Ocekivana kazna u Srbiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.04.2019
8
4
3
Izvinite na spamu ali evo moram prokomentirati , najjaci su mi ovi padobranci , koji ulete kao i nas drug NisamKriv , dode postaviti pitanje jer ga je strah , sta ce se desiti , pa onda fino dobije odgovor i nestane :) Ali bitno je da on NijeKriv da se ne valja igrati sa vutrom jer ti ima nus pojave na covjekovo psihicko i fizicko stanje . E da i sada si pao , i ne uzimas vise travu nucio si se pameti i sada si cist :) Ok to znaci onda ovako , da mi svi koji ovdje uzimamo travu na dnevnoj bazi da nismo bas normalni i da vjerovatno svi imamo nekakve nus pojave psihicke i fizicke , ali si nas svejedno dosao pitati za savjet ? E da i mi naravno nisamo pametni i nismo cisti jer svaki dan pusimo travu ?
Nije da hejtujem i da zelim da se covjek lose osjeca nego eto , kao aktivni clan foruma koji je na forumu na dnevnoj bazi po par sati , i koji je procitao vecinu tema i postova , smatram ovo kao bezobrazno ponasanje nekoga tko se tek registrirao . Ovdje sam upoznao neke ljude koji su bolji prijatelji i kvalitetniji i zdraviji ljudi ( mislim psihicki ) od vecine ljudi sa kojima sam proveo cjeli zivot , i spremni su pomoci iako te neznaju tako da ta prica o pameti i o psihickim i fizickim nuspojavama ne drzi ti vodu :)
Da sam ja neka faca ovdje na forumu ja bi fino stavio pravilo da novi clanovi nemaju uopce opciju bilo sta komentirati niti pisati u bilo kojoj temi prvih mjesec dana , pa onda da vidimo ko se registrirao da pita nekakvo pitanje za svoje dupe ili ko zeli biti clan foruma , upoznati se sa pravilima i onda ako mu se svidi ostati a ako ne svojim putem :)
Eto pis out ljudi ostanite mi dobri , volite se i sve sto ide uz to :)
Svaka cast za post, svaka ti je na mjestu. Nazalost lik je psihicki zaostao u nacinu razmisljanja.
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
ja ne znam za carinu, ali znam lika koji je uhvacen sa semenkama zapakovanim u originalno pakovanju, asovcicem, i malim srpom pokraj reke...upali su mu u kucu i pronasli jos 200 semenki koje je on godinama ubacivao u fijoku iz random growowa i vutri koje je kupovao...posto mu je bilo prvo delo, dobio je uslovnu, ali pretilo mu je 3 godine lagano...
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
33
Amsterdam
Gde to, u kojoj zemlji? Nisam čuo još u srb, obično kad nekome nađu privedu ga na ispitivanje i puste, bez ikakvih optužnica, možda se nešto promenilo, ne znam. Kod njega je problem što su ga našli bukvalno "na delu" samo što ga još nije izvršio nego se spremao da ga izvrši, pa su mu možda i nakačili nešto, ali inače ako ti nađu samo menke teško da ćeš išta dobiti. Ako te nađu u šumi sa menkama, ašovom kako raskrčuješ sajt i pripremaš se da pikneš menke, to je već onda nešto drugo...
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
33
Amsterdam
Carina obraća pažnju na sve što je skuplje od 50 eura(u srbiji bar), to im je posao, a ako pitaš da li zbog toga možeš najebati onda je to jako teško reći sa sigurnošću, ako mene pitaš za mišljenje, može a i ne mora biti sumnjivo, zavisi od mnogo faktora, a ti sam odluči da li si spreman na taj rizik.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy and blaske

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
ma samo opusteno ljudi, to su samo svetla.. ako ti i upadnu za 2 meseca i nadju 4 biljke u pocetku cvetanja, kazes da su to paneli za suncanje, a lepotice pod njima palme! (potom skines gornji deo, i u bikiniju pred njima legnes pod LED, dirajuci se za bradavice).
Prolazi garant.. nista pritvor, samo 28 dana u psihijatrijskoj ustanovi, prodje za cas! :wave:
 
31.01.2021
5
5
3
21
Pozdrav svima skoro sam napunio 18 i isao sam da blejim sa dve drugarice,i inspektori su prisli i kola su mi pretresali 15min,kada je taj ispektor nasao,nalupao mi je samare,terao me da namestim nekog,bio krajnje bezobrazan,i na kraju sam priznao na sebe otisao u stanicu.Tamo cekao nekih 20 papira koje sam izpotpisivao da mi je oduzeto,u pitanju je 0,7g kolicine,sad cekam poziv da idem kod javnog tuzioca.E sad da li ja mogu da se dogovrim sa njim da mi ne ostane dosije,zato sto sestra zeli da se zaposli kao policajka,a ide na fakultet za to,posto kada se zaposljava tu potrebno je da niko u porodici nije osudjivan.Sta sad da ocekujem?Da li cu moci da se ja zaposlim bilo gde da ne kopaju to?
 

blaske

Aktivan Član
09.12.2016
299
1.014
143
45
Dobices novcanu kaznu,a ako proveravaju mogu to uvek da vide.Ti neces imati problema oko zaposljavanja,a za tvoju sestru ne znam,mozda ima...Moj drug kada se zaposljavao kao inspektor i dedu su mu proveravali.Mada to nije presudno kod zaposljavanja,ako hoce da je cimaju,mogu,ako imas vezu nece.
 
Poslednja izmena:
31.01.2021
5
5
3
21
Dobices novcanu kaznu,a ako proveravaju mogu to uvek da vide.Ti neces imati problema oko zaposljavanja,a za tvoju sestru ne znam,mozda ima...Moj drug kada se zaposljavao kao inspektor i dedu su mu proveravali.Mada to nije presudno kod zaposljavanja,ako hoce da je cimaju,mogu,ako imas vezu nece.
Hvala,pa nadam se da cu barem dobro proci.Ne znam ni koliko cu cekati da stigne koverta,nadam se uskoro.
 

blaske

Aktivan Član
09.12.2016
299
1.014
143
45
Kukaj kod sudije,ne znam sta da ti kazem,vidi imas sada i neki dogovor,da uplatis u dobrotvorne svrhe neke pare,ne znam da li se tada brise.