Ocekivana kazna u Hrv

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Teraj pricu da je za osobne potrebe, ako bolujes ne od neceg uhvati se toga i da radis ulje za to.
Travu nazalost kod nas tretiraju kao i teske opijate sto je jadno i dovodi nas u teske situacije..
Sve zavisi od suca na kojeg naletis, ima onih koji bi te pustili sa uvjetom, a ima i onih koji ce te zatvoriti barem na minimalno 6mj..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
Nebih puno piso. Jer nikad neznam ko cita a jos sam pod istragom.. Neam kaku pricu terat jer sam sadio za sebe, nisu me cak ni nista ispitivali.. Prenocio u zatvoru do ujutro, isli u pretres i pokupili mi sve.. U stanici potpiso hrpu papira. Doso mi odvjetnik, Dao izjavu i pustili me kuc...Sad cekam da dam iskaz kod drz. Odjetnika. Pa sud.. Izjeban mi je citav zivotni koncept brijo sam da cu si sadit do smrti, imat uvjek sta za pusit i sve to.. Kupovat necu. Dilat jos manje.. Eto nepusim vec mjesec dana.. Jos kad se sjetim da sam drukan.. Povraca mi se.
A sto je najtuznije los sam grower bio.
 

mester

Zelena za ljubav nekad bila si
Poznanik Foruma
15.09.2018
544
3.367
163
Eh nemaš što drugo nego čim više olakotnih okolnosti. Vjerojatno će tvrdit da je broj biljaka prevelik za osobnu upotrebu (kolko sam skuzio, blizu 10), ali nemaju svjedoke, vagice, opremu, novac ni išta što upućuje na trgovinu... Isto je pitanje imaš li već dosje i tak dalje.. Ugl. ako ti je ovo prvo djelo i izneseš dosta olakotnih, osudit će te, jedino je pitanje hoćeš li u zatvor ili ne, a za to treba vidjeti praksu kakva je. Uvijek se ljudi dolazili tražiti savjet što da naprave i nikad se nisu vratiti s epilogom. Osobno mislim da nećeš dobiti zatv. kaznu. Sretno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzo

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
Javit cu vam epilog. Tako nest su i meni rekli.. E sad kolka je kolicina govnara u ovom gradu nista me nemoze zacudit. Al odavno nisam na ulici.. Zao mi sto s presto pusit zbog drugih a ne mojom voljom.iako puno lakse sad zaspim, sad se budim oko pol 10, prije obavezno 10:30h/11+..A sranja svaku noc sanjam, al svaku.. Ni jedan normalan san dosad nisam imo..
 

svejedno

Samo da se kotrlja
10.12.2019
520
4.389
163
Na dnu vrha
Uz sve gore napisano naj bitnija ti je sreća .. tj kakvog suca/ sutkinju dobiješ, o položaju mjeseca i zvjezda, južini itd itd.. izbori su blizu, pa im se ne žuri... sigurno će se proces oteglit.. spremi gomilu živaca i love za odvj. Veliš drukan? Znaći da si prekršio glavno pravilo kluba boraca a i nas growera.. sretno u borbi s vjetrenjačama!
 

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
Par tu meni stvari uopce nije jasno.. Al stvarno pre velik mi strah da netko od nadležnih ovo ne procita i poveze dva i dva. Samo ne znam kako se postavit.. Jer moj stav je sta drzavu boli k.. Sta ja radim ako je za svoje potrebe, jos mi se bliski clan familije izljecio od raka uljem.. Ko sta vi da odlucujete oce netko zivit ili ne? Naravno u ne bahatom tonu, nego onako pristojno edukacijski, labos mi pisali da sam imo to cu prvo sporit.
Ne znam sta ce mi odvjetnik savjetovat. Njega placam. I od toga mi se riga.. Jos sam u malom gradu, pa ono.. Ni ne komuniciram vise s nikim imali veze s vujom il ne.. A ovi sto su znali samo ih he tri i svi nedavno pali.. Al nitko nije znao da trenutno sadim.. Pao sam na teski app

