Odgovorna upotreba marihuane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
Hemokulin,prokulin,visin
Te smo mi koristili u srednjoj.:p koliko su stetne ne znam,ali rade posao...i prokulin smrdi.:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Żmigi

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
i nesto zanimljivo, od kada imam svoje brendirane nisu mi oci ni crvene niti naduvene, ono kao kad se probudis.
dok to crvenilo ociju, po mom nekom iskustvu, najvise dolazi od neispavanosti/umora, smatram da se posle upotrebe treba dobro ispavati.
 

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
E jeste me digli na foru ja se začitao o odgovornosti, a vi o kapima za oči :D. Pa pitaj doktora, reci da si cijeli dan pred kompom i ima čudo kapi za crvenilo i umor očiju.:thumb:
 
27.09.2016
0
2
1
29
Ali sta? Znam i ja da ima nesto, ortak je pre to koristio ali nmz da se seti naziva... Planiramo da idemo preko da se malo zezamo, ali ja nmg bez kapi... Poslednji put su mi dali neko sranje u apoteci koje deluje samo trenutno, odnosno nekih 10 minuta i posle bude jos gore, stavljao sam na svakih 10 minuta i sad imam ostecen vid...
 
27.09.2016
0
2
1
29
Kontam ja vas... Trazio sam i od lekara posto se znamo, cak sam mu i rekao zbog cega mi treba (jer smo jedno pet, sest puta, varili zajedno) ali on kaze da nema pojma jer nije imao takav problem, a ne sme da pita kolege da ga ne izvale, pa da ne popije otkaz...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Crowley666
27.09.2016
0
2
1
29
U mojoj struci, ako volis da uzivas povremeno, termin naspavan ne postoji... Posto uz regularan posao radim jos jedan ili dva posla da bih imao za iole normalan zivot...
 

Greenland

. . . majstor svih zanata . . .
11.01.2016
339
1.517
143
Greenland-a
Edit post Smoke Stuff... Sve ove gore kapi su vrsta lekova za oči. Jedino ti je Visin za izbeljivanje očiju. U apotekama 3e
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
Hemokulin je jeftiniji i po meni bolje radi posao...ali ovo nema nikakve veze sa temom.xD
 

scj

Banned
Banovan
26.07.2016
0
0
1
25
Jednom u koliko tj. koliko cesto je prihvatljivo variti sa 15god. a da mozak nastavi lepo da se razvija?
(Ovo je prva stvar koju sam napisao na forumu i izvinjavam se ako je tamo gde ne treba da bude, pozdrav). :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley

Beetlejuice

om namah shivaya
09.02.2016
474
1.729
143
Babilon
ja toliko vužgam da mi ni kapi za oci ne pomazu ali nisu ni toliko crvene. bez problema sredim po 2g dnevno...
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Simpatican naslov teme.
Prvi post bi mogao posluziti kao predmet u 7. i 8. razredu osnovne, a bogami i 9. ako ga ima. Tesko da ce imati tezinu kod vec kreirane, zrele osobe.
Kako neko neodgovoran, da ne kazem bahat, a rekoh, moze odgovorno koristiti konoplju?
Kako neko odgovoran moze dozvoliti sebi luksuz da bude bahat?
Odgovorni i neodgovorni korisnici treba da se izbjegavaju u sirokom luku, da ne dodje do medjusobnog ubjedjivanja, koje uglavnom zavrsava upotrebom cvrscih metoda; koscane, drvene, metalne i ostale konvencionalne metode.
Trava ne zaskace ljude, da od budale napravi genijalca ili od genijalca budalu.
Uglavnom to sami sebi radimo.

Svako bi trebao da ne pusi travu, kad je nema! E, to je odgovornost.
 
31.05.2019
0
0
1
42
Čitajući ovaj stari tekst stekao sam dojam da se mi pušači moramo držat određenih normi da bi bili dobri pušači tj "odgovorni" ,vidi se da je tekst star i da su u sadašnje vrime medicina i spoznaja o utjecaju canabisa na ljudsko tijelo, mozak te regulaciju tvari u tijelu išli jako daleko ,prenosi ,receptori koji rade uz pomoć istih ,da se ljudi liječe i koriste cannabis stalno i uvijek
Nevidim problem ako se zaključi da cannabis u blagom obliku čini dobro djetetu i starcima ,ima jako puno primjera da pomaze ,bistri um i postajemo svijesniji,
Ako danas znamo Da se u svakome ljudskom biću nalaze endocannabinoidni
Receptori i da cannabinoide (thc,CBD,cbn,cbg,cbc) unosimo na različite načine (pušenjem,jedenjem,pijenjem,mazanjem),a u mozgu se sve odigrava
THC kao najzastupljeniji cannabinoid sluzi da kad se spoji i pronadje endocannabinoidne receptore u tijelu uglavnom u mozgu.
Područja sa najvišom koncentracijom endokanabinoidnih receptora su u mozgu (celebral Cortex,hipotalamus,hipocampus,...)svaki je za nesto odgovoran(jelo ,san,smirenje,liječenje,ideje,kreativnost,.....)
Sve se bolje regulira ,samo treba pušiti kvalitetu !
To je samo jedan djelić moći ove svete biljke i sad o odgovornosti, upravo je tu kvaka svaki Čovik ,veliki ili mali ,stari i mladi bi trebao uzivat,jest,pušiti kako bilo ,zato jer je tako bilo prije ,nemojte zaboravit da je samo 50-60'god zabranjena ,zakopana,ubijena ,njena vrednost.
NEK se sakrivaju druge sorte ljudi, danas je sve dopušteno,(golo,nasilno,lopovsko,kriminalno),a ako se zapali u društvu ,eto ti problema.
Mi smo ti koji stvaraju norme i regule trebali bi se mi drukčije postavit ,di su studije ,ankete ,.....to su price za malu dicu američko ,gmazovske krive informacije
Eto nevozin auto nadimljen, pih !
I da zaključim
Najodgovornija primjena kanabisa je :
širi znanje o njemu,poticati druge da koriste,odgovorno skladištit ,redovito sadit, ne stidit se, bit ponosan pušač , nikad ne prodat (samo poklanjat)
Redovno održavat druženja u dimnim prostorijama!!! Bit sretan i volit sve ljude, praštati,tolerirat,ČOVJEČE s cannabisom bi svi mogli bit mali bogovi.
I konačno se oslobodit predrasuda !!!!!
To je moj stav !
Bravo