Objedinjujem sve tehnologije dobivanja i ekstrahiranja kanabinoida

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hal9000

Banned
Banovan
20.04.2018
37
7
8
37
... nije neki fensi šmensi pokušaj i projekt, nego muka i bolest. ako preživim, sve ću dokumentirati. ako ne preživim, nema ni potrebe.
ako ima netko neki prijedlog, ideju, dobrodošao je.
počeo sam sa thcA. evo, alkohol se isušuje. imam raznih strainova pa će i usporedba biti moguća.
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.358
258
Veoma zbunjujuća tema... Može li neko detaljnije objašnjenje o čemu se radi? Čemu nova tema ako ne planiraš još ništa dokumentovati? Svi ovde vole pomoći, naročito ako je situacija toliko drastična ali ni plan nisi opisao pa da neko da nekakav predlog.
 

hal9000

Banned
Banovan
20.04.2018
37
7
8
37
a, da... pokušat ću izdvojiti i pratiti sve kanabinoid0 gdje mi je moguće. počeo sam sa thca i cbda. ako bude uspješno i bude smisla, dokumentirat ću. loš posao se ne dokumentira. thca je jako zanimljiv jer nije psihoaktivan, a skoro ima istu funkciju. zbog hidroksilne skupine ne brlja po receptoru cb1, a i molekula je povelike i ne prelazi moždanu barijeru. ako bude uspješno, ovo će biti bitan supstituent delta 9 thc zbog nepsihoaktivnosti. ja sam odvaljen uz 100mg thc (a pitaj boga koliko ga i ima u zrnu riže) pa bi ovo stvarno bilo mrak. ako netko želi se priključiti idejom , prijedlogom, slobodno, trenutno imam strainove hiydrow, nightingale i northern star.
 
Poslednja izmena:

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.358
258
Pročitah ovaj mali milion tema koje si otvorio pa mi je sad malo jasnije. Doduše, ne to o čemu se radi ovde nego sam nastanak teme... :D

Hajde ovako:

1. Probaj se staviti u ulogu bilo kog drugog člana i pročitati svoje postove bez 99% pozadinskih stvari koje su u tvojoj glavi. Primetićeš da je teško razumeti te...
2. Kontam da si ljut ako si u situaciji u kakvoj jesi, ali nema potrebe svađati se sa ljudima koji ti žele pomoći i terati inat.
3. Paranoja je nešto što moraš staviti pod kontrolu ako si pred smrt i želiš da ti ljudi pomognu. Vrlo bitno što će skontati neko da si to ti, svetski fenomenu, ako ćeš svakako uskoro umreti.
4. Koliko sam shvatio - jedino što ti hoćeš je da te ulje ne lupi jako a da ga uzmeš puno? Ne znam koja je tačno situacija ali tolerancija će se sama podići kako dižeš doze i to je to. Jbg, istrpi. Ne mo'š se *ebati a da ne uđe...

Ajde sretno!
 

hal9000

Banned
Banovan
20.04.2018
37
7
8
37
hvala na poželjenoj sreći.
1. jesam. ne pišem i ne bavim se problemima zdravih i normalnih ljudi. još uvijek sam u prilici si pomoći i takve tražim.
2. ne želim se svađati i imam pametnijeg posla. ako me netko napadne, branim se, ali da ja nekog iz čista mira idem provocirati - taj film nitko nije gledao.
3. nisam paranoičan i ne očekujem i od koga da mi pomogne. ako ne mogu vrhunski svjetski doktori, teško da će društvo sa foruma. nisam svjetski fenomen, ali da sam jedan od rijetkih u svijetu koji pokušava ovakav pokus sa ovom boleštinom - jesam, i to je definitivno. od nas 150000 oboljelih u svijetu, ako i ima koji što pokušava sa mmj, sigurno ne radi na ovaj način kao ja. stoga, sarkazam i nije dobrodošao.
4. da, otprilike... kupio sam ulje na cesti za koje pojma nemam kakvu koncentraciju ima, ni išta. odlučio sam raditi. fizički nisam u mogućnosti dizati doze. nažalost.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ajde sretno...nadam se da ćeš si uspjeti pomoći...i da, malo smo oštri, ali nije napad, a to što se braniš kad te ljudi lijepo pitaju u čemu je problem...kako da ti pomognemo, kad ništa ne znamo. Nismo zlonamjerni, niti izvlačimo osobne informacije...al ajd, možda se neko uključi u ovu temu i povede je u konstruktivnom smjeru...
ako ne mogu vrhunski svjetski doktori, teško da će društvo sa foruma.
Istina! Ali!!! Možda ti ipak možemo pomoći. Možda ne u smislu da te svojim savjetima dovedemo do izljećenja, ali nije to jedina pomoć koja ti se može pružiti.
 

