Ocekivana kazna u Srbiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.02.2023
5
3
3
19
Dada,dve i cetvrto sam,sad u maju punim 19,nego sam se uzentao jer su me vecinski moji naplasili posto sam im ja debil priznao za sve umesto da precutim i da pustim da mi stigne poziv i da resim to sam,ali dobro sta je tu je,sad mucim peripetiu sa time sto misle da se drogiram:crazyd:
 
Poslednja izmena od urednika:
02.02.2023
5
3
3
19
Znaci da ocekujem samo novcanu kaznu,posto pravo da ti kazem bogoslov sam pa je malo zajebano,ne sme da mi ae upisuje u dosije nista,ali hvala na odgovoru,peace!
 
Poslednja izmena od urednika:

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
574
3.138
203
Jedino sto bi rekao za sve postove u temi,bez obzira od kuda ste, poslje j..nema kajanja., samo glavu gore, uzdravlje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric
17.02.2023
1
0
1
34
Pozdrav ljudi,
Prosao sam ja mislim ceo forum, al se nisam utešio.
Pao sam pre par dana sa 6g, u dve teglice. U jednoj je bilo 5,9 g, u drugoj 0, 1g. Pusim vec deset godina, uvek sam oprezan, ali sam isao sa zenom u vikendicu, kasnio, zurio, strpao tu torbicu (u kojoj drzim inace duvan, zle i vutru gajbi) samo u kesu sa stvarima, i zaustavi me murija,pretresu, i optuze po tacki 246a, kao, za licno koriscenje. Inspektor i panduri su mi rekli da ne brinem, da ce to biti oportunitet sigurno. Nisam imao problema sa zakonom ranije. Plasi me sto se uglavnom pominje da do 5g daju taj oportunitet. A ja sam imao 6.
To se desilo u Bajinoj Basti. Zanima me da li slucaj ostaje u kod njih, ili ce prebaciti na adresu prebivalista, sto je Bg? Advokat mi je rekao da je bolje sto se desilo u BB k. I inspektor mi je to rekao isto kao.
Inace sam priznao sve, za licno koriscenje, na predlog inspektora jer jedino tako ne ostaje trag kao posle u dosijeu.
I da, pokusavam da moji ne saznaju, ne zivim sa njima al bojim se za caletovo zdravlje ako procita kovertu, pa me zanima jel imate neki savet. Panduri su mi rekli da nadjem postara i kao častim ga da mi javi kad dodje koverta. I pokusacu to, al sam isto procitao ovde da taj poziv dodje posle pola godine i vise, a teško da me postar nece zaboraviti do tada.
Inace imam 32 godine,radim, cist dosije i sve to kao "uzorni gradjanin".

Hvala na oduzetom vremenu za čitanje,
Mir i ljubav :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Odvjetnik! Odvjetnik, odvjetnik. + odvjetnik. Zao mi sto ti se desilo, medjutim jedino tko može stvarno imati odgovor je odvjetnik. Ja osobno vjerovao muriji ne bi. Jedini način da ne lutaš bezveze i puštaš da “te voda nosi” je da organiziraš odvjetnika. Sve ostalo, rekla kazala. Btw, u laži su kratke noge.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric
20.02.2023
2
0
1
28
Drugi put sam pao sa 2,59 grama marihuan, prvi put sam dobio da platim oportunitet 40 hiljada. Šta mislite da li i sada mogu da dobijem novčanu kazni?
 
11.04.2022
7
21
3
24
Pozdrav ljudi,
Prosao sam ja mislim ceo forum, al se nisam utešio.
Pao sam pre par dana sa 6g, u dve teglice. U jednoj je bilo 5,9 g, u drugoj 0, 1g. Pusim vec deset godina, uvek sam oprezan, ali sam isao sa zenom u vikendicu, kasnio, zurio, strpao tu torbicu (u kojoj drzim inace duvan, zle i vutru gajbi) samo u kesu sa stvarima, i zaustavi me murija,pretresu, i optuze po tacki 246a, kao, za licno koriscenje. Inspektor i panduri su mi rekli da ne brinem, da ce to biti oportunitet sigurno. Nisam imao problema sa zakonom ranije. Plasi me sto se uglavnom pominje da do 5g daju taj oportunitet. A ja sam imao 6.
To se desilo u Bajinoj Basti. Zanima me da li slucaj ostaje u kod njih, ili ce prebaciti na adresu prebivalista, sto je Bg? Advokat mi je rekao da je bolje sto se desilo u BB k. I inspektor mi je to rekao isto kao.
Inace sam priznao sve, za licno koriscenje, na predlog inspektora jer jedino tako ne ostaje trag kao posle u dosijeu.
I da, pokusavam da moji ne saznaju, ne zivim sa njima al bojim se za caletovo zdravlje ako procita kovertu, pa me zanima jel imate neki savet. Panduri su mi rekli da nadjem postara i kao častim ga da mi javi kad dodje koverta. I pokusacu to, al sam isto procitao ovde da taj poziv dodje posle pola godine i vise, a teško da me postar nece zaboraviti do tada.
Inace imam 32 godine,radim, cist dosije i sve to kao "uzorni gradjanin".

Hvala na oduzetom vremenu za čitanje,
Mir i ljubav :)
Novčana kazna bez uslova, ulsov, ili uslov + novčana. Al sve ti zavisi od tuzioca.
Ja pao sa 0.9g koke i 5g marihuane i dobio uslov jednu godinu i 70000 kaznu.
 
23.03.2023
58
200
33
da skratim pricu da se nebi odao previse
srbija 2020
za 56g high grade hasha i 28g pecurka u jednoj posiljci koja je pala preko interneta iz holandije dobio sam oportunitet i visoku novcanu kaznu uz advokata
 

Head of Green Berets

Vutra veteran
23.04.2022
140
834
93
:wave:Ljudi ovo je forum vezan isključivo za marihuanu:djede:.Druge droge,hvalisanja ili laži nikog ne zanimaju.Marihuana je nešto prirodno i ljekovito.Na ovom odličnom forumu nastojimo pomoći jedni drugim...Borimo se osvjestit one koji ne znaju da marihuana nije droga iako se kod nas tako tretira.Sadite za sebe,za osobnu upotrebu i pamet u glavu...Ne trebaju vam vagice jer ako padnete to se drugačije gleda...Ako već padnete sve ovisi od situacije do situacije i količine kako ćete proći.Kad sadiš za sebe za osobnu upotrebu šta god da se dogodi ne trebate previše strahovat jer taj strah će proći s vremenom.Ako se vodi istraga protiv vas vjerovatno ćete prije morat dati otiske itd,samim time imat ćete dosje.Kad istraga završi trebali bi dobit obavjest o tome.Prije suđenja možete imat uvid u kazneni upisnik i saznat za što se teretite,to će vam definitivno olakšat pripremu za suđenje.Državno odvjetništvo predaje prijedlog sudu.Uglavnom se gleda što je trenutno pronađeno kod vas i razdoblje unazad godinu dana.Mobitele,laptop i sl.im nemojte otključat iako će vam prijetit u protivnom velikom kaznom ili da će ih sami otključat.Kod manjih količina i prema njihovoj procjeni to vjerovatno ipak neće jer i za to trebaju odobrenje...Za prvi pad i male količine možete dobit novčanu kaznu,uvjetnu,dobrovoljni rad.Zatvor sigurno ne.Vi koji ste roditelji posebno se pazite...Da ne duljim možda će vas bar ove riječi malo umirit i pomoći vam...:respect::vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric