Oci?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Godinu dana mi se oèi nisu crvenile ili izgledale ubijeno na vu...recimo da sam se fizièki prilagodio, a opæenito izgled napušene osobe jako ovisi o njenom samom Shvaæanju i Doživljavanju vutre,tj. same okoline.

Al majku mu!!! Sad sam sredio najbolju vu koju sam ikada sredio i oèi su tako razbijene i 6 sati nakon pušenja. Pušio sam juèe s èovjekom koji je uzimo sve od kemije i nikad mu oèi nisu bile sjebane na vu, al juèe smo baš pucali kolko su i njemu oèi bile ubijene. Starci su mi prvi put u 3,5 godina pušenja juèe primjetili da sam napušen po oèima i slobodno mogu reæ da se moram pazit kolko ove vu popušim.
 
S

San Pedro de Peyote

Guest
Visine, da, ali ako cesto duvas, obavezno bar jednom nedeljno operi oci kamilicom.
 
21.01.2006
32
1
0
www.kuliranje.net
Pa... eto rekose ljudi razne kapi... mada neznam ja to ne koristim... jer mi nisu ni toliko crvene. Samo mi se malkice zamute... i to je to... a inace kad bi me provalili reko bi ma duva vetar i prasina mi upala u oci...
ali ono... znam neke ljude kojima sem nogo crvene.. jebem li ga koj im *****...


Al majku mu!!! Sad sam sredio najbolju vu koju sam ikada sredio i oèi su tako razbijene i 6 sati nakon pušenja
si siguran da to nije bio Skank ?
 

DA GURU

Aktivan Član
20.01.2006
66
0
0
ne koristim kapi...šta nekog ima bolit ***** zašto su meni oèi crvene, zelene, crne il kakve veæ...da me neko pita reko bi mu onako lagano..."******!" 8)

e da sad me smajliæ podsjetio...stavi sunèane naoèale...hahaha
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Kuler je napisao(la):
Pa... eto rekose ljudi razne kapi... mada neznam ja to ne koristim... jer mi nisu ni toliko crvene. Samo mi se malkice zamute... i to je to... a inace kad bi me provalili reko bi ma duva vetar i prasina mi upala u oci...
ali ono... znam neke ljude kojima sem nogo crvene.. jebem li ga koj im *****...


Al majku mu!!! Sad sam sredio najbolju vu koju sam ikada sredio i oèi su tako razbijene i 6 sati nakon pušenja
si siguran da to nije bio Skank ?

Brate, u 3.5god pušenja nikad nisam koristio kapi. Prvih 2.5god su mi se crvenile, sve do pred godinu i po' kad smo poèeli sezonu sa tromjeseènim (svakodnevnim) pušenjem skunk-a (Orange Bat) i nastavili do sad sa obiènom vutrom. Znam raspoznat do nekoliko vrsta otrova, pušio sam jednom i prskano varekinom a jednom skunk prskan benzinom (naravno da nisam to tad znao!). Vutru stvarno jako dobru pušimo (jer nije iz mog mjesta obitovanja) ali juèe èuo da ovo što sad sredili Albanian Finest. Ništa ne pomaže kod oèiju...6 sati su sjebane, kao i sljedeæi dan.

Možete zamislit kako je opet imat crvene oèi i ubijene nakon godinu ipo'.

:zubonja:
 
21.09.2006
12
17
0
Visine nemojte koristiti cesto jer stvaraju ovisnost! Mnogima se nakon duzeg koristenja oci pocele crveniti bez razloga i takve su bile dokle god se ne nakapaju. U ljekarnama su to objasnili ovisnoscu o kapima za oci. Stoga kapi Visine nemojte koristiti cesto.

Kvalitetna alternativa Visine kapima, koje ne stvaraju ovisnost pri duzim primjenama:

Prokulin - 19 kn
Nafazolin borat zelene - 17 kn (kupiti zelene jer su ove druge za usi)