Od ulične kese do ubrane biljke/foto dnevnik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Pozdrav vutro. Pa ajmo.
Početak je Maja.
Jedna biljka dobivena na dar (Boris) a sa njom su došla prva guglanja, od growweedeasy do vutre. U međuvremenu nakon partijane nikla druga u vazi sa cvijećem (Slučajna), cura gura tri lijepe menke u zemlju pa nikne i to (Experimentalna beba, nakaza i beba).
Biljke rastu na balkonu i dobro se razvijaju, izdužuju se do izmoglosti ali ide.
Riješili da treba da se presadi, složili neki mix veprov izmet, stajsko gnojivo, floravita i stiropor pa presadili u tegle u kojima ostaju do kraja.
Sad se već na veliko čita dnevnike po stranim forumima, gleda tutoriale pa odlučujem radit lst na svima osim jedne (od tud experimentalna beba) koju odlučujem rezuckat skoro svaki dan. Pokušaj je to main lininga.
U međuvremenu Boris počinje žutit od dole na gore neznam šta ću. Skupio hrabrost pa napravio account na vutra.org i opa cupu pitao za savjet, kaže: gladna je! Koje gnojivo kada kako blabla zovem u Viroviticu neki random dućan da mi pošalje plantelle. To stiglo a Boris ko nov. Experimentalna funkcionira i događa sve što sam zamislio. Euforija, sreća; "Ova mi je sad najdraža". Kad dođem jednog dana na balkon a jedna od 4 nove grane slomljena. Pasmater ovoono ajmo dalje.
Ostale bebe lagani lst i ide to. Radio sam tako da sam lijepio trakom fan listove za vazu, kasnije žicom i uz pomoć utega.
Nosam ih iz sobe na terasu da uhvate čim više sunca al kužim ne ide to, tlaka je, ne valja a i lagano se vide s ceste. Dobivaju novu adresu, puno sunca i dovoljno hrane. Bogami i nametnike. Al goni se to dalje. Mirišu, vijore se na vjetru onako osunčane, predivne su!
Prva bura, soli ga soli, nosi krovove a kiša ga roka, sajt u p*č materini pa onda u brdo. A ništa pokret. Tamo sve srušene.
Druga bura, samo ovaj put 2 ujutro. Ugoni auto ajmo opet. Sve srušene.
Sad pokazuju cvijetove a mudonja tu dobiva pedalu.
Lst sam prestao radit na Borisu i Slučajnoj, gotovo je. Boris je na sve strane vezan, vuče se svaka grana van a Slučajna dobiva par manjih glava i jednu glavčinu.
Experimentalna beba ide, dobro to izgleda.
Treća bura opet gluho doba, samo jedna srušena ali pošteno (od tud nakaza). Oporavlja se to, idemo dalje. Već je dosta prošlo vremena i sve se nabija, nestrpljenje, paranoja... Al čekam još. Tu smo sad otprilike na 154 dana od klijanja, cca 48 dana cvijetanja.
Odrađen flush prekjučer, danas posječene i obješene. Boris je jedini triman. Ovako mi se čini da od svih Nakaza ima najljepše budove.
Izostavljeno je puno detalja jer teško se ovako svega sjetit pa ako vas što zanima slobodno pitajte.





























































-Stavio sam ovo u nezavršene jer neznam dali kršim kakva pravila foruma pa nek moderatori odluče di će.
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Gagiba je napisao(la):
Lepo si sve objasnio oko biljkica, samo si mogao i neku slicicu da postavis da vidimo kako izgledaju!! ;)

Salim se naravno. Jedna je bas razvalila all ne znam je po imenu a sve su manje vise dobre.

Fotku doradjenu u foto-shopu namerno ne komentarisem!! ;) :D
hvalahvala, biljke su ovako: ova sa metalnim čudom koje glumi distancu je experimentalna, očito. Ova u drugačijoj vazi od ostalih je Boris, ona je i najveća. Ova koja ima jedan veliki bud i sitno malih je Slučajna i ostaje ti Nakaza. Ajd baš me zanima koja je razvalila jer ja sam izgubio moć objektivnog pogleda na njih još u Augustu. :smoke18:
NITI JEDNA NIJE DORAĐENA U PS-u, ko će još i to. Prirodno mala fotogenična. ;)

Ako može jedno pitanje evo konkretno JackDaniels, vidim da ti se taloži trim ;) Pa reci daj kako odradiš u staklenim bocama (ili ja krivo vidim), ostalo mi masu trima i popcorna trebalo bi to iskoristit ali nisam još nikad to radio.

Još nekidan sam skinuo budjave vrhove, očistio i stavio u vodu na samo dva dana, i osušio tako sve skupa u 3 dana. Mogu reć da nije loše, tu je neki body high, puca na produktivnost al ne mičeš se s kauča hehe. Iako to još nije to, bez mirisa to sve čudno.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Da su bile u većim pitarima bilo bi još više mesa. Sve u svemu lijepo :thumb: .
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
zasto u nezavrsene dnevnike imas neki poseban razlog za to!?
daj neki smokle report i ide u zavrsene.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava

JackDaniels

Aktivan Član
07.07.2013
251
717
93
EU
Gumby hash sam zezno,nisam dobro profiltrirao vodu pa ima biljnog matrijala nesto i svega.
Ali probao sam i ubija,svakako ga napravi.
Dobro profiltriraj vodu prije sipanja u staklenke!!
Peace
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.