Obavjesti za DJ postavu !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Novo pravilo koje vrijedi od sada:

Dakle ekipa,u dogovoru sa Tropicom i Vutragenjom odlućili smo da je prostaćenje u Eteru radija kao i otkrivanje nekih privatnih informacija o ćlanovima (kao npr: ćesto spominjanje imena XXXXXXXXXX XXX,i druge ćinjenice koje ponekad izlete u eter) od sada pa nedalje je strogo zabranjeno bez obzira jel 23h prošlo ili nije.
Isto vrijedi i za spominjanje uzgoja drage nam biljke i konzumiranja iste,kao i za vrijeđanje bilo koga po bilo kojoj osnovi.
Zamisao je bila da napravimo popis zabranjenih tema i rijeći,ali nitko od nas nema 10 godina,svi znamo šta je neprimjereno za ovakav oblik zabave.

Ovo se odnosi na kompletnu postavu Vutra radija bez iznimaka,nitko neka ovo ne shvati osobno,na nikog se ne pokazuje prstom i nikog se ne proziva,do sad šta je bilo bilo je,od sad pa nadalje mora biti jedna određena doza profesionalnosti.

Vijerujem da ćete se svi složiti da su stvari pomalo izmakle kontroli.

Ako netko ne želi biti DJ Vutra radija po ovom pravilu može se izjasniti i s time prestaje biti DJ.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Pozdrav!

Dakle, istina je previše smo se opustili, naravno ne svi ali primjerice ja da...reknem nesto sta nebi triba ili smija, tako i ostali...

Dal ce se spominjati rijec vutra na radiju?

Ja osobno vise necu pricati o nekim stvarima o kojima sam do sad prica....tipa osobne stvari neke opcenite, neke price o growanju i slicno....mislim da se oko ovoga vise manje svi slazu...sigurnost je na prvom mjestu....

Zajebancije ce uvijek biti ali koristenje vulgarnog vokabulara svjesno ne dolazi u obzir...šala je jedno, prostačenje drugo i mislim da je tu sve jasno! Suzdrzimo se svi skupa a krenuti cu od sebe!

E sad vutra i prica o marihuani i kakav je to vutra radio bez vutre u imenu?.....ako bi se radile neke zanimljive emisije o kanabisu, tipa koristenje u medicinske svrhe, neka istrazivanja, komentiranje emisija i clanaka a ne da parlamo o necijim growovima i slicno...zasto ne?

Bilo bi zanimljivo i sigurno dobro slusano...

Stoga nisam za to da se nikad vise ne spomene rijec vutra nego da to ima smisla a ne da nam se spika u eter svodi tipa: "a Joso kako one tvoje biljke napreduju?" ili "koliko si diga od berbe paradajza?"

I sta....nek teme bude otvorena za kolege djeve pa nek se i ostali izjasne... :eek:vca

---------- Post added at 19:23 ---------- Previous post was at 19:22 ----------

... ...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja nekad zabodem zaboravim da ide radio jer mi je smanjen u winampu. Tako da mozda i oko toga treba dodati neko pravilo.

Takodje preko dana bas i nema slusaoca. A primjetio sam da se dj-evi vise potrude preko veceri da odrade i smisle neki program. Tako da sam poceo da snimam i volio bi da mi najavite kada je neki vas "program" (preko privatne poruke ili na chatu). To sto budem snimao pustacu preko dana zajedno sa nagradnim emisijama itd. Tako da se svi mozemo potruditi napraviti nesto dobro kad vec ide vise puta na radiju.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
U pravu ste 100% ....ovo je realnost ovog radija vec cck 4 mj......
Kako je došla jesen nadam se da ce se slušatelji vratiti na inicijativu DJ-eva

Stream Status:




Stream is up at 64 kbps with 0 of 100 listeners (0 unique)





Mislim da treba pojacat DJ postavu....Dj Brejd-Tropico i moja malenkost nemožemo sami vrtit to no whay..nek se niko ne nađe uvrijeđen ali vecinu ostalih Dj-eva nisam ni vidio na forumu mjesecima a kamoli da vode radio
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Genjo...ne znam....ima dosta djeva i ne znam sta je s njima...ja se borim sa provajderom svojim vec misec dana, jer mi je upload nikakav a parice su stare...kad se rijesi uskacem...do tada pozdrav!

Do sredine 7 mjeseca a do pocetka 8 sma pusta...kad nitko nije slusa ja sma opet pusta...sustigle i neke privatne stvari.....a triba se i raditi...uglavnom mislim da ce uskoro na bolje :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
sutra mi pocinje faks pa me racunajte na duznosti i na forumu i na radiju... :)

jbt, ljeto, besploslica itd, a na kraju neznas di ti je glava :D
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ukljucit cu i ja neki auto sistem. Trebam spojit dosta muzike pa ubacit kao jedan stream tako da cim nema radija to se pusti. To ce rijesti mnoga pitanja mada treba imat vise strimova a moze se i neki ubaciti sa neta...ce probam.