Odabir muzike u str8 ili high varijanti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.05.2012
18
1
3
43
Belgrade
forums.vutra.org
Ner@ko cujem za sablone tipa "ovaj se radi pa zato slusa to & to".Ili obrnuto.Takodje,slusam o preferiranju odredjenog zanra ili tempa pre i posle "przenja".Ne kazem da je sve to bzvz,ali ja sam slusao i pre prvog joxa to sto slusam,i dan danas.A odabir pesama mi je takodje nevezan za ev. varenje ili apstiniranje.To mi vise "pije vodu" kad je u pitanju recimo uzimanje bombona.Inace,ovo mi je prvo a verovatno i poslednje ucesce na bilo kakvom forumu.Kad sam se registrovao ovde,postojao je chat.koji i dalje postoji ali samo u gornjem desnom uglu pocetne.Ustvari me zanima instant messaging tj. qckanje privatnih poruka,pa sam morao da imam 2 posta kako bi mi ta opcija bila funkcionalna.E da,i da se nadovezem na 1 komentar cini mi se napusene veverice,da je vu kao duvan samo se od njega jos i uradis.Excactly!Skoro pa,moglo bi se reci,mnogo buke ni oko cega.Ne vidim potrebu da se glorifiqje,do mere da prerasta u ideologiju.A tek najavljeni dnevnik buduce bivse device ... :) Skoro pa kao "Memoari jedne gejse".Zanimljivo,nikad nije video navarenog,a dobio vu,kao da se to deli kao zvake;ima i toga ali onda bi bilo za ocekivati da si tog donora video navarenog.Ili njegovog druga.Teor@ski moguce,ali malo verovatno.However,enjoy pa se qcamo in private
 
15.05.2012
18
1
3
43
Belgrade
forums.vutra.org
Iako ne slusam EKV koliko znam Milan je umro od raka limfnih zlezda a ne overdouza.Mada se ne bih slozio da vas prati takav glas,ja licno znam dosta ljudi koji slusaju EKV a ne samo da nisu na teskim drogama vec ni ne piju i ne puse.Howeva,jes da nisam hipik (love,peace & friendship :)) ali nema potrebe da te "plitke umove" ostavljas u blatu.Ne mislim da neko ko ima predrasude je i plitkog uma,predrasude su deo karaktera i pokazuju neciji stav a ne IQ.
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
to sto pricas se uglavnom odnosi na techno muziku.
ja,barem,ne znam ni jednu osobu koja slusa minimal ili trance techno-a da se ne drogira.
tako nesto jednostavno ne postoji.tako da sintagma 'on se drogira pa slusa to i to..' apsolutno ima smisla,u tom slucaju.
sa druge strane,ne zaboravi da ljudi nisu stancani na pokretnoj traci,tako da sam 'rad' marihuane ne utice isto na svakog.
tebi je svejedno koju muziku pustiti-meni nije.a licno znam neke ljude koji su zavoleli jazz( a pre toga ga nisu mogli smisliti),samo zbog dzidze i posebnog raspolozenja u tom trenutku,dobre ekipe itd.jos sam im pustio H.Hancocka 'chameleon',nema tripoznije pesme u jazzu za dzidziti uz...

ljudi se razlikuju,nekome je bitna muzika kad je navaren(meni)-nekome ne.
mislim da ne treba da generalizujes.to neki put moze biti gore od stereotipije..

to sa 'private messaging' mi bas nije najasnije,al' ajd...
koliko sam razumeo-ti bi da komuniciras putem PP sa ljudima,jel'? to je ok,ali prvo se pobrini da ti isti ljudi zele tako komunicirati.

Vu NIJE isto sto i duvan-dajte ljudi,zar ste zaboravili kako vas je prvi put pukla?
nemojte te bajke...
ili onda pusite neke panjeve-ja stvarno ne znam.
secam se svog prvog puta,kao juce da je bilo(a proslo je 15god.)-nije bas da je tako 'naivno'...ne znas gde si.smejanje bez prestanka,rad od 5 sati....
 

