obama predsjednik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
da vas cujem!

sam imam par teza al bi prvo vas cuo, naravno ako nije problem, pa da malo razmijenimo misljenja a i ako je moguce dodjemo do zajednickog zakljucka...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
pa za boga miloga! valjda je i bilo vrijeme da SAD mirovno potpomogne i Afriku! mislim stvarno..sada će obamina baka barem glodati metke za doručak ako ništa drugo:b_hop:

"ako je tko sumnjao da SAD nije zemlja koja omogućuje američki san, uspjeh individualaca i nadu u promijenu i demokratski način življenja, sada je razuvjeren"...

u tom stilu je glasila parola cijelih izbora a i početni dio govora novoizabranog predsjednika... nova marioneta u rukama elite bogatih moćnika, samo ovaj put crne boje da pokaže svijetu kako su čuda još uvijek moguća, kako istinska vjera u demokraciju nije izumrla i još jedno potpomognuće da se licemjerna politika kvaziliberalnog (liberalizma?) paravana i iscenirane predstave za malu djecu nastavi...

Tako je prošle godine prvi put uručen i oscar "afroamerikancima" iz istog razloga i to baš u ovo blisko vrijeme po prvi puta...takve režije bi se i spilberg i ekipa postidjeli...koji tajming, mislim zbilja, fotofiniš!:cool44:

a za 30tak godina ćemo gledat epizodu kako je alien postao predsjednik amerike, dok će ameri gore isprobavat svoja suludo-perverzna oruđa i igrice na botun, vježbajući zrak-zrak u mirovnoj misiji sa plutonom:vb_wave:

ma...ko da ta titula išta bitna kad se politika i interesi vode iza zavjese i uvijek će ostati nepromijenjeni...zaboli me lijevo jaje:flamed:
 

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
fĿőШ∆S┬eЯ;80846 je napisao(la):
..."posljednji predsjednik amerike bit će crnjo!!!"
oćE li?

pa čuj prema nostradamusu smak svjeta je će biti 2012, taman kad mu ističe mandat.

čovjek je dobio izbore i vec su ga rusi poceli prcat... tio je biti u kolu nek sad igra :icon_mrgreen:
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Joj ne se.rite s tim smakovima svijeta,i ovaj obama kad je pobjedio vidiš oni ljudi krdo njih na ulicama slavi plače sretni ovakvi onakvi,a mogu se kladit da pojma nemaju pola njih ko je obama i kakvu politiku zastupa,mislim ne govorim ništa protiv obame jer me čisto boli k.urac šta će bit tamo s njima al ovako mi izgleda ko obećavajući čovjek nekako pametan i zna šta oće za razliku od busha samo da nije desničar i konzerva...
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
ja tu vidim par scenarija...

prvi je da ce ga koknuti, sta znaci da ce potpresjednik postati predsjednik, a ako znamo cinjenicu da je on prvi katolik na toj poziciji to bi znacilo da je onda vatikan i sluzbeno bez krinke stavio svog covjeka na celo "najmocnije zemlje na svijetu"

drugi scenarij je da ce mu koknuti zenu, da ce za to optuziti nekog islamistu, i da ce ga onda kao marionetu upotrijebiti da pokrene treci svijetski rat...

treci scenarij je da ce pokrenuti treci svijetski rat u maniri hitlera, tako da nakon sta bude zemlja kao planeta dozivjela kataklizmu, da se moze optuzit crnca kao krivca za to kroz povjest da bi se u buducnosti moglo sikanirati crnce...

i cetvrti scenarij je da ce objavit rat svemircima a onda su svakakve pizdarije moguce...

