Obitelj Lesković

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
09.10.2011
21
1
1
31
Sve informacije imate pod info samog videa, ali ako je nekome nejasno neka slobodno pita ovdje.

Molim da pogledate:

[video=youtube;mSvn4JM-Gls]http://www.youtube.com/watch?v=mSvn4JM-Gls[/video]

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.741
1.505
188
Brooklyn NY
...tužno....

nadam se da ima dobrih duša sa nečim u džepu.... ako to jos postoji....

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
18
0
31
Tu bi drzava trebala uskocit i pomoci..a ne da se ceka nekog s necime u dzepu jer taj nece doci..

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.870
2.526
228
Pomogla je tokom emisije na tv-u jedna žena iz "švice" i darovala kuču u Samoboru te če im financirati školovanje. Ima ljudi koji če pomoči samo takve tražiti u politici je...neznam ni ja. Oni bi pomogli uglavnom opet novcem poreznih obveznika sebi na slavu...

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
18
0
31
A jbg bolje dat nekome kome treba nego da Sanaderu dzep postaje sve deblji :icon_lol:

OP
OP
BabaRoga
09.10.2011
21
1
1
31
Greenpower1 je napisao(la):
Pomogla je tokom emisije na tv-u jedna žena iz "švice" i darovala kuču u Samoboru te če im financirati školovanje. Ima ljudi koji če pomoči samo takve tražiti u politici je...neznam ni ja. Oni bi pomogli uglavnom opet novcem poreznih obveznika sebi na slavu...
To bi bilo najbolje kontaktirati nekako samog Denisa i Mateju za nekih cca mjesec dana da vidimo jesu li stvarno dobili kuću ili ne. Znam da ima bolesnika koji će u trenutku uzbuđenja reći svašta, obećati svašta, a onda kada emocije malo popuste - šipak. Ne bi vjerovali kakvih sve ljudi ima.