cannabis_connoisseur

Aktivan Član
18.10.2008
202
1.185
143
Moram te demantirati, i elektronska muzika se može slušati bez konzumacije droga, jedan od najžešćih techno DJ-a Dave Clark rado tako dobru muziku, a nije nikad ništa uzeo, radi to iz ljubavi i stalno govori kako je nepotrebno drogirati se, potrebno je samo dovoljno voliti muziku da se u njoj uživa i normalan. Ja također slušam tvrđe ritmove, pokušavam obići i dosta party-ja, a ne drogiram se, i pomalo su mi glupi ti stereotipi o partijanerima kao nekim narkomanima. Daleko od toga da droge i konzumenata nema na party-ima, ali isto tako, daleko je i to da svi koji dodjemo tamo dodjemo s razlogom da se nadrogiramo, a ne da uživamo u muzici koja nam najbolje paše.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Vjerojatno je problem sto postoji masa ljudi kojoj elektronski tip muzike ustvari ne odgovara dok ne puknu x ..e a onda im je super i atmosfera i muzika i ljudi i sve što ide uz to,cinjenica je da ne mali broj ljudi takvih ljudi postoji pa vjerojatno odtud i stereotip da su takozvani partijaneri likovi sprženih mozgova....ja bi reko ima i jednih i drugih ko i u svemu.

Da muzika određuje bilo šta,ne slažem se,ja pušim vuju 10-11 godina a iskreno Bob Marley mi nikad nije bio nešto....al neizostavna je cinjenica da se nekako ocekuje od mene da mi Bob Marley npr..bude sta ja znam šta neka ikona...a ustvari ne slušam ga ima mi 2 dobre pjesme i to je to....a i te dvije mi vec idu na khurac....tako da stereotipi ce uvijjk biti prisutni u društvu...problem je sto ih pojedinci uzimaju pod neko pravilo kojeg se moraju držati ko pijan plota...

Na kraju clubbing šta si mislio pod ovim: "Inace,ovo mi je prvo a verovatno i poslednje ucesce na bilo kakvom forumu.Kad sam se registrovao ovde,postojao je chat.koji i dalje postoji ali samo u gornjem desnom uglu pocetne."
Nezadovoljan si pozicijom chata ili WTF?
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
upravo tako,
zato sam se i ogradio-rekao sam da JA ne znam nikog ko je str8 na techno partijima,i da je MENI to prakticno nezamislivo.
a znam da ih verovatno ima,izuzetci moraju postojati
muzicare i dj-eve nisam ni racunao to je nesto drugo.oni su stvaraoci-pricam o 'konzumentima' te muzike
meni licno nikakav techno ne prija duze od 40 min.
a mator sam za X i ta sranja...
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
loop je napisao(la):
to sto pricas se uglavnom odnosi na techno muziku.
ja,barem,ne znam ni jednu osobu koja slusa minimal ili trance techno-a da se ne drogira.
tako nesto jednostavno ne postoji.tako da sintagma 'on se drogira pa slusa to i to..' apsolutno ima smisla,u tom slucaju.

mislim da ne treba da generalizujes.to neki put moze biti gore od stereotipije..

:rofl: :icon_lol: :ludak

Da "brateeee" nemoj da generalizuješ kad će to kolega Loop da učini :ludaci_lol:

Ma jok ne postoji :eyebrows:. Od jutros mi minimal lupa ali jos se nisna odvalija bonbonom ili crtom...

Samo sam se tija osvrnuti na tvoj post u kojem ti generaliziras a govoris drugiam da to ne rade.

BTW ima ljudi koji odu na parti i dobro se izbiju bez da su konzumirali kemiju...opet ima i onih koji se izbiju kemijom...sve je stzvar od osobe do osobe, a isto tako viđalo se i po moto partijima kako se ljudi odvaljuju kemijom pa eto...toliko o svemu tome...

Pis lav i tako to...
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
u bre...generalizujem techno,naravno....bio sam kao mladac na xyz techno partija i nikada,nikada nisam video nekog ko je str8
i cisto da se razumemo,kada kazem 'drogiran'-iako je jaka rec-ali se odnosi na alkohol,dzidzu i sve ostalo sto menja svest.
dakle,na techno partijima od 200 ljudi dodje njih 5 koji su str8- 1 pivo nisu popili,ako me razumes.

mada, u pravu si-potpuno se pogresno izrazih jbg...ko mi je kriv.

