Od trave ispadaju zubi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
30.06.2007
21
1
0
40
Mozda je uzrok ovog desavanja vreo dim koji se uvlaci.... sigurno vam se desilo da posle jedne noci potpunog forsiranja i prenapusavanja ustanete i ne osecate nepca koja su utrnula od vrelog dima a? :eyebrows:
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Shomy_KGB je napisao(la):
Mozda je uzrok ovog desavanja vreo dim koji se uvlaci.... sigurno vam se desilo da posle jedne noci potpunog forsiranja i prenapusavanja ustanete i ne osecate nepca koja su utrnula od vrelog dima a? :eyebrows:

vreli dim? ha?
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Vutragenjo je napisao(la):
Ja sam čuo da kao piješ svoju pišaću ili nekom od bliže rodbine naraste ti veća kita.

:kackepieksen:

Mora bit da je Kevin Costner u Vodenom svijetu ima kus pitona hehehehe

:hehe:
 
09.04.2008
15
0
0
33
Znaci....svi na ovom forumu su dosad izgubili zub il dva...a neki vec i imaju protezu..hahaha...ma nidje veze
 

KaraJack

Aktivan Član
Ja čuo da kad cure dime wu da cice počnu rast i pucat......



frustration.gif
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Zdravom logikom se da zakljucit kako zube od trave mozes izgubit samo ako te frend pogodi spresanim headom u zube dok se ceris od uha do uha napusen.

No salu na stranu.. ovakva medijska preseravanja, nestrucna istrazivanja financirana od strane drzavnih sluzbi i jesu razlog sta je cannabis ilegalan, a s druge strane jedan od naj toksicnijih elemenata po ljudsko zdravlje (flor) nam trpaju u svaku zubnu pastu na trzistu.. Pa ti vidi kome vjerujes.. Za mene tu nema previse mozganja.
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
elephant0r je napisao(la):
Zdravom logikom se da zakljucit kako zube od trave mozes izgubit samo ako te frend pogodi spresanim headom u zube dok se ceris od uha do uha napusen.

ili kockom šita :spliff:
 

MareCar

Banned
Banovan
02.05.2008
9
1
0
38
Sve supstance koje prirodno nemaju mesto u organizmu,znaci sve droge se moraju pomocu jetre razloziti ako je nemoguce to onda se vezu za neki mineral,hemijski element i sl. i zajedno izbacuju iz organizma kroz mokrenje ili znojenje.

Amfetamin se veze iskljucivo za kalcijum i zbog toga korisnicima istog kosti i zubi postaju krtiji i lomljiviji,pa se desava cak i da ispadaju zubi.

Marihuana se ubedljivo najlakse razlaze u organizmu,nema potrebe da se veze za neki mineral i sl. cak neke baze thc-a organizam smatra svijim "rodjenim",znaci sto se toga tice nikako ne kriviti gandzu
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
pa sad, u takvim situacijama obicno cijeli utrnem :p
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Vjerojatno su za istrazivanje uzeli ljude iz metamfetaminske komune

nego
cuo sam nedavno da se zbog dima od trave prosiruju i ozonske rupe, a trava se stavlja u vezu i sa potresom u kini
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Da.. i ja sam cuo to isto Rox!

FDA kaze kako imaju 4 svjedoka koji kazu kako su na svoje oci vidjeli ogromnog big buddha hermafrodita koji je bijesan radi nemogucnosti determinacije spola poceo trest Kinu apelirajuci time na UN i o stale vladine organizacije da prekinu sa medijskim propagiranjem pederluka.
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
bolje zubi nego udovi u svakom slučaju :D

a bila e danas također afera s vutrom, kažu da je postavila bombu u trajekt Hrvat tako da ekipi popadaju zubi od big benga
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Meni se kompjuter formatirao sam od sebe od dima vutre kada sam pusio...
mora da je mnogo jak elektromagnetni bran u pitanju, pa izbrisao sve na hardu..

A kad smo vec kod elektromagnetnim branovima...nemojte pusiti ispod drveta, na otvorenom ili u planinu...moze vas udariti grom...:ludaci_lol:

Ili jos bolje...mozete se napusiti i posle da neznate naci put so kuce :bong7bp:
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Proucio sam malo neke stvari trava-zubi........

PUŠENJE TRAVE ILI MNOGI OD TISUCE DROGA ILI LJEKOVA------>SUHA USTA------->PUN K**** PROBLEMA SA ZUBIMA

Ne dopustite da vam usta budu suha.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.