Ocekivana kazna u Srbiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.07.2019
9
16
3
31
Zdravo dobri ljudi. Izgleda se vracam ovoj stranici samo kad me strefi nesto, mada i nema nekih novosti koliko sam video. Pisao sam pre 4-5 godina da sam pao sa nesto malo vutre - dobio za to novcanu kaznu, a nedugo posle toga pao na dreger testu, sto boli malo vise - novcana, bodovi i sporazumom 4 meseca zabranje voznje (nije bilo prijatno).

Evo me opet al pod drugim okolnostima. Dogovorim se sa drugom da dodjem do njega autom, stanem ispred kuce, on dodje, i posle 2 minuta policijska vozila kao u filmu iza i ispred auta, prilaze sa pištoljima. U tom trenutku sam konacno realizovao vas lepi savet - pojeo paket. Izbacuju me iz auta i provaljuju me da zvacem, krecu da me pritezu (cak i pesnicama) da ispljunem ali se ja nisam dao - pojeo sam. Tu su me išutirali, izpesnicili muški, nikad nisam dobio takve batine. Traze mi da priznam, nisam nista rekao. Vode me sa lisicama u stanicu i tu mi rade dreger test na koji sam naravno pozitivan. Opet ista stvar sa sporazumom 4 meseca zabrane. Razmisljam se da ne priznam krivicu za sta sam optuzen a nisam kriv za "voznja pod uticajem psihoaktivnih supstanci" jer nisam bio "zaustavljen" kako pise u izvestaju. Dobio sam i batine i kaznu, bole me i rebra btw.... zato cu morat da priznam kao sto je i bilo da sam se uplasio i progutao, te se nadam na taj nacin ne dobijem zabranu voznje. Izvinjavam se na dugackom postu. Pozdrav
 
12.07.2019
9
16
3
31
Pa i da priznam nema dokaza, a opet za posedovanje nije velika kazna.
Vodili su me posle i kod doktora valjda da sam sposoban da odlezim u pritvoru 12 sati, doktor nije nista primetio, a ja se nisam ni zalio, sta imam od toga. Nesto sam se nadao da ce mi izaci u susret. Izvinjavao se ovaj pas videvsi da je preterao... Ljudski je hah.
Ma brate ovog druga su prisluskivali, nije diler, al eto.
Prosli dreger test mi nisu vadili krv, ovaj put su mi vadili 2 puta u razmaku od 4 sata. Mozda su mislili da sam progutao kokain nemam pojma. Uglavnom pokusavam da izbegnem samo zabranu pa taman platio barem 50 soma. Posao mi je da vozim.
 