al' eto

za mene je techno jedina muzika koja je nusprodukt menjanja svesti.
i velika vecina klabera(stvarno cast izuzecima) odlazi na techno samo kao izgovor za przenje mozga.
pitaj ujutru 10 ljudi koji su bili na partiju prethodnu noc da ti odzvizducu/opisu/odpevaju BILO STA cemu su prisustvovali samo nekoliko sati ranije...
garantujem da nece znati ni ko su izvodjaci xD,a ne sta se pustalo xD

to ne vazi za muzicare/dj-eve naravno.
ja kao muzicar UVEK znam cemu sam prisustvovao,i kako je zvucalo
al' to ti je,kako se kaze,po defaultu
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
loop je napisao(la):
u bre...generalizujem techno,naravno....bio sam kao mladac na xyz techno partija i nikada,nikada nisam video nekog ko je str8
i cisto da se razumemo,kada kazem 'drogiran'-iako je jaka rec-ali se odnosi na alkohol,dzidzu i sve ostalo sto menja svest.
dakle,na techno partijima od 200 ljudi dodje njih 5 koji su str8- 1 pivo nisu popili,ako me razumes.

mada, u pravu si-potpuno se pogresno izrazih jbg...ko mi je kriv.

al' eto

za mene je techno jedina muzika koja je nusprodukt menjanja svesti.
i velika vecina klabera(stvarno cast izuzecima) odlazi na techno samo kao izgovor za przenje mozga.
pitaj ujutru 10 ljudi koji su bili na partiju prethodnu noc da ti odzvizducu/opisu/odpevaju BILO STA cemu su prisustvovali samo nekoliko sati ranije...
garantujem da nece znati ni ko su izvodjaci xD,a ne sta se pustalo xD

to ne vazi za muzicare/dj-eve naravno.
ja kao muzicar UVEK znam cemu sam prisustvovao,i kako je zvucalo
al' to ti je,kako se kaze,po defaultu

al cek malo, kjad vec diskutiramo necu da mi stoji tamo neka dlaka na jeziku. Na kojem ces danas koncertu, ili žanru ne vidjeti drogirane ako cemo svrstati žižu i alkohol u sve to? na ni jednom.

Nikog nisi vidija str8? mozda jer ni sma nisi bija ?:ludak

I morma priznati da od mojih partijanera i ljudi koje poznajem nitko nikad nije otisa na parti da Sprži mozak..." ala brale ajmo ca veceras na parti da se sprzimo i mozak unistimo" zbilja nikad to nisna cuja ni vidija...vise se to dogodi spontano, pa te morma pitati u kakvoj se to okolini kreces?

E da...kad smo kod opisivanja techno partija...na techno partiju se ne pjeva, a neki jadni ne znaju zviždati, opisati se uvijek moze...opet ponavljam ne znam u kakvim se ti to krugovima i s kakvim ljudima druzis...ja, moja ekipa (nekoc davno) bi otisli na parti kako kad, nekad trava nekad alkohol nekad nesto trece...uvik je bilo dobro i lipo na tim techno partijima...

Da sam nekako izasa iz svega toga jesam jer mi je takav tempo diktira privatan zivot, posla itd pa se nema vrimena za otici, izbiti i kasnje dolaziti sebi....

U svakom slucaju svima preporucujem elektronske partije. Nemojte konzumirati nesto sta ne zelite, niti pod "presingom" drugih. Što vam elektronski partiji ponuditi mogu? Jednu lipu zabavu, izbijanje svih negativnih emocija koje drzite u sebi kroz opijajuce ritmove glazbe, i nikad necete dozivjeti neugodnosti na takvim partijima...povlacim ovo NIKAD ali u vecini slucajeva...

I kako mozes reci da to ne vazi za muzicare/djeve?
Opet kazem nemam pojma di se ti to kreces i samim ovim ponavljanjem ne zelim te degradirati ali reci da sve ono gore ne vrijedi za djeve/muzicare je ravno zelenoj livadi!
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Slažem se nije nije nikakvo pravilo da se neko droksa zbog muzike bilo koje..droksa se jer se hoce droksati i Amen...ko mene može natjerati na nešto što ne želim...glupost...nego ispricat cu vam..jedan moj frend ovo ljeto otišo se malo izduvat na zrce preko vikenda...momak skroz dobar u svakom smislu sve 5...i tako on zapali na zrce...dođe kroz dva dana i kaže da sve što zna je da je 7 sati densa na jednom mjestu dok nije završio pored neke ograde i zaspo izgubio novcanik osobnu kartice i kad ga ujutro covjek pito jel dobro..onda mu sastavio šaku uglavu jer se prepa tog covjeka da ga krade....hahaha...nijemi nikad reko od cega se sastavio :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico
03.07.2009
1.740
2.317
188
Blade je napisao(la):
Slažem se nije nije nikakvo pravilo da se neko droksa zbog muzike bilo koje..droksa se jer se hoce droksati i Amen...ko mene može natjerati na nešto što ne želim...glupost...nego ispricat cu vam..jedan moj frend ovo ljeto otišo se malo izduvat na zrce preko vikenda...momak skroz dobar u svakom smislu sve 5...i tako on zapali na zrce...dođe kroz dva dana i kaže da sve što zna je da je 7 sati densa na jednom mjestu dok nije završio pored neke ograde i zaspo izgubio novcanik osobnu kartice i kad ga ujutro covjek pito jel dobro..onda mu sastavio šaku uglavu jer se prepa tog covjeka da ga krade....hahaha...nijemi nikad reko od cega se sastavio :)