i slozio bi se sa svime sto je doors reko samo u jednom, pitanje je dal ce nas bit za 30 godina :icon_cry:
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
milo mi je sto je crnac dobio izbore,ali obama to duguje generacijama crnaca unazad,pocev od martin luter kinga i ekipi iz50-ih i 60-ih...ipak je on politicar tako da ne treba pretjerivati,mada mislim da moze pokrenuti neke promjene i globalno.na kraju krajeva zalaze se za dekriminalizaciju vutre,a ako se dekriminalizuje u usa imace to i odjeka malo i po svijetu a nadam se i kod nas.uh opuchih se:facesjump:
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
koliko sam cito po americkim forumima.. neki ljudi ne znaju zasto su glasali za obamu osim sto je on crnac i sto im je dopizdilo gledat stare bijelce kako upravljaju amerikom.. rasna diskriminacija ne staje.. ali ako nista nadajmo se da ce obama odrzat sta je reko da ce zaustavit rat u iraku itd.. go obama :b_woot:
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Sigurno bolje nego da je McCain pobjedio. E sad, ja iskreno ne ocekujem nikakav drasticni napredak, al nikad se nezna...
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
svejedno jel predsjednik crnac, bijelac, indijanac ili homoseksualac s downovim sindromom...on o ničemu ne odlučuje....zaustavit ce rat u iraku i krenut na iran...
imam neki feeling da je OBAMA ANTIKRIST! ima veliku karizmu i zaveo je ameriku i cijeli svijet. slatkorječiv je. a lijepe riječi nisu istinite i istinite riječi nisu lijepe....
taman mu se kraj mandata poklapa s 2012.
:b_evil::vb_devil::devilfingers::evilking:
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Ima ti i ta smisla...:devilfingers:

Ma nevirujen u ništa..dok se ne uvjerin. Ni u "boga" nebi virova...da se nisan uvjerija:icon_mrgreen:

Antikrist?! Pa taki nan i treba...jer kršćanstvo vako i nako ugnjetava Planetu već predugo.
Čiji je on sad pa igrač?
Ma to je sve isti k**ac, svi su oni ista banda, šupci i papci: zapravo rođaci :icon_confused:

Ali...naravno; možda griješim...
Bit će šta bude...
Nevirujen u promjene; sve će bit onako kako je bilo, samo se "hologram" u koji mi blesimo minja...

Ufffff---ko će dočekat taj :thewave: 2012? Još zeru više od 4 godine...uffff....

U medjuvremenu, let's party :drink: :banana: :b_jump: :bananabang: :notnice: :b_woot: :b_bow: :b_evil: :b_hop: :banana: :b_unripe: :b_stomp: :b_splits:

:hippy:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
sve je to ista ekipa
samo je fora u marketingu
toliko im je pao rejting u svijetu i među običnim ljudima
da su napravili foru
evo crnje koji neće da ratuje i da vam ebe mamu
važi
vidimo se
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
A slušaj...Isus je svašta priča...tj. oni koji su prekrajali spise.
A šta se židova tiće, nije bitno da li se neka riječ kod njih isto izgovara, bitno je kako se piše jer svako slovo ima svoju vrijednost i po tome oni nalaze srodnost među riječima.
Trebalo bi to prevest na hebrejski pa vidit, ali tu se radi o različitin jezicima, i grčka kabala nije isto šta i hebrejska. I nevaže ista pravila za "englesku" kabalu. I tek kad se prevede opet su moguče "devijacije", jer ko će znat jel neko od slova stvarno "jače"?
Kako? Kad neznamo TOČNO kako ga prevest.
Jedino rješenje za ispravno prevođenje je znati dooooobro hebrejski alfabet, odmeditirat sva slova da bi in se svatilo značenje i zaokružila cjelina, pa pokušat svatit.
Kabalu je lako izvrčat kako kome paše :eyebrows:, a kabalista ima ka gljiva poslin kiše...
Možda da pitamo Madonu...:assshaking:

Sve u svemu zanimljiva poveznica...
Ako je točno...super. Znači da se proročanstvo ispunja i pri tome nemislin na ova Nosterdamusova i ostala ina proročanstva...
Kako bilo da bilo, NO PANIC!!!
KO je ispravan, ispravan će i ostat, a ko nije...hehehehehe:ludaci_lol:
Živilo Otkrivenje...:devilfingers:
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
"You know,black president would be too proud to have a bodyguard.Oh no,black president gonna have a gun. Somebody try to fuck him up,he would fuck them up! Hey nigga! HEY!! TUUTUTUT xD LIKE DAMN THE PRESIDENT FUCKED SOMEBODY UP!!! Did you see that shit man?"

-Chris Tucker

xD