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.970
358
kupio sam ulje na cesti
Neka je tebi sa srecom i da prezivis i onda da nam dokumentujes kako si na kraju uspio u svom ozdravljenju :thumb: besmisleno je raditi exstrakcije a ne znas ni kojeg ti je sastava ulje. To bi trebao prvo provjeriti pa onda dalje da implemetiras svoj plan. Mali savjet, naravno:)
Ovdje su ljudi spremni da pomognu, uvijek a ne poceti sa tezom "oni ne znaju". Doktori mozda ne znaju jer se tim podrucjem i ne bave, i ne vjeruju alternativnoj medicini.
Sa takvim stavom nista dobro u zivotu ne mozes postici a kamoli se izlijeciti. Prihvati savjete koji su drugari gore iznad napisali, provjeri kvalitetu ulja i onda u ovoj svojoj temi objavi. To ti je pocetak borbe pa ces vidjeti kako ti dolaze savjeti:thumb:
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.358
258
hvala na poželjenoj sreći.
1. jesam. ne pišem i ne bavim se problemima zdravih i normalnih ljudi. još uvijek sam u prilici si pomoći i takve tražim.
2. ne želim se svađati i imam pametnijeg posla. ako me netko napadne, branim se, ali da ja nekog iz čista mira idem provocirati - taj film nitko nije gledao.
3. nisam paranoičan i ne očekujem i od koga da mi pomogne. ako ne mogu vrhunski svjetski doktori, teško da će društvo sa foruma. nisam svjetski fenomen, ali da sam jedan od rijetkih u svijetu koji pokušava ovakav pokus sa ovom boleštinom - jesam, i to je definitivno. od nas 150000 oboljelih u svijetu, ako i ima koji što pokušava sa mmj, sigurno ne radi na ovaj način kao ja. stoga, sarkazam i nije dobrodošao.
4. da, otprilike... kupio sam ulje na cesti za koje pojma nemam kakvu koncentraciju ima, ni išta. odlučio sam raditi. fizički nisam u mogućnosti dizati doze. nažalost.
U pravu si, bespotreban sarkazam... Ego nije mogao da odoli. Izvinjavam se. Ali, drago mi je da sam skontao šta je u stvari problem. Jesi pokušao dizati dozu sa tih 100mg koje si negde spomenuo ili je ta ista doza od početka?
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
hebes mi sve dođe mi da sjednem s tobom 3 dana da ti pokažem kako je to smjh zapravo...
nema bez probijanja, kljucanja, nema od selektivnih kanabinoida srece, moras uzimat full spectrum...
stani na loptu, malo kvalitetnije objasni sta kuzis a sta te zanima, yebe, da svi, pa i koji smo gluplji, skuzimo sta se dogadja.....
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Tema nema veze sa naslovom ali daj probajmo nesto izvuci iz nje ;) vidim da te zanima thca a ima saznanja da neki ljudi izvlace thca i cbda na nacin da u polinatoru naprave kief i onda isti otope u mtc ulju i dobiju otopinu sa thca kiselinama uz full spekatr trepena pa ako nisi znao za tu tehniku malo istrazi zvuci zanimljivo.

