Ocekivana kazna u Srbiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.11.2022
1
0
1
32
Pozz raja kako ste? Novi sam ovde i zelio bi da vas pitam nakon koliko vremena drager 5000 droga test ili neki drugi tip od mog zadnjeg uzimanja,moze pokazati prisustvo narkotika? Ja sam cuo za ovaj drager 5000 tip pokazuje radi test na 7 različitih drooga u roku od 10 min traje proces oke to al mene zanima ako sam uzeo juce ili predhodnih dana,hoce li pokazati bris da sam pozitivan? Veliki pozdrav za sve,volim vas ❤️

Pozz raja kako ste? Novi sam ovde i zelio bi da vas pitam nakon koliko vremena drager 5000 droga test ili neki drugi tip od mog zadnjeg uzimanja,moze pokazati prisustvo narkotika? Ja sam cuo za ovaj drager 5000 tip pokazuje radi test na 7 različitih drooga u roku od 10 min traje proces oke to al mene zanima ako sam uzeo juce ili predhodnih dana,hoce li pokazati bris da sam pozitivan? Veliki pozdrav za sve,volim vas ❤️
Zaboravio sam naglasiti kad me plavci startuju i hoce testirati
 

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
831
4.381
163
Thiaoouba Prophecy
preuzimanje.png
Opet zavisi nije organizam u svakoga isti i ne unosi niko istu količinu :D
Zaboravio sam naglasiti kad me plavci startuju i hoce testirati
Policajac ko policajac radi na caku.
Mene su prošle godine zaustavili pojačana rutinska kontrola.
Problem je što sam na 100metara stao da se svežem, oni su mislili da sam bacio nešto iz auta ali nakon 10minuta peglanja, ponudili su droga test i test na alkohol pošto sam bio naduvan odma sam rekao da želim da radim test (nema puno rasprave snjima i udarat im priču nisam od toga posla i slično), ako te želi testirati odma prihvaćaš on je svjestan ako ne budeš pozitivan da će morat platit testiranje, a do aparata za testiranje ima još da i ti razmisliš.
Ma da ne znam koje su šanse na sudu da dobiješ kada bi rekao da piješ konopljino ulje koje možeš legalno kupiti u svakoj prodavnici i ima 0.3% THC.
 
Poslednja izmena:

daktilograf

Aktivan Član
03.09.2019
197
712
93
Somalirana de Pufna
Od organizma zavisi, to su testovi kupljeni od republike Ceske koja ih je nama prodala jer su kod njih padali. Ipak tamo postoje ljudska prava. Testovi su padali jer pokazuju upotrebu narkotika u duzem vremenskom periodu a ne mogu nesumnjivo da utvrde da si ti pod dejstvom narkotika, pa samim tim ne moze saobracajna policija da utvrdjuje da li si ti ili nisi konzumirao narkotike i na osnovu toga da ti napise kaznu, u Ceskoj. U Srbiji moze da te jebe ko kako hoce.
 
04.12.2022
1
0
1
31
Pozz...2019. Sam u maju pala sa 0.3g marihuane u Bgu i dala sam izjavu da je za ličnu upotrebu i pustili su me i nakon toga sam posla za crnu goru. Nakon toga mi je stizalo na kućnu adresu tužba ili sta vec moji nisu primili. Ali kada su se ove godine raspitali preko prijatelja koji radi u policiji stoji krivicna prijava. I poternica. Zanima me sta ce se desiti kad dodjem na granici? I kako da mi maknu tu poternicu da mogu ući normalno u Svoju zemlju.pa cu se sama javiti i da li me čeka da lezim. I napominjem da nisam nikad učinila nijedno krivično delo
 

Mravak

Aktivan Član
Poznanik Foruma
19.05.2020
461
2.554
143
space
Imas prijatelja /poznanika u policiji pa valjda on bolje zna... Tu ako procitas par strana ranije dodjes do zakljucka da je obicno samo novcana kazna u pitanju..(prekrsaj). Dalje od toga ne znam (ovo sa potjernicama i krivicnim prijavama)
 
19.09.2022
28
44
13
22
Jedno pitanje zanima me kakva je procedura ako se desi da padnem sa nekom malom kolicinom tipa 0.5 i pojedem to ispred policajca sta se onda preduzima i kakva je procedura posle i da li se isplati uraditi tako nesto ?
 
29.09.2022
34
44
18
37
cist si ali uvek moze iz svog dzepa da izvuce i da kaze da je nasao kod tebe npr. svasta rade ali uglavnom ako vidis ili jedi ili bacaj
negde gde ne moze da nadje, npr reka i slicno a najbolje da pusis na sigurnom a ne da se nosi petica svuda po gradu kao neki sto rade
pa posle kukanje, jao pao sam.
 
29.09.2022
34
44
18
37
nisam mislio da ti konkretno nosis, govorim uopsteno, ali koliko su se puta na forumu javljali, pa znam i likove iz real life,
kurcenje po gradu a posle kuku, lele.
 
18.01.2023
1
0
1
22
Dobar dan, pao sam danas na basovoj sa 3/4 g marihuane, ovo je drugi put da se desava, prvi put je bila novcana kazna i uslovna i od tad je proslo 2 i po god, ovog puta sam dobrovoljno predao, zadrzao se u stanici 2 sata, potpisao papire na kojoma ne pise kolicina supstance, samo da je konfiskovana pvc kesica, a pod kolicinu pise 1 komad, zanima me kolika je verovatnoca da ce ovog puta biti zatvorske kazne, inace nisam iz bga. Hvala unapred.
 

Wendigo

大麻鉴赏家
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.287
9.623
256
@scarface01 ne može ti niko sa sigurnošću reći, to uglavnom zavisi od tužioca i sudije.
Otežavajuća okolnost je što ti je ponovljeno delo, to sigurno, ali isto tako - proveri sa advokatom, ili nekim ko se razume u krivično pravo, kad su u pitanju kazne - novčana, uslovna, oportunitet - to se posle nekog perioda briše na zahtev, nisam siguran ali čini mi tri godine da je zastarelost u tom slučaju, pod uslovom da ne počiniš opet u tom periodu.
Opet kažem, proveri sa advokatom opcije, mirnije ćeš spavati ako znaš jbg
 

miki98

Banned
Banovan
01.02.2023
1
2
3
25
Pozdrav svima. Pre 4 meseca pao sam sa 4.5 grama.. Imao u rancu to i mrvilicu. Kasnije su mi je vratili. Inspektori mi rekli da se ne brinem, i da će biti novčana kazna, prvi je pad. Rekao sam i od koga nabavljam. Cekam presudu 21.2 pa me zanima koja je novčana kazna i da li imam rok za plaćanje iste i koliko?