Ocekivana kazna u Srbiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.09.2022
28
44
13
22
Pozdrav svima. Pre 4 meseca pao sam sa 4.5 grama.. Imao u rancu to i mrvilicu. Kasnije su mi je vratili. Inspektori mi rekli da se ne brinem, i da će biti novčana kazna, prvi je pad. Rekao sam i od koga nabavljam. Cekam presudu 21.2 pa me zanima koja je novčana kazna i da li imam rok za plaćanje iste i koliko?
To sto si rekao od koga nabavljas bas i nije za pohvalu iskreno da ti kazem sad mozes lepo i opet da uzmes od tog lika uz pratnju pandura pa da ga namestis lebo da ti se smanji novcana
 
19.09.2022
28
44
13
22
Vidis da covek bez rasmislanja ispucava kako je druko dilera i jos i trazi savet pa reko moze da proba da vidi dal mogu novcanu kaznu da mu smanje ako namesti istog kad je vec toliko pametan
 
  • Haha
Reactions: Rabindrant
04.02.2023
1
0
1
28
Moram da podelim svoju pricu sa vama ekipo.

2018 jos kao student padnem sa 1gr, oportunitet 15000 ( Iz Novog Pazara sam gde su poznate te blaze novcane kazne za prekrsaje i ova laksa ''krivicna'' dela). 2020 malo nakon korone se opustim i opet padnem sa istom kolicinom, oportunitet 25000. 2021 u roku od mesec dana mi 2 puta nadju, jednom ispred zgrade, drugi put u ceGa , isto male kolicine, receno mi da cu sigurno u zatvor ili nanogica ako ne budem drukao, sto naravno nisam hteo. Vec sam se pomirio sa sudbinom, i zakazu mi 2 sudjenja u roku u 7 dana, stizu optuzni predlozi, oba traze 6 meseci uslovno. Odem na oba sudjenja i oba prodju kako treba, jer ovaj prvi sudija dan nakon mog sudjenja ode na odmor i ne unese u sistem pravosnaznu presudu, ovaj drugi unese, ovaj prvi kad je uneo nije video drugu, i tako ja sa 2 uslova za isto delo iako je to protiv izmena zakona 2019. Zaustavljala me i murija, i granicna policija kad sam isao na more, sve ok. Jedna istekla, jedna za par meseci. Imao sam vise srece nego pameti iskreno, cuvajte se braco.
 

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
Pozdrav svima. Pre 4 meseca pao sam sa 4.5 grama.. Imao u rancu to i mrvilicu. Kasnije su mi je vratili. Inspektori mi rekli da se ne brinem, i da će biti novčana kazna, prvi je pad. Rekao sam i od koga nabavljam. Cekam presudu 21.2 pa me zanima koja je novčana kazna i da li imam rok za plaćanje iste i koliko?

pa ti uopste nisi izgleda svestan sta si uradio...momka si smestio na robiju,TI si mu oduzeo slobodu..
na sudu mozes da ga izvuces i da kazes da nisi uzeo od njega nego od nekih likova iz parkica ili tako nesto,da pokusas da ispravis svoje zlodelo ako uopste i mozes...jel te vukao ko za usi da uzimas vutru od njega,ko te terao?
kazes pre 4 meseca.pa ti ne znas ako momka nisu odmah pokupili to znaci da su trazili od tuzilastva nalog za prisluskivanje,snimanje i pracenje tog lika i nece ga sjebati za tvoja 4g,da bude na robijici pola-godinu dana,nego ce ga navatati sa masu dokaza i smestit ga na duzi vremenski period,i ko zna koga jos sve uz njega...
predpostavljam da mu nisi javio sta se desilo,da se momak moze primiriti,i da se dogovorite da povuces izjavu na sudu,da kazes da si u strahu rekao njegovo ime,ako nije kasno za sve...
ne znam ko je momak i kakav,al' bi ti trebao da razmislis o svojoj sigurnosti ako momak ima ekipu,a i ako nema zapitaj se kako ce da reaguje kad izadje sa robije...sigurno ce te rasirenih ruku sa cvecem docekati...cccc :))
nisi normalan,.,...obraz-djon..
a i ja se iznervirah zbog drukare.. :fuck:
izvinjavam se ostatku foruma...

