Odredjivanje spola HITNO

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dvd

17.05.2010
0
3
0
44
Poz gerilo...evo moj prvi pokusaj...biljke su 9. dan na cvjetanju i mislim da imam dva muska ali bih htio biti siguran pa da mi pomognete...znaci sumnjam na 1. i 2. !3. se jos nije pokazala(nadam se da ce biti zenka)...a 4. ubacih da mi kazete sta je bilo sa ovom biljkom(nju sam izbacio ranije jos,jer je od pocetka bila losa,pretpostavljam genetika)!
Ako moze sto prije da mi odgovorite da izbacujem kuronje.Inace list na jednoj je dodirivao sijalicu jer je biljka izrasla za jednu noc preko 10 cm :) poslije gnojenja i nastavlja rasti :)...inace sve tri su u big toweru pod 5 cfl sijalica 2x 865 1500 lm i 3x 827 1550lm...velicina boxa je 0,1m2 visina 60+cm,ventilacija dobra,3 kompjuterska uvlace,jedan veliki izvlaci,vlaznost 50-60% u vegetaciji,sada je nesto manja.Temperatura konstantna 21-25...zemlja substral tera magna sa stiroporom...ph zemljista i vode nepoznat
1.
najvisa.jpg

2.
srednja.jpg

3.
najmanja.jpg

4.
bolesnabiljka.jpg
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Na prvoj pari da su jajca , ali nemoj slikat iz ptičje perspektive, nego iz profila di je spoj stabljike i grane , tu se tocno vidi stanje.
 

dvd

17.05.2010
0
3
0
44
Poz.

Znaci prva sigurno...ma i na drugoj su...nema sta...vidim ih...sad cu da to kidam i bacam...samo da nije kasno za ovu koja jos nije nista pokazala!
 

dvd

17.05.2010
0
3
0
44
upitnik??? je napisao(la):
Daj brale uslikaj to malo sa strane iz profila...
Nemoj se žurit sa čupanjem dok nevidimo malo bolje....

pousavao sam,ali ne mogu isfokusirati sliku...ali jasno se vide jaja sa strana...kod obje biljke...i obje su vise od ove trece,vitkije,grublje nekako...uglavnom drugacije...iako su isto sjeme...tako da necu rizikovati i bacam to...nadam se da ce ova treca biti zenkica...taman imam mjesta za nju sada dovoljno...ako pokaze spol i bude zenka stavljam je u pot od 6-7 litara i guram do kraja

a kasnije ide feminizirano sjeme svakako,pa bi trebao izbjeci ove probleme...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ma bacaj,valjda znaš,to se nekad i osjeti:) a treča kasni,kao ženke obično tako da s trečom pričekaj i posveti joj punu pažnju da izvučeš maximum.
Bar se nadam da je.
Sretno:)
 

dvd

17.05.2010
0
3
0
44
Hvala Green...ipak je ovo prva prica,volio bih da izguram jednu do kraja,radi iskustva...upravo su bacene ove dvije!Ako bude zenka ova treca, napravicu dnevnik,jer sam tocno sve zapisivao,pratio (osim PH) i slikao,pa ce mozda nekom koristit!

LP
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ti več bacija,hehe,nisan mislija baš odma ali ako je dovoljno veliko za prepoznavanje nema greške.
Koliko shvačam ostala je ova najzadnja i nekako najslabija...i možda malo nezrela za pokazivanje spola.
ma bit če dobro,kad pokaže spol presađuj u dobru zemlju.
I stavi još koju:)
 

dvd

17.05.2010
0
3
0
44
Lol..ja kao da tebi citam misli a ti meni namjere :)...ubacene su vec jos dvije unutra koje su bile na balkonu :)...ovoj puna paznjaako bude zenka,ako ne nastavljam sa ove nove dvije.
Ako sve tri ponovo budu muski..imam u rezervi jos dvije na balkonu :)

Ako sve propadne...idem ispocetka sa fem sjemenima.

Zivi bili

PS:Ostala je ova na trecoj slici...ova na cetvrtoj je davno bacena,jer je losa od pocetka bila!
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Ma pomalo samo bez brige , i meni je moj prvi grow u tijeku pa znam kako ti je , od 3 biljke ostala mi je samo 1 ženkica u boxu, jos nekih 5 tjedana do kraja cvjetanja , druga je bila isto zenkica ali je odjednom postala hermic pa je izbačena, a prvu biljku ujedno najvecu i najlipsu radi moje brzopletosti i kolika san nubara bia izbacia sam je iz boksa jer san tek sad kad sam nesto napokon naucia i kad se sad sjetim vjerovatno sam calyx zaminija jajem haha , mada je po gradji i koliko je brzo napredovala vjerovatno bila muško , tako je upitno sta je bila :D , sad za koji tjedan ide feminizirani automatic i nemam vise briga zahebavat se nepotrebno :)) , sretno dalje u growu.
 

dvd

17.05.2010
0
3
0
44
Ah i ja sam bio u nedoumici...zato sam i pitao.Mozda je bilo brzopleto,ali calyx je cupkav koliko znam, a ovdje dlacica nije bilo na klikerika kod prvih dvije.Za dvije noci cvijetanja su izrasle po 10tak santimetara, i presisale ovu trecu,pogotovo ova prva!A za male ili micro boxove,autoflovering je zakom...

LP