Odakle na nabavim semenke za vutru?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
28.06.2013
4
0
1
Planiram da gajim svoju vutru da pusim, jer nisam siguran u kvalitet koji se dobija sa ulice. Planiram u nekom sumarku da gajim organski, samo mi trebaju semenke.

Jednom kad sam kupio paket, unutra su bile 2 semenke...Da li mogu te semenke da se koriste ili one ne valjaju nista?
 
26.06.2013
38
25
8
Najbolje rešenje je da ih kupiš, postoje tzv. Banke semenki gde možes da biraš razne vrste. Nije skupo od nekih 5evra pa naviše zavisi od vrste.
Međutim, na našim prostorima nema takvih banaka, morao bih da naručuješ preko neta. Ali, nisam siguran kakav je zakonik u tvojoj zemlju što se tiče primanja takvih semenki.

Što se tiče semenki iz paketa, možes da zasadiš. Ja sam zasadio 6 (iz radoznalosti, ne planiram da gajim) da vidim da li će se primiti. Od tih 6 primile su se 3. I izrasle su u finu, na oko zdravu, biljku.
Bitno je samo da semenka ne bude zelena, to znači da nije zrela da se posadi. Ali, naravno, kod takvih semenski ne znaš odakle potiču ni koji su pol.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: halogen
28.06.2013
4
0
1
Ajde onda uzecu paket pa cu videti da posadim te semenke, posto mi nije sigurno to narucivanje preko neta (imam 16 godina tek)...
Posadicu pa cu stavljati slike da vidim sta dobijem! Hvala. :D
 
26.06.2013
38
25
8
U skladu sa pravilima foruma maloletnicima je zabranjeno učestvovanje u diskusijama,
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
43
15. Maloljetnicima je zabranjeno učestvovanje u diskusijama na forumu.

Svatko tko tvrdi ili se dozna da je maloljetan bit će upozoren i banovan s foruma.


uživaj dok ne dođu modovi,a onda se vidimo za 2 god. kolega

EDIT-preteče me Nuli..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.