Ocekivana kazna u Srbiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Izvinite na spamu ali evo moram prokomentirati , najjaci su mi ovi padobranci , koji ulete kao i nas drug NisamKriv , dode postaviti pitanje jer ga je strah , sta ce se desiti , pa onda fino dobije odgovor i nestane :) Ali bitno je da on NijeKriv da se ne valja igrati sa vutrom jer ti ima nus pojave na covjekovo psihicko i fizicko stanje . E da i sada si pao , i ne uzimas vise travu nucio si se pameti i sada si cist :) Ok to znaci onda ovako , da mi svi koji ovdje uzimamo travu na dnevnoj bazi da nismo bas normalni i da vjerovatno svi imamo nekakve nus pojave psihicke i fizicke , ali si nas svejedno dosao pitati za savjet ? E da i mi naravno nisamo pametni i nismo cisti jer svaki dan pusimo travu ?
Nije da hejtujem i da zelim da se covjek lose osjeca nego eto , kao aktivni clan foruma koji je na forumu na dnevnoj bazi po par sati , i koji je procitao vecinu tema i postova , smatram ovo kao bezobrazno ponasanje nekoga tko se tek registrirao . Ovdje sam upoznao neke ljude koji su bolji prijatelji i kvalitetniji i zdraviji ljudi ( mislim psihicki ) od vecine ljudi sa kojima sam proveo cjeli zivot , i spremni su pomoci iako te neznaju tako da ta prica o pameti i o psihickim i fizickim nuspojavama ne drzi ti vodu :)
Da sam ja neka faca ovdje na forumu ja bi fino stavio pravilo da novi clanovi nemaju uopce opciju bilo sta komentirati niti pisati u bilo kojoj temi prvih mjesec dana , pa onda da vidimo ko se registrirao da pita nekakvo pitanje za svoje dupe ili ko zeli biti clan foruma , upoznati se sa pravilima i onda ako mu se svidi ostati a ako ne svojim putem :)
Eto pis out ljudi ostanite mi dobri , volite se i sve sto ide uz to :)
 

misko123

m@lo pom@lo
07.01.2016
94
612
83
48
Pozz ekipa nije vezano za kazne u Srbiji ali ajd ako nije mjesto za pisati nek ovi sa vrha brišu ili premjeste.Elem da podijelim svoje iskustvo sa :murija:i studijom.Povezem jedne prilike 2:murija:koji se vraćali sa terena da se razumijemo nije u pitanju grad nego selo tako da se manje više poznajemo ali ja mamlaz nisam sklonio dzoju sa instrument table znači stanje u najavi odmah počelo bla bla kako to kako ovo morat ćeš sa nama a ja molim Boga da samo rijesim 10gr iz prsluka ali nebi bio peh da mene ne prati marphy do kraja idemo Direkt do stanice pretres i eto sranja dala se izjava potpisala i Mars ciku.Dodje poziv na sud ja sjeban još sudija da bog sačuva nakaradan tako ga opisuju ali valjda ustao na desnu daje mi 3 opcije kaže 1.to te nemiran ništa pitat ideš u zatvor 2.moram te pitat dali želiš društveno korisni rad 3.to me moraš zamolit da te osudom na 1 god uslova.Ja sav sjeban gledam tužioca koji mi onako hladno kaže "pa zamoli" i tako prodje sa uslovom. PS nisu sve sudije iste ima i dobri mada kažu......sry ako sam fulao temu mjesto ali sam morao iskuckat ovo:respect:
 

VirtualH

Aktivan Član
05.09.2017
163
435
63
Amsterdam
E sad moje iskustvo....

Otišli ja i prijatelj u obližnje selešce da uzmemo vuvulje za pušit. Kao i obično ne uzimam gram dva, vec nas dva uzmemo 100gr, meni 50 njemu 50, jeftinije nas izađe, a bolje vuje uzmemo.

Sve smo mi to fino pokupili, zapalili usput 2 dok smo se vracali u grad i prije grada, dakle prije ulaska u grad, auto iz suprotnog smjera mi blica kao "ima policije", u tom trenutku u autu oblak dima, znači OBLAK !!!, kako sam izašao iz krivine, policajac vec svjetli lampom prema meni na nekih 100-150metara, da bi me zaustavio, u tom trenutku otvorimo sve prozore i onaj oblak hukne vani, PREOFIRNO, al u tom trenutku sjeb, i bila jedna čokoladna mala bananica, koju sam ne znam ni sam kako otvorio nabrzaka sebi nabio pola u usta i frendu pola u usta samo da proguta da ubije smrad trave iz usta....

