Od ove godine uzgajam industrijsku konoplju

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
4. Pišite kvalitetno i ozbiljno
Ne pišite poruke nepovezano, tek da i Vi nešto kažete! Ako tražite pomoć, budite precizni. Izložite tačno šta očekujete da se dogodi, šta se u stvari desilo i iznesite sve relevantne detalje. Ukoliko odgovarate na nečiju temu ili pitanje, odvojte nekoliko minuta i dobro razmislite šta ćete napisati, proverite da li ste zaista u pravu i imate li dokaza za svoju tvrdnju. Ne zbijajte šale kada tome nije mesto na ozbiljnoj diskusiji (a najčešće nije). Budite spremni da stojite iza svoje tvrdnje.

11. Reklamiranje je zabranjeno
Forum nije mesto za besplatno reklamiranje Vašeg posla, sajta, firme, ili bilo čega što moderatori ocene kao očiglednu zloupotrebu foruma za besplatno oglašavanje.
 

Bruce Banner

Aktivan Član
15.04.2014
89
84
28
Zanima me kada industrijska konoplja pusta polen?
I kolika je potencija u km, ako se ne varam mislim da moze da oprasi i na razdaljini od 5-10km ?

Da ne bude da u blizini ima neka samonikla pa da papne lepe egzoticne zenkice :D
 

Bruce Banner

Aktivan Član
15.04.2014
89
84
28
lol, pa znam i ja da pusta tada, ali kada je to, koji mesec?

Posto sadnjom automatika se to da tempirati :)

A mozda bi to onda bio gigantski automatik hibrid izuzetne kakvoce :hehe: :lol:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ako ga zasadis danas (10 maj) automatik ce ti zavrsiti krajem jula/pocetkom avgusta, teoretski moguce je da bude oprasen jer divljakusa obicno procveta tokom 7 meseca. u tom slucaju neces dobiti gigantski automatik, on ce biti isti kao i da nije oprasen, samo ces dobiti automatika punog semena koje ce biti upitne kvalitete
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bruce Banner

prijatelj od prijatelja

Aktivan Član
04.03.2014
137
358
63
moram se ja uključit :)

sve informacije o industrijskoj konoplji možete poslušati ovdje.. https://www.youtube.com/watch?v=ieT0iJ1y7N0

i ovdje https://www.youtube.com/watch?v=EjLXLzeHoDo
 

NEURO BOY1

Aktivan Član
07.07.2014
76
65
0
73
Evo ja već osam mjeseci jedem dvije jušne žlice dnevno sjemena konoplje zbog povišenih triglicerida i koleserola u krvi i prekomjerne težine i već nakon šest mjeseci konzumacije krvna slika se jako dobro popravila i i desetak kila sam izgubio. Juče mi bio jedan biolog u posjeti koji jede konopljino sjeme od devetog mjeseca prošle godine i smršavio 35 kg a masnoće u krvi stavio u granicu normale. Ja jedem ne oljuštene sjemenke sorte FINOLA jer su oljuštene pre skupe