OBAVEZNO svi pogledati - Edward Griffin - A World Without Cancer - The Story Of B17

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
strasno, da sad jos prave i zaradu na BESKONACNIM istrazivanjima. Dobro, kad ce se vise nasa glupa rasa probuditi !?!?!?!?! Mi i dalje izabiremo HDZ i njihova glupa obecanja...., ja bih stavio obvezavajuci zakon za SVAKU drzavicu na kugli da pocne svoj razvojni program na podrucju raka i ostalih kuga!
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Jbiga ljudi, mislite da znate nešto, a nitko nezna ništa. sto posto sam siguran da bi se već vozili na zrak da se ne stopiraju istraživanja i zataškavaju stvari.

A ovo o b17 mi zvuči poprilično uvjerljivo, toliko uvjerljivo da ako bi dobio rak nebi sigurno išao da me režu i truju zračenjem. Možda zvuči naglo i nepromišljeno ali bez previše razmišljanja bi se bacio samo na marelice, breskve i jabuke :)

Najzad, svi koji žele da primene ovu terapiju moraju znati da: LAETRIL NIJE NIKAKAV ČUDOTVORAN LEK. Takav lek za rak ne postoji, ne zato što je rak neizlečiv, već zato što je pojava kancera, po teoriji dr. Krebsa, posledica ukupnog poremećaja metabolizma, a tumor samo jedna vidljiva manifestacija tog poremećaja koja počinje na jednom organu, a zatim se širi na čitav organizam. »Laeteril« (vitamin B17) samo je JEDAN HRANJIVI SASTOJAK, čijim se unošenjem, rak ne povlači automatski.
SAMO UZIMANJEM VITAMINA B17 NIŠTA SE NE MOŽE POSTIĆI, AKO SE ISTOVREMENO I DRUGI NEOPHODNI ELEMENTI U ORGANIZMU NE DOVEDU U METABOLIČKI BALANS.
Znači trebalo bi primjeniti makrobiotički stil hranjenja + voće bogato sa b17.
Neko bi rekao "gle ovi tu vutraši misle da znaju lijek za rak, a znanstvenici diljem svijeta razbijaju glavu već stoljećima da ga pronađu". Zvuči banalno ali boli me ona stvar.

Rak voli šećer. Šećer u semenu kajsije je okružen cijanidom. Kancer jede šećer, oslobadja se cijanid i truje ga. Zato, kada se jedu ove koštice treba potpuno eliminisati unšenje šećera iz drugog izvora.

Mislim da je ovo jedan od najbitnijih stavki, ako imaš rak nipošto ne jedi šečer.
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Sta nam u stvari rade ovi doktori ????
Zaradjuju pare na bolesne, a ne ljeciti ih...
Koliko je pacijenat bolesniji, toliko je i zaradjivanje uvelicano...

Samo me jedno interesuje, dali postoji nekakva slicna metoda za ljecenje Hepatitisa C ?
A ne one ljekove koje doktore daju svojim pacijentima, kao sto su Interferon i PEG Interferon, koji sami po sebe su obicni otrovi, pomocu trovjenja organizma nadaju se da otrove i Hepatitisa.
I dali se ovo moze primeniti u sprjeavanju i ljecenju druge bolesti ?

:thumbsdown:
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Hvala slonu.Stvarno si koristan čoviće:thumb:.
A šta se tiće aditiva,fluora,raka,amera i ostalih shranja :vomitwar:riga mi se od svega.
Stvarno ne preostaje čovjeku ništa nego da nađe svoj komad zemlje i udri po domaćem.

E i samo nisam skužia šta sve sadrži B17,osim košpica jabuka i sl. voća, neki primjer bi dobro doša.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108




nabavio sam dvije kutije i to jedva
već neko vrijeme istražujem to i mogu vam reći da se lako ludi od istine
meni je otac umro od raka
i od kad sam saznao da su idioti halapljivi više načina za ozdravljenje stavili pod ključ
uf
jebi ga bio sam mali da saznam istinu na vrijeme
 
20.05.2008
1
0
0
49
pecko88 je napisao(la):
Sta nam u stvari rade ovi doktori ????
Zaradjuju pare na bolesne, a ne ljeciti ih...
Koliko je pacijenat bolesniji, toliko je i zaradjivanje uvelicano...

Samo me jedno interesuje, dali postoji nekakva slicna metoda za ljecenje Hepatitisa C ?
A ne one ljekove koje doktore daju svojim pacijentima, kao sto su Interferon i PEG Interferon, koji sami po sebe su obicni otrovi, pomocu trovjenja organizma nadaju se da otrove i Hepatitisa.
I dali se ovo moze primeniti u sprjeavanju i ljecenju druge bolesti ?

:thumbsdown:
jednom procitah da je marihuana siguran lek protiv zutice,nije bilo specifirano koga tipa,nakon dugih godina dobila sam hepatitis c,i nakon neuspesnog lecenja najnovijim- Pegasys(interferon),rekoh sebi moram probat jos ovo sa marihuanom,a to se radi tako da jedna-dvije supene kasike seme marihuane,potucano u avanu(smrvljeno)dodas u recimo 400 grama mleka i kuhas neko vreme na laganoj vatri tako da ti mleko ne potece,primerice pola sata.Onda to popijes na dva-tri puta i napravis 5-6 takvih terapija,i sada sledi nesto interesantno:dobila sam negativne nalaze na hepatitu,ali jos uvek nisam sigurna dali je pomogao moj starinski lek ili su bile to zakasnjeni rezultati lecenja pegasysom,jer se i to moze desiti.Pa evo preporucujem taj recept,pa da vidim konacno dali marihuana ima i ovu moc,izvestite me o rezultate
 
25.05.2011
5
0
0
38
da li je neko probao ovo i da li deluje?posto vidim da je tema zastarela dosta..


balcan_smoke je napisao(la):




nabavio sam dvije kutije i to jedva
već neko vrijeme istražujem to i mogu vam reći da se lako ludi od istine
meni je otac umro od raka
i od kad sam saznao da su idioti halapljivi više načina za ozdravljenje stavili pod ključ
uf
jebi ga bio sam mali da saznam istinu na vrijeme

jel mozes da mi kazes gde si nabavio?