Ocekivana kazna u Srbiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nije nam preterano bitna tvoja biografija, to ostavi za tuzioca. i ne znam zasto pises u mnozini, drukao te je neko konkretan, neko ko zna da imas vutre kuci, i za selo i za biljke pod lampom. na tebi je da vidis ko i zasto. privoditi nekog dok vodi dete u vrtic nisam video ni u americkim filmovima, ne znam cemu ta teatralnost zbog samo par grama i 4 biljke, al ako je samo tako kako kazes ne znam cemu 3 godine, nisam cuo da je neko za tako nesto dobio uopste zatvor. al verovatno tvoji advokati znaju bolje, il i oni malo sebi dizu cenu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Influence
25.09.2015
33
10
8
Rekoh da su imali dojavu, koja je čista laž. Očekivali su par kila i sto biljaka. Kažem baš su bili razočarani. Prvo što mi je rekao pandur ispred obdaništa aj nemoj se praviti lud, trgovao si sa bosancima,priznaj, sve znamo. Ja reko lud si čovek, kakvi bosanci, kakve kile, ko to kaže. A on meni znaš ti odlično, pametan si čovek, razmisli malo. Da li je to neko njihovo bacanje, ili sta drugo, ali istina nije.
I naravno posle svih pretresa su ućutali i kao postali ortaci, hoće da mi max pomognu, ovo ono.
 
25.09.2015
33
10
8
I meni su sve te izjave nešto novo. Ali verujte da vas ovde na forumu ne lažem, nemam razloga, tražim samo informacije ko je slično nagrabao i kako je prošao. Neki moji drugari su No1 u gradu za sve, znamo se iz detinjstva, nikad ih se nisam odrekao bez obzira što su takvi, jer su me uvek poštovali, moj rad, školu i sav uspeh, a sa druge strane sam uvek bio fer sa njima, poštovao ih kao dobre ababe.
Možda su se nadali da ću nekog od njih da namestim, ili sta već drugo.
Ali naravno to nikad, nikad drugog u blato da bih svoju guzicu izvukao.
 
25.09.2015
33
10
8
Izvini PowerSeed, jesu možda nebitne, ali mi se svašta mota po glavi. A za growanje niko nije znao, jedino što je bilo neobično da idem često u selo, promena navika upada u oči

Samo bih voleo da čujem sličan slučaj: našli su 2, 3g u kući i vagicu i u selu biljke i to je apsolutno sve.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
moj prijatelj pao isto tako kao i ti i to je dobio.
onda probaj kontaktirati clana koji zna tako nekog, jedino sto ne znam jel i taj pao u kuci a znali su i za selo. tamo moz cesto da se ide i da uzgajas povrce, mozda imas vocnjak, vinograd, gajis zivinu il bilo sta drugo. sto bi to bilo sumnjivo. i kome. ocito se radi o nekom ko ti je smestio, nema nacina da te prate, pa privode ujutro pred vrticem i vozaju se sa tobom do sela ako nije tako. nemoj da se vrtimo u krug, sve zavrsava jos od juce na drukanje. kontaktiraj clana pa vidi sta je tamo bilo, il sacekaj da se javi ako vidi da smo ga prozvali evo sada @Ceracki Mustang

A za growanje niko nije znao
ma daj covek, jel cujes ti sebe. niko nije znao za grow?
Onda onaj glavni kaže aj sve da priznas, znamo za selo i idemo.
 

Ceracki Mustang

Dr. Green Thumb
17.12.2015
797
2.901
163
43
Jako zanimljivo sa puno nelogicnosti... Drug je pao s 50 mica skanka i par mladih biljoza u boxu. 6 meseci nanogice posao kuca, ima i fora posao padinjak. Neznam di si jbg... Pusti "drug" advokat. Proveri koliko je slucajeva imao i kakvih. Neki malo bolji advokat koj non stop radi krivicu bi ti to resio cas posla. Jbg, morao bi i lepo da platis, al nas kako kazu sloboda je skupa...
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Meni je taj njegov "drug advokat" od pocetka sumnjiv. U vise navrata sam mislio napisati, ali sam cekao razvoj diskusije.
Njemu bi najbolje bilo da se sam brani bez ikakvog advokata. Bolje ce proci.
Kad sam procitao, da i onaj drugi prijatelj advokat procijenjuje da ce dobiti 3 godine, umal' se nisam upišao od smijeha.

