odrzavanje kvalitete

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.04.2009
26
0
0
38
Ajde balkane šta se odmah ljutiš...:icon_lol:
Uostalom nije do tebe da procjenjuješ koliko sam JA iskusan, kao što nije do mene da procjenjujem koliko si TI iskusan... :sun2:
To je nešto što ne možemo znati jedan o drugome, jer se ne poznajemo...
Pa ti mogu reči da JA sebe smatram iskusnim.

A što se kupusa tiče,... ma joh zajebajen se! :icon_lol: , zašto ne, zvuči logično.
A što se tiče onog limuna, nisam probao, ali ako mi se baš desi da nehermetički zatvoreni paket treba pričekati neko vrijeme, onda prakticiram isti trik koji koristim sa duhanom... tanka feta jabuke.
:smoke18:

P.S.
Jesam, naskrivao sam se svega po kosi...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ada nisu u šumi ?
ili im kosa održava kvalitet?

ja vam pričam jedno vi kažete da nije tako a niste ništa probali od istog
ko je ovdje lud ? ja odavno ali za ovakve krivine još ne čuh:eek:hno:
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
balcan moram priznat da si u najmanju ruku uporan....

pa reci im vec jednom da Ne Mogu naci bolji nacin od zamrzavanja zato jer trazis vec godinama i nisi nasao bolji.....

JABUKA LIMUN i slicne stvari nemaju sto raditi u istoj posudi kao i trava i to zbog svih kiselina secera i ostalih kemikalija u sebi.

kupus stvarno pomaze sacuvati nesto vlage uz najmanju opasnost za travu...

Kad bolje promislim tek sada vidim o cemu je ovdje rijec kada balkan cuva on cuva vecu kolicinu i ne misli tako brzo to trositi , zato mladosti ako zelite sacuvati onu sacicu koju ste si sredili za ovaj mjesec bit ce dovoljno da to ljepo zavezete u dvije vrecice i sve 5 ali opet cim otvorite vrecicu prvi put vise nista nije isto zato popusite tu sacicu sto ste kupili i ne brinite netreba to ni cuvati.
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
a space bag??? - Pametno rješenje za spremanje previše stvari u premalo prostora.
Nije ni čudo da je više od sto milijuna originalnih Space Bag vreća prodano diljem svijeta.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
EUforija je napisao(la):
a space bag??? - Pametno rješenje za spremanje previše stvari u premalo prostora.
Nije ni čudo da je više od sto milijuna originalnih Space Bag vreća prodano diljem svijeta.
jel radiš za tele šop keve ti ro :icon_lol:
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
ili radi za njih ili mu je lakse peglat sa glupom vrecicom koja uvjek nadje nacina da pukne ili ... cu ja postati bezobrazan pa bolje da stanem .
 

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
hahahahahahaah...el dobijemo i gratis neki uz space bag??tipa uputstvo za upotrebu...??
prodato je milion svugde oko sveta jer ti na reklami naprave ko da je nemoguc zhivot bez neke je.bene plastichne kesice,a tupost preovladava tako da super ide..:common053:
:rofl::rofl::rofl::rofl:
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
ma sam se zajebavam s reklamom...
a frend mi bas i ima s kolicinom problema pa smo se zajebavali nes oko toga...
al sam svejedno cuo s vise strana da su ful oke te vrecke..