HAHAHAHAHAHAHAHA..tko je taj momak? GOOGLE IT! :icon_lol:

lepo sma rekao...alkohol, žiža ili pak nešto treće...sve ovisi :D
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Yeap...mislim da nije od zike i alkohola...mislim da je nešto trece...al ok ono svi znamo sta je zrce i zašto svi nose suncane naocale tamo :)...nego necu otkrivat ko je momak malo mi paranoik u zadnje vrijeme eno ga pobaca iz kuce i digitalnu vagu za kolace da mu ne prišiju nešto pa nek mirno spava...al ono bit svega je ko se oce roknut roknut ce se bez obzira sta svira oko njega !
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
svaka vam cast,ali ovde u Bg-u ama bas SVI idu na techno partije da bi se odvalili skroz-naskroz
zato sam i prestao ici na takva mesta-mozda se stvar promenila,ali koliko vidim i cujem-JOK.
a muka mi je od takvih prica 'jao brate pojeo sam toliko i toliko' i ostale p..darije..
niko ne slusa muziku ili da makar uziva u istoj-tipovi skidaju ribe,a ribe uzivaju u paznji
vazda je tako
i ja bi voleo da je drugacije
ali nije
barem ovde.

a to sto spomenuh muzicare/djeve,to vazi za samu muziku,ne za gudru-posto je prica bila da se u technu moze uzivati samo uz opijate
pa je neko spomenuo da djevi ne koriste opijate-zato ih i iskljucujem,kao i muzicare-oni su stvaraoci i drugacije kontaju to sve.ovde pricam o prosecnom 'ne znam nista o muzici/instrumentima' coveku,razumes?
ja sam muzicar/producent,i uvek na takvim mestima obracam paznju na muziku-dakle koje ploce vrti,kakve rifove slaze,itd,itd.
mozda i previse obracam paznju na to,pa zaboravim da samo uzivam,ali fakat GOMILA,usudjujem se reci 80% ljudi koji ovde idu na techno party-idu da se sprze.ne znaju gde su bili,sta su slusali,pamte samo sekvence.
i opet kazem,koriste to sto 'slusaju techno' kao izgovor za to isto przenje.nema tu nista spontano-evo vec sad se prica ko ce sta pojesti za novu godinu,i kako ce se odvaliti od zivota itd.
i to NISU ljudi medju kojima se ja krecem,vec to CUJES svuda-otvoreno-u klubovima,kaficima...jbm mu majq,cujem cak i u autobusu.
to sto koriste 'sifre' ne znaci da ih niko ne razume

zato mi je bed.
tehno je postao sinonim za drogiranje,kao sto je metal sinonim za satanizam.i ne mozes to promeniti nikad,zbog vecine ljudi kojima ODGOVARA da je to tako.
slusam metal i volim mrak.

evo primera-
ja kad pricam sa drugarima koji slusaju jazz,kao i ja,a recimo neki od njih NISU muzicari,i nemaju veze sa muzikom(osim sto je vole,jel),prica uvek ide ovako
'jao stize (recimo) Rashaan Roland Kirk,ima opaku ritam sekciju,idemo da slusamo...' 'gotivim onaj njegov album...'
'e,a ona stvar...' itd.

a kad se nadjem u drustvi technoza,razgovor se UVEK odvija ovako
'e stize (npr) GMS...' 'e super,idemo da uzmemo gram ovoga i litar onoga,i brate ludilo celu noc...'
kontas?
davno su ljudi prestali da slusaju taj techno zato sto gotive tu muziku,to im je samo 'ebeni IZGOVOR da se drogiraju.
i opet kazem,OVDE,u Beogradu
svaka cast,ako je kod vas drugacije...