Farbaju ga oba "prijatelja" advokata, da sebi nabiju znacaj, cijenu ili sta vec. Pa kod nas za ubistvo jedva dobijes 5 godina, a izadjes za tri.
Mogu da se kladim da je mnogo toga precutio, a ovdje trazi nekakvu laznu utjehu za sranje koje je napravio.
 
25.09.2015
33
10
8
Ne tražim lažnu utehu, sve sam vam ispričao kako jeste, sve šta su našli i sve šta sam radio, a jedino šta sam radio to je da sam pušio i ništa drugo.
U frci sam, jer imam ženu i decu koji zavise od mog posla i primanja, bolesne roditelje, oca kojeg ne može da smiri jer je toliko bolestan da luta po gradu pravi cirkus, itd.
Hvala vam na svemu, nemojte me samo još i ovde grditi i suditi. Ponavljam, sve je kako sam vam rekao, ništa prećutao.
Izvinite na vašem izgubljenom vremenu, tražio sam samo slične slučajeve, da budem spreman na sve, jer moram posao po svaku cenu sačuvati, u pitanju je život moje poridice, dvoje male dece, eto to je.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ostaje ti da nadjes dobrog advokata koji se vec uspesno bavio tom problematikom, drugovi su za druzenje. evo verujemo da je tako kako si rekao al za to se ne ide u zatvor nego das neku kintu drzavi i gledas da se ne ponovi jer onda ides u zatvor. ajd opusteno koliko mozes, nece te sutra zvati, raspitaj se za nekog advokata koji te ne zna jer samo tako moze biti objektivan i zastupati tvoju stranu. apsolutno mi nije jasno sto te ti tvoji drugari-advokati odmah trpaju na 3 godine u zatvor, budalastina za par grama i 4 biljke kako vec kazes. trebalo bi da znaju da se prica moze i drugacije zavrsiti
 

blaske

Aktivan Član
09.12.2016
299
1.014
143
45
Zelim ti sve najbolje i da se nadas da ces proci sa uslovnom + novcana kazna.Mislim da nema razloga da bude drugacije.Inace iz tvoje price cini mi se da te je neko drukno.Kada radis grow za sebe treba se pridrzavati nekih pravila,a najbitnija su da ne pricas nikome i da ne dilujes.Ali mislim da je za tebe growanje zavrseno.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Rekoh da su imali dojavu, koja je čista laž. Očekivali su par kila i sto biljaka. Kažem baš su bili razočarani.
Sad zapisi imena osoba koje su znale za tvoje growanje i vidi ko je od tih osoba pricao dalje ili te netko od njih drukao iz nekog razloga.
meni ovo smrdi na tastu/punicu :D
, jer vi na forumu barate informacijama, sličnim slučajevima kao što sam ja,
ne! nismo mi pravnici krivicari da baratamo takvim informacijama.
ovde si vec tri godine i pises tako nesto, ovo je edukativni forum za uzgajanje kanabisa za svoje potrebe.
ima i paprike doduse ali to je hobi :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mladji referent

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nisi poceo da resavas trenutni problem a vec razmisljas da pravis novi. ljudi bi trebalo da nesto nauce na sopstvenim greskama. malo mesto, svi te znaju, bodes oci, dosta zavidnih, sad ces i kod tuzioca i pitanje je kako ce sve da prodje. a ti razmisljas o 2021. no comment
 
  • Sviđa mi se
Reactions: POsram and hazeri