PS: i trebalo bi u naslov teme dodati-'' ne savetujemo drukare-cinkare''...
 
Poslednja izmena:
04.02.2023
2
1
3
23
Cao imam pitanje u vezi 246 a
Maloletan sam prvo delo nasli mi inspektori 0.7 paket koj sam bacio
Odveli me u stanicu nisam priznao da je to moje nakon sto su dosli moji roditelji i službenici im ispricali pricu oko vestacenja i otiska. Uz nagovaranje mojih roditelja priznao sam da je to moje da se ne bi razvlacio po rocistima.
Reko sam u stanici da je za licnu upotrebu nisam reko od kog sam uzo
Sudjenje za koj dan sta da ocekujem?
Da li na sudu da negiram da je to moje ili da priznam posto je nadjeno 5 6 m od mene?
 

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.336
9.888
256
Najverovatnije ti sledi novčana kazna, eventualno društveno korisni rad (čistiš lišće, skupljaš đubre itd)
Svakako je lakše sa advokatom izvući oportunitet - platiš kaznu/dobrotvorne svrhe, i miran si.

Upoznaj pravilnik foruma, nemoj citirati bez potrebe, ideš dole i odmah pišeš, ne na reply/odgovori

Ajd' pa tako. Dobro nam došao. I sretno na sudu
 
06.02.2023
4
0
1
29
Pozdrav ljudi. Navatali su me pre skoro 2 godine sa manje od 1g, sve je to proslo po sablonu, kod tuzioca i kazna 50.000. Sve placeno u decembru, tuzioc rekao da je zavrseno sa tim. Danas me zvao cale da mi kaze da je stiglo nesto iz tuzilastva, uhvatila me panika jer prvo, uspela sam da cela prica zaobidje moje da ne saznaju, ali glavni problem je sto ne znam sta je moglo da stigne. Da li inace stigne neko resenje da je to zavrseno ili da se spremim psihicki na to da se neko sranje desava
 
  • Angry
Reactions: DjedMraz
19.09.2022
28
44
13
22
Moram da podelim sta mi se desilo pre neki dan skraticu pricu ugl isao sam da mi drug da par komada uzeo sam to i otisao do trafike video sam 2 pandura kako mi prilaze peske i uzeo to sto sam imao kod sebe i dao kasirki sa sve novcem ( bila baba neka nije ni izvalila) i kako sam uzeo to sto sam kupio i zaputio se kuci startovali me panduri naravno nisu nista nasli ali su izgledali kao da su sigurni da imam nesto kod sebe sad zanima me da li su pratili mog druga ili je on hteo nesto da mi smesti ili je ipak bila samo slucajnost
 
  • Angry
Reactions: DjedMraz

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
4. put čitam brate. Da bas niti jedne točke ili zareza nemaš, pa ni onako napamet da si nabacao. :rasta: il sam se ja razbio il ti. Koliko sam skužio dao si teti u trgovini vutru i ona nije skužila a kad si izašao startala te murija? A tema, Očekivana kazna u Srbiji :fuck:
 
19.09.2022
28
44
13
22
Citiranje bezveze. Pravilnik nisi čitao garant.
Ma pisao sam na brzinu izvini bio sam na kiosku i video sam pandure kako mi prilaze pa sam dao teti
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: DjedMraz
02.02.2023
5
3
3
19
Evo da se ispravim posto sam na cirilici pisao,sve u svemu imam 18 godina i pao sam sa paketom,bilo je malo jace od jednog grama po mojoj proceni i to su me u civilu nakucala dva inspektora,predao sam im paket nakon sto su pitali da li imam ista nedozvoljeno kod sebe,jel mogu da mi tresnu zatvorsku kaznu za ovo?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DjedMraz