minimal je recimo UMRO u BG-u.
ali bas UMRO.
znas zasto?
zato sto su u jednom trenutku samo navijaci poceli da dolaze na minimal i da se bodu nozevima.
a kad su na minimal zurke prestale da odlaze devojke(zbog kojih su ti papani i dolazili),i kad su racije bile sve cesce
minimal je pandrkn'o.
okacicu fotku sa minimal zurke pre cca 5 god.
sve tip do tipa i svi besni i namrsteni.
ako se ne varam,i Zrce postaje takvo zar ne?
sve vise kretena nabildovanih koji dolaze da povale nesto-a ne zato sto gotive techno?
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
dok su se jos pravili dobri partiji, volela sam da odem na coxa, umeka, kanzyania, redovno su gostovali kod nas, ali nikad e nisam uzela u zivotu.
jos smo se zezali i sprdali sa spaljotinama, medjusobno se zapitkivali "na cemu si ti?" "na b brate, a ti?" "ja, ja upravo sa ć", sto je znacilo da smo isli na burek i cevape kad nam ponestane energije za djuskanje, hehe, eeee mladost ludost..
manite se budalastina, sve zavisi od coveka do coveka
 
15.05.2012
18
1
3
43
Belgrade
forums.vutra.org
Loop ne kapiram ovo za vu & duvan jer se skroz slazem,mozes da vidis sta mi pise na profilu tim povodom.Jos < mi je jasno gde si video generalizaciju,cak naprotiv,pisao sam u 1. licu jednine a to je individualizacija.Bice da si se projektovao :) posto ti uopstavas,jer stavljas znak jednakosti izmedju slusalaca el. muzike i koriscenja PAS.Svi tehnomani koje ti znas koriste nesto,neki koje ja znam ne koriste nista i to je to.Inace,ta predrasuda postoji ne samo za tehnomane i trensere vec i sk@ere a da ne govorimo o postovaocima rege zvuka,a to nije techno.Hvala na sav@u ali to da li ce meni poslati neko privatnu poruq (u inbox) ili ja nekom,i kako ja to treba da "zasluzim" ne bi trebalo da bude u fokusu tvog interesovanja.