Pozz i sretno ;)
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
nisam paranoičan i ne očekujem i od koga da mi pomogne. ako ne mogu vrhunski svjetski doktori, teško da će društvo sa foruma. nisam svjetski fenomen, ali da sam jedan od rijetkih u svijetu koji pokušava ovakav pokus sa ovom boleštinom - jesam, i to je definitivno. od nas 150000 oboljelih u svijetu,
Trebalo bi ti zabranit, da otvaraš teme! Otvoriš temu, napišeš 3 rečenice, prepisane sa weba i očekuješ da te netko, shvati ozbiljno!
Meni su informacije od masu članova, napravile kremu, radi koje mi se rana toliko povukla, da me napokon mogu operirat! I to mogu bit zahvalan, članovima Vutre i samog sadržaja iste!
Na dlanu sam imao izraslinu, od koje je ostao samo ožiljak. Imao sam je 15 godina i mazanjem kreme, nestala je za 2 mjeseca. Sve te i takve informacije ima ovaj sajt. Ali, lakše je otvorit temu, pa neka drugi u jednoj temi pogađaju šta ti je, a u drugoj, još nisam shvatio, šta želiš!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
Nažalost, nisam spremio slike od izrasline!
Uglavnom, bila je dosta velika i več sam počeo imat fobije. Uvijek bi tu ruku, držao u đepu, kada sam nešto slikao u ruci, pazio sam, da ne oslika to na dlanu!
Najgore, šta se je nakon 15ak godina počela širit. Kako sam si mazao kremom hidretinitis, tako sam skužio, da se prestalo širit. U početku, nisam svaki dan, nanosio kremu, jer nisam znao, da djeluje i na dlanu. Sada mažem, skoro 2 mjeseca i ostao je samo ožiljak, gdje se napravila krasta i otpala 15743019668625695327207806993393.jpg
Tu gdje se vidi, da je koža tanka, prije 2 mjeseca je bila izraslina cca centimetar u visinu i fleka od 2,3 cm u krug oko izrasline!
Nije samo to! Starog mi boli koljeno i kako ne uzima nikakve ljekove, neče ništa brotiv boli. Od kad, ujutro namaže koljeno, ponekad bol skroz nestane, a nekada baš i ne. Ali, tek je počeo, pa čemo vidjet.

Ja sam kremu napravio uz pomoč @bigeskalibur a i stvarno odlična stvar!
Imam hidretinitis sepurrativa i to je ubiti upala lojne žljezde, koja stvori apsect, pa se upali, sekret napravi rupu, deformira kožu i neizlječiva je!
Problem je, što stalno curi sekret. Ta bolest, šalje signal tijelu, da se rana obnavlja, te stanice koje se proizvode, odmah propadaju i zato rana nemože zacijelit. Da mi nije među nogama, ispod testisa, postavio bi sliku, ali to ni nemože svako gledat!
Operirao sam trticu iz istog razloga, oba pazuha, pa opet trtica. Sada dogovaram operaciju, jer moram proktologu zbog piodolneciste, a plastičnom kirurgu, radi hidretinitisa!
Imam sreću, jer sa time se teško kretat, a kamoli radit, tako da sam cijelu godinu na bolovanju. Krema je jedina, koja makne crvenilo i osušuje ranu. Nažalost, od učestalih upala, napravila se fistula, a krema to nemože izlječit, jer je treba izvadit.
Od tone ljekova, 2 implanta, jer mi zubi odlaze, što od 90'ih,što od ljekova.
Moju dermatologinju zanima ta krema, ali kao da postoji neki reset, kada čuju thc, pa promjene temu!
Sad više ne govorim, da mažem!
Ako ikoga zanima recept, neka piše. Ima u temi i sve komponente imate za kupit, osim RSOa.

Ovo je zadnja kontrola IMG_20191121_033651.jpg