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
875
4.473
163
Thiaoouba Prophecy
Htjeo sam da napišem u prvom postu
Da su tebe ili njega prisluskivali ali nisam htjeo da te "uvredim" da ne ispadeš lerdi.
Vrlo moguće pa su brzo intervenciju uradili.
Ako si ga zvao na pljugu ili on tebe ili je on završio pa tebi da, da neka dojava je bila...
Čuj istuć nekog i reć mu izvini..
Ma ništa ti nemoj priznati i ne kreći se tim ulicama više ako je mooguće...
Zapamti ga dobro ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Drugaaaaaari, jel vi pricate o nekom filmu ili cemo biti realni i objektivni ?!
Da bi se neko prisluskivao, treba odobrenje od suda a to se dobija skoro pa ko i 7ica na loto, onda panduri to rade nelegalno ali sve sto cuju tada ne mogu da upotrebe protiv tebe, jer do tih dokaza su dosli nelegalno i nisu validni ali im je i vise nego dovoljno onda da vas uhvate na delu i da im to bude usmerivac dalje istrage zbog cega to i uglavnom rade, ali da bi generalno se cimali oko tebe ili drugara, za to mora biti debeo dobar razlog, cak i da ste sitni lokalni dileri ni tad vas ne bi lovili na taj nacin, pre ce biti da vas znaju i da ste ozloglaseni u pandurskim krugovima i kad vas vide zajedno u mraku, jedva docekaju da se malo sile, ili zaista nesto radite al onda bi bio apsurd ovde traziti pomoc i odgovore, samo realno.. Budi pametan i sve najbolje..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
875
4.473
163
Thiaoouba Prophecy
bi se neko prisluskivao, treba odobrenje od suda a to se dobija skoro pa ko i 7ica na loto
Za mobitel im je bitan broj sim kartice.
Kada dobiju broj počinju sa prisluškivanjem poziva i poruka..
Ne treba im nalog od suda jer to rade ilegalno.
Jedino ilegalno ne mogu prisluškivanje radit kod fiksni telefona za to mora bit sudski nalog barem je tako prije bilo.
Dalje kada na tom mobitelu promjeniš sim karticu i ubaciš novu u vrlo kratkom roku im dođe da koristiš drugi broj i radnja se nastavlja. Jer jednom kad krenu preslušavanje mobitela imaju MAC broj tvog mobitela i tako te love. Postoje cake samo mozak treba uključit.
Obično to traje nekih 6-7 mjeseci prikupljajući dokaze.
Društvene mreže je još lakše prate ne treba nikakav nalog (WA, Viber, Insta, FB) imaju app koje ne mogu pratiti. U globalu sve što ima mail i broj za logovanje se lahko prati. Jer npr Whatsapp kad želiš da se uloguješ traži broj daš broj dođe ti kod na broj, a broj prate i onda lahko uđu i u WA.
Neke dijele neke ne dijele podatke sa trećim licima kod prikuplja podataka neke prikupe i drže, a kod nekih se ne prikuplja zato se prikuplja u mobitelu zato neka app kad install ima 1GB nakon 1godinu ima 5GB i kad obrišeš app obrišeš sve što si prikupio..
IMG_20240225_024732.jpg IMG_20240225_024716.jpg
ali sve sto cuju tada ne mogu da upotrebe protiv tebe, jer do tih dokaza su dosli nelegalno i nisu validni ali im je i vise nego dovoljno onda da vas uhvate na delu i da im to bude usmerivac dalje istrage zbog cega to i uglavnom rade,
Pa kad prikupe dokaze tad traže od suda nalog kad dobiju nalog imaju pravo da dobiju pozive od prvog do zadnjeg poziva ali oni već imaju dokaze te su ti dokazi validni i onda idu ostali postupci koje su naumili..

Kao što kolega kaže trn si im u oku.
Mene tako kad bi startali i prebili ne bi baš ostao miran džaba što sudove i ljekare u šaci drže ;)
Na sudu više se ne pika toliko policijska riječ barem kod nas iz razloga što je svaki 3-5 policajac u sitnom ili organizovanom kriminalu.
Prošle godine 16 policajaca u akciji u Kaknju uhapšeno zbog org. kriminala na ulicama ostali samo ležeći policajci....
Otac inspektor sa kolegom dozvolio kćerki da valja nekoliko desetina kila droge prošle godine, busted.... Inspektor (25) prilikom pretresa pronađeno 5kg spida... Itd itd
Drug je dobio policajca na sudu te je oslobođen presudne. Sad je pokreno postupak protiv istog i dobit će ga ima i dobrog advokata.

Ne gledaj što je od policajac.
Ne daj da te na caku rade ako su vadili pištolj to je već ozbiljna stvar... Ne daj se budi pametan posavjetuj se sa advokatom...
Baš me razljutilo i iznervirao postupak plave svinje!
Gdje se nalaziš da dođem da te izbatinam i da ti kažem izvini:p
 
Poslednja izmena:
12.07.2019
9
16
3
31
Hvala ljudi na podrsci i savetima. Videcu sa advokatom da li moze sta da se uradi, ali time bih rizikovao da izgubim mogucnost sporazuma tj najmanje kazne. Kao da sam negde nasao ovde na forumu da je taj dreger test u Češkoj ukinut jer dokazuje samo prisustvo kanabisa u pljuvacku, sto ne znaci da je neko "pod uticajem". To je verovatno nemoguce dokazati. Probacu na kartu da me nisu zaustavili, vec parkiranog startovali, ja progutao, uhapsili i tek u stanici radili test, sto opet oni mogu da slazu i da kazu nije tako bilo - veruje se njima jbga
Btw nije me nesto uradilo to sto sam pojeo :)
 

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
875
4.473
163
Thiaoouba Prophecy
Ako si bilo šta potpisao i slično to su sve kompilacije dalje.
Advokat ako ima slučaj i kad mu kažeš 50/50 on pristaje lahko.