I zaustavlja nas policija, prilazi policajac a ovaj drugi u autu sjedi, momci molim isprave ovo ono, i u tom trenutku kaže policajac " momci hladno pravo jedle" i ja sa suvozačevog sjedala KRETEN kažem "vakat duge gaće nosit" i kako sam ja to reko, on se sage kroz prozor da pogleda u mene i kaže "ŠTA VAM OVO LIJEPO MIRIŠE U AUTU, HAJ SAD OBADVOJICA VANI"

Meni se noge posjekle, ovaj samnom pobjelio, doduše, skulirani smo bili, nisu se ruke znojile, nije nitko mucao hahaha

I ode ovaj drugi u naše auto i nađe dvije kese po 50g trave, al po fine kese ono hahha, kaže kralj oćemo li sad zvat inspektora N/N ( necu mu ime navest, ugl glavni inspektor u krimu), te ja rješi da čovjeku fino objasnim...ja reko gledajte ovo imamo obadvojica predobre poslovee, šteta bi bilo da ih izgubimo radi ovoga, a to još vuče svašta za sobom, reko pošli zapalit jedan i svratit tu dole u fastfood pojesti i kući, reko, nije problem evo odmah idemo kući, zadržite travu...

a ovaj drugi uporan da zove inspektora, navalio i Bog i meni vec pomalo ide na ***** al rjesim da se smirim... Kad uze ovaj prvi policajac obe kase, jednu dade meni, jedu njemu i govori " ne budite hablećine pa pušit u autu, nismo mi glupi, ako Vam se već puši, provozajte se malo dalje, negdje u neki štek nabrzaka zapalite i doviđenja a ne ovako, sljedeci put ce ici prijava i jadna vam guzica"

Iskreno, tad sam sreće imao, jer da nisam sad bi gulio :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: djuka2301

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
[QU
Pa kazu da se brise ali imam neke ortake kojima su to isto rekli pa kad su nakon 5,6 godina imali neku proveru pominjali su to tako da mislim da strumfovi mogu to uvek da vide.
@hazeri
policijac kada te zaustavi u tvom gradu, i proveri te, vidi svaki put kad si priveden, bez obzira na to da li si ti na sudu osudjen/oslobodjen/dobio opurtunitet ili sta vec...znaci da, iz dosijea u sudu se mozda brise, ali lokalna policija "nije zaboravila" da te je privodila...e sad, kad bi te zaustavili u nekom drugom gradu, ili na granici,policajac onom najobicnijom rutinskom kontrolom ne vidi koliko te je puta cimala lokalna policija, vidi samo da li si osudjivan, na poternici i slicno...

mada mi nikad nije bilo jasno kako to tako iz cista mira plavci u civilu zaustavljaju i pretresaju i jos ubodu pa nadju. zar ne bi trebalo samo da te legitimisu, odakle sad to pretresanje
to je mozda ranije bilo tako...danas, u mom gradu, cim si u grupi sa par mladica i ako pored vas prodje interventna policija, postoji velika sansa da ce vas pretresti i to tako detaljno, da ne pomaze ni sakrivanje trave u gace...pre par meseci su mi presreli auto auto u pokretu, i skinuli nas sve do gola, samo zato sto nas je bilo cetvro muskih mladih osoba u kolima, sto je ocigledno danas dovoljno za njihovu sumnju (a nismo ni navijaci, ni dileri, niti izgledamo tako)...i to u sred bela dana....luda sreca je da niko vise nije imao ni za dzok...
 
Poslednja izmena:
10.04.2018
1
0
1
25
Imam slicnu situaciju uhvacen sam sa 1,5 g. Recicu da je moje posto su videli kako bacam. A ja i drug ce da podelimo kaznu po pola inace smo obojica maloletni i nemamo dosije prvi put da su nas privodili. Koliku kaznu da ocekujem. Inace sam iz Srbije.
 
25.09.2015
33
10
8
U problemu sam, pomagajte.
Padnem danas sa četiri biljke na kvadratu u kući na selu. U kući u gradu mi nadju 2,3 grama za pušenje i vagicu koju nisam u svrhu vutre koristio, gajim pse pa mi treba za odmeravanje vitamina i inekcija.
Inače, imam 44 godine, ozbiljan posao, dvoje dece, ženu, nikad osuđivan.

Sedim kući, hoću da se ubijem od muke

Ne znam šta da očekujem, koliko ću da najebem.
Advokat mi kaže da možda uspe, ako imam sreće, da se nagodi sa tužilaštvom da ne idem na suđenje.
Kaže da teško mogu uslov da dobijem, kakva su vaša iskustva.
Brinem zbog posla, jer ako zaglavim ode i posao
 
Poslednja izmena od urednika:
25.09.2015
33
10
8
Taj koji mi je nabavio nije znao moje aktivnisti. A oni su sve pretresli pod sumnjom da sam pre neki dan završio količinu sa namerom da preprodam, tim rečima

I onda su tražili da ih vodim u selo, jbg šta ću neg u kola i sa njima. Sve su pretresli i našli šta sam rekao.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Da skratim pricu...prodao te netko tko zna za tvoje growanje..a sta da ocekujes,nisi osudivan..neki uvijet izvuci...:thumb:
Ajd drzi se,ima puno gorih stvari od 3 sata murije i malo suda..dobro ti dode da shvatis neke stvari:thumb::thumb:
 
25.09.2015
33
10
8
Advokat mi kaže da ću ako imam sreće dobiti nanogicu na 6 meseci

Jebe me posao, izdržavam porodicu od njega, to mi život

Po struci sam dipl.el.inž.,pun licenci i dozvola za rad, porodičan čovek. Sve mi je ovo jako teško palo. Ćerkica od 11 godina je bila tu kad su pretresali kuću, plakalo dete posle
 
25.09.2015
33
10
8
Nadam se. Nadam se i uslovu, šta da radim. Advokat mi je dobar drug, radi krivicu samo, on mi reče da zna i sudija šta je ljudski, ali je najbolje kaže završiti sa tužilaštvom da ne ide sudjenje klasično

Jel neko zna za sličan slučaj, interesuje me sve sad