NE CITIRAJ AKO ODGOVARAS NA POST IZNAD, CITAJ NOTIFIKACIJE !!!
PROCITAJ PRAVILNIK.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra1990

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.283
358
Ne znam sta ce mi odvjetnik savjetovat. Njega placam. I od toga mi se riga.
Kad te isčupa, onda vrijedi svake kune. Jbga, nitko to ne voli, ali kod nas, drž se njega i što ti on/ona kaže...
Zatvora vidjet nečeš, ako nisi kažnjavan i nema nikoga, da posvjedoči, da je kupovao od tebe. Da ti ne drobim bezveze, samo če te koštat novaca i živaca. Sretno, držim fige:thumb:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Ne kuzim ovo pjenjenje oko citiranja
Točka 5 pravilnika objašnjava zašto se ne citira bez potrebe. Naravno da nisi pročitao pravilnik, jer ti si frajer. Neće tebi nitko govoriti kako se smiješ ponašati.
ovdje se banovi djele ko kiki bomboni
Nemaš ni jednu opomenu. Što se pjeniš?

Ako misliš i dalje biti član ovog kolektiva, predlažem da progutaš ponos i proćitaš pravila na slijedećem linku:
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Nadam se da odvjetnik zna sta radi. Ona prva tvoja gore koja kaže “nisu me ni ispitivali, samo dao izjavu i kuc” ti je odgovor sta ce se dešavati. Odvjetnik je davao izjavu s tobom ili ti sam?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: svejedno

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Ocekuje te:
1) Izjava u policiji,
ceka se nalog pa pretres.... to si vec prosao. Izdat ce optuzni prijedlog.
2) Ides kod drzavnog tuzitelja. Tamo ides sa advokatom.
Izneses svoje vidjenje slucaja, snima se razgovor.
Vjetovatno ce podici optuznicu.
3) Poziva te drzavni tuzitelj na nagodbu. Ponudit ce ti minimalno 1 godinu zatvora.
Odbit ces, pa slijedi...
4) Pripremno rociste. Da se ustanovi da su svi papiri za sudjenje spremni.
5) Glavno rociste (sudjenje),... ako bude nepovoljno, ulaze advokat zalbu Vrhovnom sudu.
6) Vrhovni sud donosi konacnu presudu.

Svaki advokat ce ti oderati kozu s ledja pa ti predlazem da si uzmes advokata po sluzbenoj duznosti. Oni te ne kostaju nista.
To ce sve potrajati preko godine dana. Jos sada korona, pa ide sporije sigurno.
Naoruzaj se strpljenjem, zivcima, moras imati dooobar razlog zasto si uzgajao za osobnu upotrebu.
Sretno.
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
ja ti predlazem da uzmes odvjetnika koji je dobar s drz.tuziteljem, to malo moras pronjuskati u svojem kraju.
platit ces koju tisucu vise ali si slobodan.platis kaznu i smiris se....nazalost tako kod nas stvari funkcioniraju
malo ces zivjeti u strahu za pocetak i okretati se oko sebe ali proci ce sve ne brini.
najgore biti drukan, i ja to osjetio na svojoj kozi
sretno i pametno dalje
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Trebao bi dobiti uvjetnu kaznu zatvora, uz period kusnje od 2-5 godina, novcane kazne ne bi trebalo biti osim troskova sudenja, u slucaju da ti je to prvi kazneni prekrsaj. Najveci problem u cijeloj prici je to sto ces cekati par godina na sud, i nakon toga dosta problema, jer dok si pod uvjetnom, ocekuj pretrese svagdje i od prometnih policajaca i moguce testiranje na droge u prometu, i cinjenica da imas kazneni dosje, koji ce ti raditi dosta problema dalje u zivotu, jer se tretiras kao i puno veci problemi, ali i to ce sve proc, samo ces morati sad nekoliko godina paziti jako dobrosto radis.