) – HUN
Kalumet in Dub (Halu beats) – HUN
Winie-One (Winnie-One Records) - HUN


Chill Stage Dj sets:

Ott (Twisted Records)- UK
Nanda (Chillosophy Music) –C/SWE
Simon B (Twisted Records) – UK
Gandolfi (Chillosophy Music) - UK
Dave Arc-i (Inside us All ) – UK





e sad mene zanima ide li jos tko na ovo
ja idem definitivno a otprilike ici ce i mojih 5-10 prijatelja

ovo ce nam biti prvi put pa me usput zanima gdje mogu kupiti karte za festival?????
gdje? :crash:
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
13
0
32
Juno Reactor, Shpongle, Carbon Based Lifeforms, Hallucinogen, Entheogenic, Ott, Prometheus, isuse slinim.

Nazalost prebukiran sam za ovo ljeto. Al vrlo vjerojatno dogodine napokon posjetim Ozoru.....tj ako mi ostane para od Distant Heat festivala u Jordanu