odbija da raste!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nice&clean

Aktivan Član
04.04.2013
226
658
93
ovaj RQS-ov NL autos jednostavno odbija da poraste,doduse imao je traumaticno rodjenje jer mu se jedan cotyledon otcepio pa je izgledao ovako>

da bi se nakon nekog vremena pretvorio u ovo>

i to je to...
bio je u casi sa 1/2L mesane zemlje (AGRO sa Kristalonom + Floragard+Perlit) zalivan sa cesmovacom,spricnuo ga i sa Slavolom,a pre 3 dana stavljen u zemlju da vidim dal ce se nesto promeniti ali za sada nista se ne menja...
NAPOMENA>njegov brat je bio rodjen u istoj velicini case samo je zemlja bila cista Floragard-ova bez ikakvih dodataka i za mesec dana je 40cm narastao ;)
ako neko zna neka pise moze li se ovom malisanu ikako pomoci ili je osudjen na oci u oci sa mravima za ceo svoj zivot :(
 

nice&clean

Aktivan Član
04.04.2013
226
658
93
ako je tako onda svima lep savet da bezze glavom bez obzira od te AGRO+kristalon zemlje,i jos jedno pitanje>ako se ikako izvuce biljcica i krene da raste sada kad je u Out zemlji s'obzirom da je autos u pitanju, hoce li se ovo vreme koje je provela kao "mini" racunati za njen celi zivot ili ce kad stasa dovoljno velika krenuti u cvetanje?
 

nice&clean

Aktivan Član
04.04.2013
226
658
93
ok hvala, bice ovde jos koja slika cisto da se vidi napredak ako ga uopste bude bilo...nadam se da smo nekome pomogli ako vec biljki nema pomoci
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
he, he, same here, jebena zemlja, prodaju sve i svasta, lepa na oko a mrtva! meni 6 biljki tako bile hibernizovane mesec dana, izasle par cm i stoje, ni presadjivanje u novu zemlju nije pomoglo dok nisam poceo da ih prihranjujem tako male i krenule.
e sad sta ce biti sa autosima, pojma nemam, bar za po jedan joint :D
 
05.08.2015
9
2
3
46
Ne treba stedeti....mislim za sve postoje original prodavnice! Ako nemas za 20 biljaka ti odgaji 5 ali u full-u ...ma da ja licno mislim da ce to sve doci na svoje! SRETNO