Jesil makar povratio paket :D
 
12.07.2019
9
16
3
31
A jbga jesam potpisivao.
Nisam razumeo to za advokata.
Nisam povratio, proveravali me u pritvoru dal sam dobro, rekoh aj pustite me da spavam.

Jao izgleda cu morati motor da vozim kako stvari stoje.
 

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
875
4.473
163
Thiaoouba Prophecy
Advokat ako ima slučaj i kad mu kažeš 50/50 on pristaje lahko.
Pa svaki advokat kad mu objasniš šta se desilo i kad vidi da ima slučaj da može dobit na sudu svaki će pristat. Kad tužiš dobiješ oštetu tebe su druže maltretirali, dobio si batine, navedeš duševnu bol svašta nešto.
Kažeš mu 50/50 pare ako dobije.
Drug je tako sa advokatom kad se sudio sa policajcem oslobođen optužbe. Pa ga tužio mora mu platit što je plaćao advokata, prevoz, pa tu ide duševna bol jer ga 20 policajaca u centru hapsilo, udario mu na obraz itd itd.
Znaš koja je sramota kad te dobije neko na sudu, a ti policajac "vlast" hahaha sramota za policisku stanicu ko ga drže u stanici itd ;)
Ali nisi ti to nikako organizovano odradio, ni ozljedni list ni ništa.
Potpisao si nagodio si se idemo dalje.
Ljeto ide motor kupuj, pamet u glavu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
12.07.2019
9
16
3
31
Kad tako kazes dao bih mu 100 posto.
MAli je grad, ne zelim nikom problem da pravim, hteo sam samo sebe da spasim. Na neki nacin su mi prijali udarci jer sam bio u šoku, a pritom uspeo u cilju da pojedem...smejao sam mu se facu dok me boksirao i konstantno ispitivao sta sam progutao. Smijesno to kako misli da cu da priznam. Jos su prijetili ako ne priznam da mi dodje 20 policajaca kod kuce na pretres. Rekao sam ok neka dodju i nisu naravno. Nije to sad sve "joj ne moze to tako" jer kad si u takvoj situaciji sve je pod znakom pitanja. Nismo mi pravnici... Da ne duzim... Ostalo je izgleda samo da pricamo o tome kakav bi motor mogao kupit posto nemam pojma, nemam za vece kubikaze polozeno. Usput, dok ja predam, a oni odrade to, ima da dodje ponovo zima.
Nema nekih novosti u drugim kategorijama foruma tipa nemacka legalizovala, koluvija napravio peticiju...baš ste STONED :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
875
4.473
163
Thiaoouba Prophecy
Standard pandurske cake i zastrašivanje...
Iskreno žao mi je što ti se desilo.
Dakle možeš do 50kubika vozit.
Ako možeš growat indoor kući 2-3 biljke za svoje potrebe. Ne kupuješ na ulici tako uštediš novac i ne zavisiš od dilera nemaš problema sa murijom nemaju te na radaru, smiriš se kad zapališ prvi put svoj cvijet rećeš: " šta sam do sad pušio?" :)
Ima, ima
 
27.02.2024
1
0
1
31
Izvinite, pao sam u subotu, tj komsija mi pobeze iz auta, debil.Ubicu ga, ja sam pivopija.Ne znam ni sta je imao kod sebe, vutru.Zanima me, iz iskustva za kolliko stize poziv, posto moram do Nemacke na 3 nedelje, kod sestre na vencanje.Hvala unapred , dobri ljudi.