OBAVEŠTENJE za marihuana filmove na TV

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Da pokrenemo temu sa obaveštenjima za Cannabis (i druge zanimljive) filomove koji se daju na TV.
U subotu, taènije nedelju 13.08. u 00.30h na B92 se daje "Homegrown". Nisam upamtio kako su ga kod nas preveli.
Nije loš film, gledao sam ga pre nekoliko godina ali bez prevoda (na holandskom Canal+). Vrlo zanimljivu ulogu ima Jon Bon Giovi.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Film nije los ali bas i nema puno veze s travom,sem da su hteli da zarade veliku kintu na njoj.Najvise mi se svidelo kad su na kraju panduri zalozili vutru a narod se okupio pa udise dim. 8)
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
A jeste li primetili koja je sorta bila u pitanju? Northern Lights x Afghani. Mislim da su se malo zeznuli sa onim stabljikama, nema šanse da to tako izgleda. Meni sve ono lièilo na neki malo više sativasti hibrid (makar prema rastu, listovi i nisu tako veliki).
A stvarno je kraj za opštenarodno veselje. Ovi naši durpani ni tako nešto da uprilièe kad pokupe, nego sve uzmu za sebe.
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Kod nas se nešto pisalo po novinama o toj "Weeds" seriji (izgleda da æe neko da otkupi prava, B92, ili možda, Pink).
Prièa je o nekoj ženi iz predgraða koja kad ostane bez muža poène sa decom da gaji i valja vu. Sad tu nastaju komiène situacije koje samo Ameri mogu da smisle (naravno, sve u okviru "politièke korektnosti"). Ne znam, možda bude malo osveženje na TV od toga, mada sumnjam. Da su to uradili Englezi, pa i da se nadamo neèemu, ovako...
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Ovo zaslužuje najavu i u ovoj temi.
Dakle, ko nije gledao veèeras na RTL (kao ja npr.), sutra ujutru u 10.15 repriza emisije o Arjanovom GreenHouse coffee shopu.
Thanx to Rasta Fari for info.
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Sto se weeds tice ja pratim seriju i pogledo sam prvih 15 komada, serija je odlicna samo sto kratko traje oko 20-25 minuta, radi se o razvedenoj gradskoj zeni koja kupuje travu od crnaca i dila dalje svojim prijateljima, odvjetnicima, profesorima u skoli i tako.. uz pricu o travi serija ima i pricu o zivotu glavnih glumaca, svakako se isplati pogledat..