Odabir sjemena s visokim CBD postotkom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.05.2011
13
0
0
34
Prvotno, mislim da je ovo odgovarajuce mjesto da otvorim temu ovog tipa, ako je slucajem na krivom mjestu ili ako vec postoji takva tema, molio bih da me ispravite i uputite.

Dakle, posto imam u planu skorasnje growanje drage nam biljke u medicinske svrhe, te stoga imajuci na umu potrebu za sto vecim udjelom CBD-a, krenuo sam u potragu i cilj je unutar nabavnih nam kanala za ovu regiju pronaci odgovarajuce sjeme

No ubrzo sam naisao na niz komplikacija i dezinformacija po raznoraznim prodajnim stranicama da na kraju ne znam koje sjeme uopce nabaviti. Primjera radi, proucavao sam Green House Seeds preko aliena i ima nekoliko biljaka sa 1,5%+ udjelom CBDa, no na Green House Seeds stranici te vrijednosti nisu niti priblizne. Jedina vrijedna spomena je Arjans Haze #3, mozda
Barneys farm ima podosta sjemenja sa 1,2%+ CBD-a, no ondje ne pise previse o njezinom medicinskom potencijalu..
Ondje sam zapazio primjerice Tangerine Dream, LSD, Utopia Haze i Red Dragon

Proucio sam i ostale seed tvrtke, no da sad ne nabrajam, postoji u konacnici veliki izbor no malo prakticnog znanja

Stoga se nadam da bih iskusniji rado podijelili svoja saznanja sa ostalima, pa mozda i da se otvori diskusija i razmjena misljenja oko tog pitanja, najzad, kako bi dijalekticki dosli do barem (ponesto) pouzdanijih informacija i saznanja te pravilno odabrali (uzimajuci mozda u obzir neznanje pocetnika?) :D
 
24.05.2011
229
111
0
pozdrav somersby

drago mi je što si se odlučio na growanje za medicinske svrhe
ja bolujem od multiple skleroze pa gajim L.S.D od barneys farma i cilj mi je napraviti ulje,koliko ja znam za medicinske
svrhe je bitno da imaš što veći postotak cbd-a,još ga nisam probala,ali kad ga probam podijelit ću to ovdje sa svima vama

btw ako misliš krenut s growanjem kreni što prije,to je dugotrajan proces,pogotovo za nas početnike

pozz i sretno