OB (Dutch Passion) miniGROW HPS60W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Ima kakvih novosti? Zanima me kako se biljka drzi u substral naturen zemlji...Jel to ova?
 

Prilozi

  • CAM00183 (Large).jpg
    CAM00183 (Large).jpg
    130,6 KB · Pregleda: 16
Poslednja izmena:

Mr. Hedaraa

Aktivan Član
18.02.2011
73
34
18
36
Ojoj :) prvo sve najbolje u novoj godini nek vam je puna kuca zdravlja, srece, i ljubavi a ostalo ce samo da dođe. :)
Ukratko izdešavalo mi se svega pomalo sa mojim borcem al sam sve fino popravio i sad picim dalje :)

trenutno ima 40 dana i ovo su njeni portreti hehe










Ono sto sad mene zanima koliko bi po vama jos trebao drzat u vege stadiju. jos ako je netko imao iskustva s ovim strainom tim bolje :) tnx in advance

@Smells - sorry sto tek sada odgovaram. ugl to je ta zemlja koju si slikao
 
Poslednja izmena od urednika:

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Pozdrav druze, takodje i tebi sve najbolje u ovoj godini, srece, zdravlja, ljubavi i sve sto ti trebaaaa :)
Sto se tice tvog growa i samog odabira straina svaka cast, radio sam ga letos u garden grow i mogu ti reci da se fantasticno pokazao, treniraj ga, topiraj mu svaki vrh i razvuci je i dobro ce te nagraditi a neces nista izgubiti, ako je biljka u dobrim uslovima nenormalno dobro raste (orange bud) za njega govorim ovo, uradi to sada dok su jos tolike i za jedno 15 dana prebaci na cvetanje, veruj mi bices mu zahvalan, eto ja bi to uradio sa orangom posto sam ga ja imao, ako te zanima poslacu ti slike da vidis u pvt, biljka voli trening i budi pazljiv kad je vezao, svaku granu razvuci i videces carolije, narasce ti duplo u cvetanju a imaces ogromne badine.. srecno druze. :)
Evo ti slike od moje dve cure oranga letos..
orange bud 1
IMG_4550.jpg
IMG_4575.jpg

orange bud 2 ( tenk dragi ) cela biljka visi
IMG_4638.jpg

IMG_4640.jpg

zanimljivo da sam ih posadio sredinom juna i poslusao powera istrenirao ih i dobio bizoncine ogromne, veruj mi ako vec imas vremena treniraj, hrani treniraj prebaci na cvetanje i imaces prelepu hedovinu, kvalitetnu i imaces dosta za sebe, ajde srecno i pratim ovaj dnevnik posto je orange u igri... ( izvini zbog malog spama) :)