OBAVEŠTENJE za ganja filmove na TV

Hesi Canna Mills Nutrients

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
314
69
0
suptropia.4t.com
Da pokrenemo temu sa obaveštenjima za Cannabis (i druge zanimljive) filomove koji se daju na TV.
U subotu, taènije nedelju 13.08. u 00.30h na B92 se daje "Homegrown". Nisam upamtio kako su ga kod nas preveli.
Nije loš film, gledao sam ga pre nekoliko godina ali bez prevoda (na holandskom Canal+). Vrlo zanimljivu ulogu ima Jon Bon Giovi.

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
504
119
63
104
Pogledah taj film jednom onako na pola, možda se varam, al' nije mi se èinio neki. Èekirat æu ga opet!

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.815
115
88
43
www.legalizacija.org
Film nije los ali bas i nema puno veze s travom,sem da su hteli da zarade veliku kintu na njoj.Najvise mi se svidelo kad su na kraju panduri zalozili vutru a narod se okupio pa udise dim. 8)

OP
OP
T

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
314
69
0
suptropia.4t.com
A jeste li primetili koja je sorta bila u pitanju? Northern Lights x Afghani. Mislim da su se malo zeznuli sa onim stabljikama, nema šanse da to tako izgleda. Meni sve ono lièilo na neki malo više sativasti hibrid (makar prema rastu, listovi i nisu tako veliki).
A stvarno je kraj za opštenarodno veselje. Ovi naši durpani ni tako nešto da uprilièe kad pokupe, nego sve uzmu za sebe.

OP
OP
T

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
314
69
0
suptropia.4t.com
Kod nas se nešto pisalo po novinama o toj "Weeds" seriji (izgleda da æe neko da otkupi prava, B92, ili možda, Pink).
Prièa je o nekoj ženi iz predgraða koja kad ostane bez muža poène sa decom da gaji i valja vu. Sad tu nastaju komiène situacije koje samo Ameri mogu da smisle (naravno, sve u okviru "politièke korektnosti"). Ne znam, možda bude malo osveženje na TV od toga, mada sumnjam. Da su to uradili Englezi, pa i da se nadamo neèemu, ovako...

OP
OP
T

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
314
69
0
suptropia.4t.com
Ovo zaslužuje najavu i u ovoj temi.
Dakle, ko nije gledao veèeras na RTL (kao ja npr.), sutra ujutru u 10.15 repriza emisije o Arjanovom GreenHouse coffee shopu.
Thanx to Rasta Fari for info.

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
950
1.521
163
Sto se weeds tice ja pratim seriju i pogledo sam prvih 15 komada, serija je odlicna samo sto kratko traje oko 20-25 minuta, radi se o razvedenoj gradskoj zeni koja kupuje travu od crnaca i dila dalje svojim prijateljima, odvjetnicima, profesorima u skoli i tako.. uz pricu o travi serija ima i pricu o zivotu glavnih glumaca, svakako se isplati pogledat..