Ocekivana kazna u Srbiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.03.2019
3
0
1
31
Ajde videcu sa advokatom,ja sam vec odbio da potpisem i negiram da je to moje i ja mislim da nemaju nista al mi cudno sto me zovu tako nije mi se to desilo nikad
 
01.07.2019
1
0
1
25
Pozz forumasi,treba mi pomoc nekog upoznatog sa sistemom.E ovako,pao sam 27.08 ove godine.Nasli su mi u vratima auta zip kesicu bruto 1.9 g i u kaseti cigaret kesicu bruto 0.5 g koju je ostavio drug koji je bio samnom na koncertu.Oduzeli su mi i noz koji koristim za pecanje seciva duzine 8.5 cm ali me on ne brine.Potpisao sam zapisnik kojim preuzimam sve na sebe i da drug nije znao sta se nalazi u autu (od njega nije ni izjava uzeta).Zadrzali su nas u stanici jedno 45 min i pusteni smo.E sad cekam poziv za sud i drhtim u iscekivanju.Da napomenem da mi je dosije cist,stalno zaposlen,imam 34 god.Znam da postoji mogucnost DKR,novcana kazna i najgora solucija zatvor i gubljenje posla.Mnogo bi mi znacila pomoc nekog ko zna sta me odprilike ceka,hvala.
Pozdrav brate, neverovatno ali u istoj situaciji uhvacen pre neki dan samo u cigaret kesici 1,4 grama i u novcanici 0,9 bruto grama.Pitanje za tebe ako mozes naravno da mi odgovoris, kaznu si platio 20 hiljada sa sve troskovima?
 
04.06.2015
11
30
13
Pozdrav brate, neverovatno ali u istoj situaciji uhvacen pre neki dan samo u cigaret kesici 1,4 grama i u novcanici 0,9 bruto grama.Pitanje za tebe ako mozes naravno da mi odgovoris, kaznu si platio 20 hiljada sa sve troskovima?
Pozz,upravo tako cini mi se.To ti je minimalna kazna max je 100k .Ako nisi imao do sad problema verovatno prolazis sa novcanom(dosta zavisi od sudije i kakav utisak ostavis na njega ili nju)
 
27.07.2019
2
0
1
26
Pozz ljudi nov sam i ne snalazim se najbolje.. Hteo sam da pitam kakve su posledice jer su mi inspektori našli 2,09 grama marihuane.. U tu gramazu ulazi i pvc kesa, ovo mi je prvi prekršaj.. Rekao sam da uzimam marihuanu zbog bolova u ramenu i zbog učestalih grčeva jer mi je takav posao.. Interesuje me kakve sve kazne mogu da budu?
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Da, kada zandari provere na motoroli imaju te u evidenciji, pa tu onda krece i dodatno smaranje iako nemas nista kod sebe...Jbg zato pamet u glavu i izbegavaj mesta gde spektori zalaze.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GiuB

Henry Rollins

Banned
Banovan
07.02.2017
3
9
3
Čitam ove komentare i čudim se koliko ste prestrašeni zbog nađenih par grama trave?!? Pa gdje bi država došla kad bi sve procesuirala i trpala u zatvor? Ne ide se baš tako lako u zatvor, barem ne zbog posjedovanja. Važno je ne imati vagicu, jer te onda automatski proglase dilerom i to je drugačiji postupak. Najveći prijestup je uzgoj zbog kojeg se gotovo redovito ide u zatvor (mislim za više od 7 biljaka).
 
02.08.2019
8
7
3
35
Cao ste mene su pre par dana uhvatili sa tri jointa bturot tezine 2.9 grama> pustili su me nako 45 minut i dali mi papir koji sma potpisao na osnovu clana 147. INteresuje me dlai neko zna kakve su posledice i kakve su kazne ! I da imao sam slicno krivicno deli ali sa jednim jointom pre 10 godina! Nikada nisam imao poblema sa nikakvim kaznam pa me interesuje Koje su posledice sada? A neko zna da mi odgovori bio bi mu zahvalan. Hvala unapred
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Jesi siguran da je krivično ili samo prekršajno?...velika je razlika :)
Kažeš, da si već prije pao sa jointom, a odmah zatim;
"ali nikada prije nisam imao problema sa nikakvim kaznama":D...
Ne kužim...prvo su te optužili "krivično" za jedan joint, a onda su te samo tako pustili?:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nemanja2323