Mozda loop i ja ne zivimo u istom Bg ali to je < bitno,Toliko kontradikcija i licitiranja...svi se rade,pa skoro svi,pa 80 %,pa na kraju ipak i op@ svi...Sta reci...Minimal nije umro u Bg vec je redukovan i banalizovanje je svoditi to na "nabildovane kr@ene".Ne vidim sta je lose u tome ako je neko nabildovan,naprotiv,znaci da vodi racuna o svom izgledu i formi.Kretene ne treba vredjati posto je kretenizam poremecaj u radu shtitne zlezde.Ne vidim sta je cudno doci na zurq i muvati ribe!?Nije mi cudno ni ako neko dolazi na zurq kao da dolazi na koncert pa zbog profesionalne deformacije i svojih potreba obraca paznju na neke d@alje,finese,obicno tehnickog tipa.Svako ima svoje pobude i pravo da ode gde hoce.I nikada neko ko je zalutao ne moze unistiti nesto ako je to nesto cvrsto strukturisano.Natura,pa lepo samo mislim da i dalje ima dobrih zurki ali to je vec stvar ukusa,lokacije...Napisao sam da ne posecujem forume jer ne nalazim satisfakciju u tome,trazi dosta vremena,mnogo > mi odgovara privatno qckanje.Ovde osecam potrebu da se oglasim jer sam sam inicirao temu.Istina,ne autenticno :) vec utilitaristicki,sram me bilo :) Jer je neophodno imati 2 posta za privatno qckanje.Da sam imao pravu potrebu,verujem da bi tema bila inventivnija ^_^ Chat koliko znam ne postoji,pre par meseci je ukinut,bila je i p@icija za vracanje ali nebitno,rekoh vec da se vise pronalazim u qckanju "face 2 face"
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
clubbing je napisao(la):
Ne kapiram ovo za vu & duvan
vutra nije isto sto i duvan,ne znam sta tu nije jasno
clubbing je napisao(la):
.Bice da si se projektovao :)
bas lepo sto poznajes materiju,ali nista ja nisam projektovao decko.ja sam odgovorio na tvoj 'muka mi je od toga sto svi povezuju neku vrstu muzike(tehno) sa drogom' - moje misljenje je bilo,i ostaje,da je to zato sto PROCENTUALNO gledano (dakle ako uzmes 200 ljudikoji slusaju tu muziku) mnogo vise korisnika PAS od strejtasa -medju poklonicima tehna,za razliku od bilo koje druge vrste muzike.idi na rok koncert,pa mi reci koliko ima PAS korisnika.u tom uzorku od 200 ljudi npr.
clubbing je napisao(la):
posto ti uopstavas,jer stavljas znak jednakosti izmedju slusalaca el. muzike i koriscenja PAS
naravno,zbog gore navedenog
clubbing je napisao(la):
.Inace,ta predrasuda postoji ne samo za tehnomane i trensere vec i sk@ere a da ne govorimo o postovaocima rege zvuka,a to nije techno.
za gore navedene gresis,jer ja znam mnogo vise (opet procentualno gledano) strejtasa,koji cak ni ne piju/duvaju medju rege/sk8 poklonicima.za tehno se ne bih slozio,i zaista bih voleo da upoznam nekog ko ide na tehno zurke(ovde) i ne drogira se-da mi dokaze da gresim
clubbing je napisao(la):
Hvala na sav@u ali to da li ce meni poslati neko privatnu poruq (u inbox) ili ja nekom,ne bi trebalo da bude tvoja briga.
nema na cemu,i nije moja briga-samo mi nije jasan zahtev,kao i jos nekima.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
loop je napisao(la):
a to sto spomenuh muzicare/djeve,to vazi za samu muziku,ne za gudru-posto je prica bila da se u technu moze uzivati samo uz opijate
pa je neko spomenuo da djevi ne koriste opijate-zato ih i iskljucujem,kao i muzicare-oni su stvaraoci i drugacije kontaju to sve

Je u pravu si!

primjerice Goran Bare je čisti primjer rock glazbenika koji u zivotu nije prova bonbon 505 sa crtom a kamo li nesto gore i jace...:icon_rolleyes::icon_razz:

a i marijan Ban primjerice nije nikad prova čašu crnog vina, a to sta je pada po binama ka i bare naš to je bilo od puste koncentracije ljudi koji su izazivali da se zemlja trese ;)
 
15.05.2012
18
1
3
43
Belgrade
forums.vutra.org
I dalje ne kontam zasto mi uporno govoris da sunce izlazi na istoq (vu i duvan nisu isto,kao da ja tvrdim da jesu) ali nije ni bitno.Nisam rekao da si projektovao vec da si se projektovao,pomerivsi svoje uopstavanje na mene.Lazno si me citirao,nisam rekao da mi je muka,cak naprotiv,napisao sam da "ne kazem da je to bzvz" ali... (vezano za korelaciju mjuza i gudre).Moja tolerancija & zeludac faktore rizika za muq svode na naj< mogucu meru ;) Ne znam i ne zanima me % ljudi koji su uradjeni od njih 200,ne testiram ih :) i ne bavim se statistikom.Op@ si ambivalentan,te govoris o vecini,te o svima uradjenima na tehnozi.Oky,u tvom okruzenju sk8eri su str8eri,ja znam trensere i tehnomane (da ne kazem rejvere :)) ali i za jedne i za druge postoje slicne predrasude & stereotipi.I ne znam sta tu ima da ne bude jasno vezano za inbox-to ti je ono kad iz nekog razloga nekom posaljes poruq ovde ali mimo foruma vec "face 2 face",na mom profilu pise na koga se to prvenstveno odnosi.A i ako "jos nekima" nije jasno,lepo sto u funkciji predsednika qcnog sav@a volonterski pitas umesto njih ali ja sam siguran da ako nekom nesto nije jasno a zanima ga,pitace i sam :) To i jeste 1 od prednosti n@a,cak i oni stidljiviji lakse priupitaju,nego live
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
clubbing je napisao(la):
... Chat koliko znam ne postoji,pre par meseci je ukinut,bila je i p@icija za vracanje ali nebitno,rekoh vec da se vise pronalazim u qckanju "face 2 face"

onda slabo znas, chat postoji i radi ko sat;) ali ti treba 50 postova da bi pristupio istom