oci

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.04.2013
3
1
0
Drugari imam 18 godina i ne purnjam nesto dugo ...od prilike 6 meseci :)
imam problem sa tim da mi oci mnogo puknu ..svi mi kazu to a i sam primecujem :)
Moguce da je zbog toga jer su zelene.. primetio sam kod par drugova sa svetlim ocima da je stanje skoro isto.
Sta bi trebao da radim da se to manje primecuje?? Da krenem da koristim kapi ?? Ili mozda postoji neko drugo resenje :)
Hvala unapred :leafblunt:
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
kapi za oči će ti samo shebati vid...recimo Xalatan koji se koristi za reguliranje očnog tlaka ti nepovratno promijeni boju šarenice u smeđu...vjerujem da je i s Visinama i ostalim kapima neka caka...
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
herblover je napisao(la):
Moguce da je zbog toga jer su zelene.. primetio sam kod par drugova sa svetlim ocima da je stanje skoro isto.
Sta bi trebao da radim da se to manje primecuje?? Da krenem da koristim kapi ?? Ili mozda postoji neko drugo resenje
Ima do boje očiju dosta, što svetlije to osetljivije. Meni su plave i uvek prvi zakrvavim u društvu. Mani se kapi, nema ti spasa :icon_lol: , a da uvek postoji drugo rešenje, naravno da postoji, naočare za sunce :icon_mrgreen: , e sad, što ćeš ih nekada nositi i u ponoć to je već druga priča.

Nego, setih se. Davno je bilo, slava kod drugara, izadjemo napolje, dunemo, vratimo se i ja uhvatim da se igram sa nekom devojčicom, imala je neke 3 - 4 godine. Mala mi u krilu i ja je ispitujem a ona odgovara.
- Šta je ovo ? ( pokažem na nos )
- Nos !
- Šta je ovo ? ( pokažem na usta )
- Usta !
- Bravo, a šta je ovo ? ( pokažem na kosu )
- Kosa !
- A ovo ? ( pokažem na oči )
- Oči !
- A koje su mi boje oči ?
- Civene !

Eto...
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
Visine--koristio sam i ja prije,i gle cuda,,ok mozda su zaista te kapi lose za zdravlje,,,ali ....posto dobim i ja Krmece oci posle jednog Jointa,, kapam ja kapam ,,i
oduvjek sam imo prirodnu upalu i crvenilo (Konjuktivitis),,crveni se tek tak ,,ali .poslije jedno mjesec dva kapanja,ode crvenilo ,,,mislim konjuktivitis,,nema vise,,visine.na losem glasu ..ali igrom slucaja visinom se ja rjesio crvenila i upale ,,sasvim slucajno,,,:) ziva istina,,
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname
17.04.2013
3
1
0
Hvala vam.. inace koristio sam kapi par puta bas visine :D i hemokulin .. visine mi bukvalno odmah izbeli oci ali postanu previse bele, mozda je smesno ali oni koji su koristili visine (a vidim da vas ima dosta) znaju o cemu se radi :)
Jedini problem je kad istrosim kapi, pa kad dodjem ispred kuce i tako se isparanoisem jer ih nisam stavio .. ne smem u kucu da udjem jbt :D xaxaxa
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
Posto duvnem najmanje jedan Dzox na dan ,,,oci su mi uvijek crvene,mada nemogu to stopostotvrditi,,imam samo taj osjecaj logicno,,:)
kod mene je sad crvenilo samo od duvke,,,
problem je ako mi oci nisu crvene,,jer onda se pitaju svi ,,u jebote zasto ima covjek tak bistre oci ,,a inace......Ha ha hahahah
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
prokulin ti je keva i nece ti nista sjebati,crvenilo nestane za 5min,ja ih koristim i zimi jer mi smeta jaka belina snega i na moru posle kupanja(zbog soli etc) evo vec 9 godina...vid mi se nije sjebo nimalo, a imam i farmaceuta u porodici tako da nema nezeljenih efekata :)
 

Otto Grunf

Istraživanje Ruda i Gubljenje Vremena
29.07.2010
424
1.743
143
Po meni, imaš dve bezbolne opcije:
1. Pojačaj 'purnjanje' i navikni okolinu na crvenilo očiju...
2. Počni piti, eventualno lagati da si alkoholičar. :ridinghorse:


:signs046:
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
hahahha ma samo Visine ili ako nema, mora bit nekih drugih kapi za ubijanje crvenila...e sad za zjembe kako smanjit to ne znam :D
 
meni je skoro uvjek prolazilo da sam bio s drustvom u kuci a oni su pusili i da me dim nagrizao i jos sam malo popio (da opravdam stanje napusenosti) XD i palilo je , a moja sestricna ima stalno kapi sa sobom vec 2-3 godine i nema problema s vidom , tako da =/
 

marley trix

Aktivan Član
23.05.2012
69
72
18
33
ja licno ne volim kapi,nezz nemam nista protiv toga al nekako jednostavno volim onaj osjecaj kad su ni oci teske,nezz kako da objasnim al znate vec,a nisam nikad imala neugodnih situacija sa crvenim ocima ono da mi neko prigovara uostalom boli me briga
jer brzo mi prodje a kasnije budu one vodene oci ahhah
 
  • Sviđa mi se
Reactions: roower

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
marley trix je napisao(la):
ja licno ne volim kapi,nezz nemam nista protiv toga al nekako jednostavno volim onaj osjecaj kad su ni oci teske,nezz kako da objasnim al znate vec,a nisam nikad imala neugodnih situacija sa crvenim ocima ono da mi neko prigovara uostalom boli me briga
jer brzo mi prodje a kasnije budu one vodene oci ahhah
da da,,,he he he,,,kad sjedis doma ,navuces kez i spustis kapke na rezervu,, ili :dog_walk2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: marley trix

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Proculin skopje. Duplo i više jeftinije od Visine a super obavljaju posao. A to što se tiće štetnosti, pa nemoraš svako malo kapat, samo u trenucima kad je potrebno, kad misliš da netko nebi smio primjetit. Tako sam ja radio u tvojim godinama. I sv5 vidim ko krtica :)