objesena biljka..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
05.05.2011
31
2
0
34
kao prvo da kazem da mi se biljka totalno objesila i neki listovi su se poceli susit...a neznam sta joj je , nemrem vam pokazat slike jer nisam uzeo fotic pa ....ako mi neko moze predlozit sta da napravim bio bi zahvalan jer fakat nezz kaj joj je da ju pognojim ili sta...ili da samo pustim da propadne :/ , malo cu opisat u kakvim je uvjetima biljka...
zadnjih tjedan dana svaki dan je dosta tmurno i dosta cesto pada kisa...nisam zaljevao i nissam uopce gnojio... zemlja je kupljena (humus neki ph negdje izmedju 6-7) i biljka je stavljena u posudu od 15l, stara je oko omjesec i pol ...velika oko 30-ak centimetara...
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
ima rupe ta tegla? kakva je zemlja? Blatnjava? Ako je bilo dosta kise onda to moze biti... Kak je sad vrijeme? Bez slike tesko da ces dobiti dobar odgovor!
 
05.05.2011
31
2
0
34
ima rupe kanta i naprotiv nije bila ni vlazna cak sam i zalo biljku i tek sam onda procito da bi mozda mogla bit takva zbog vlazne zemlje -.- ..i trenutno je oblacno...:D
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Mislim da je zato to tako s listovima. sad im je potrebno sunca, a jos je oblacno nakon dosta kise.... po mojem vecina biljaka tako prozivljava lose vrijeme pa nema razloga da ne bude i sa svetom nam biljko ista stvar. javi kako su dok sunce pocne prziti pa ces vidjeti da ce "zivnuti".
Sretno!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.